آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

درکه ، بلوار کچویی، انتهای خیابان مفیدی، ورزشگاه شهدای
تلفن تماس : 09197878431
با هماهنگی قبلی

درباره آکادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده

آكادمی فوتبال عابدزاده با شعار اخلاق، تحصیل، ورزش در درکه افتتاح شده است. انتخاب منطقه مناسب در تهران با آب و هوای مناسب از دغدغه‌های مديريت تخصصی اين مجموعه بود تا نهایتا اين آكادمی در محله خوش آب و هوای دركه با هدف ارائه خدمات ورزشی در سطحی بالاتر از استاندارد ساير مدارس فوتبال، کار خود را آغاز کرد. انتخاب مدرسه فوتبال کار ساده ای نیست، عوامل مهمی در یک انتخاب خوب تاثیر دارند، از امکانات و تجهیزات گرفته، تا شيوه تدريس، کادر پاسخگو، مربیان و نکات دیگری چون سهولت رفت و آمد، پارکینگ، بوفه و ... ،‌آكادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده در تمام این خصوصیات زبانزد است.در اين مدرسه از به‌روزترين شيوه‌های تدريس، بهترين و حرفه‌ای ترين مربيان فوتبال و بدن‌سازی و مدرن‌ترين تجهيزات استفاده می شود. علاوه بر آموزش های تخصصی فوتبال، توجه به سلامت جسمی و ذهنی بازیکنان و آموزش رفتارهای حرفه ای ورزشی مانند احترام به دیگران، کار گروهی و ارتقای سطح تحصیلات و دانش فردی از دیگر اهداف و برنامه‌های اصلی آكادمی فوتبال احمدرضا عابدزاده به‌شمار می آيد. 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

دركه محله‌ای قدیمی، با امکانات مدرن امروزی و مکانی برای خوشگذرانی و رهایی از روزمرگی زندگی شهری است. درکه يكي از قديمي ترين و زيباترين محلات ييلاقي در شميرانات است كه در امتداد دره‌‌ای به همين نام به صورت شمالي- جنوبي و در دو طرف مسير رودخانه واقع شده است. درکه یا اذون نام محله‌ای از شهرستان شمیران در شمال و شمال غربی شهر تهران است. ناحیه کوهستانی اوین – درکه در شمال غربی تهران و در منطقه دو شهرداری تهران است. درکه به عنوان بخشی از ناحیه کوهستانی البرز است که محدوده ی جغرافیایی این محله در حال حاضر از شمال بلوار دانشجو و شمال دانشگاه شهید بهشتی و بزرگراه فضل الله، از جنوب بزرگراه چمران و خیابان دشت بهشت، از شرق خیابان یمن و از غرب به رودخانه درکه محدود می‌گردد. درکه که در گذشته دهی در شمال تهران و دامنه‌ی البرز بوده است، امروزه به محله ای از تهران بزرگ تبدیل شده است و برای کوه پیمایی و تفرجگاهی ساده به دور از زندگی هر روزه تهران، بهترین انتخاب است. در درکه به خاطر آب و هوای خنک و بسیار تمیزی که دارد. انواع رستوران‌ها با محیط باز و چشم اندازی رو به طبیعت زنده را در خود دارد. رستوران طوبی و رستوران لسو با دکوراسیون زیبا و زنده خود نمونه کم نظیری از این رستوران‌ها هستند.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید