تا

%0

تخفیف

آیازتور

شهریار

الان بسته است

0 خرید تا امروز

4.9

29 نظر

درباره آیازتور

این مجموعه از سال ۱۳۹۲ سفر های دوستانه و انفرادی خود را با اسم گروه عاشقان سفر آغاز کرد .به صورت کوله گردی و سایکل توریستی . این سفر ها و ماجراجویی ها فقط محدود به کشور عزیزیمان نبوده بلکه این فعالیت ها را در کشورهای خارجی مثل ترکیه ،گرجستان ،ارمنستان ،آذربایجان و قبرس شهر به شهر نیز ادامه دار بود . به زودی کشور های اروپایی روسیه و هند و سریلانکا نیز به مجموعه سفر های ما اضافه خواهد شد. سفر ها در گروه عاشقان سفر به صورت دوستانه کم هزینه زیر نظر آژانس مسافرتی اجرا میشود. شفافیت و جو دوستانه حاکم در سفر ها باعث افزایش تعداد نفرات اعضا گروه از ۵ نفر به نفر۴۰۰۰ شد و مدیران گروه تصمیم گرفتند جهت افزایش کیفیت سفر ها و اجرای حرفه ای تر نسبت به دریافت مجوز بند ب و تاسیس آژانس” آیاز سیر جهان ” در قالب شرکت اقدام نمایند . پیش از اجرای هر سفر گروهی، تیم اجرا جهت کاوشگری و بررسی پلن به کشور و یا شهر مقصد اعزام میشوند. این کار به جهت براورد مسیر، شرایط اسکان و امکانات موجود صورت میگیرد و سپس اجرای گروهی انجام میگیرد. در واقع ما جو دوستانه سفر های گروهی را به سفر ها و تور های آژانس پیوند دادیم تا تور ها از حالت خشک و یکنواخت آژانس خارج شود. اغلب سفر های ما ترکیبی از طبیعتگردی، فرهنگی و تاریخی می باشد. همچنین سفرهایی با عنوان سفر کم هزینه در نظر گرفته میشود که دوستان و همسفران آیاز تور اغلب در چنین سفر ها به منظور بازدید از نقاط تاریخی و جاذبه های مقصد رفته و در رابطه با شرایط جانبی سفر از قبیل اقامت و وعده های غذایی آنچنان سختگیر نیست. شرکت همسفران در این گونه سفر های ارزان منوط به مطالعه دقیق شرایط سفر ها میباشد. در واقع شما مسافر ما نیستتید، همسفر و دوست مایید .

امکانات و ویژگی‌ها

گروه سنی: بزرگسال,نوجوان

سطح قیمت: متوسط

پذیرایی

وسیله نقلیه: توریستی

خدمات: ترانسفر رفت وبرگشت لیدر بیمه مجوز رسمی آژانس

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

4.9
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه

08:00-24:00

یکشنبه

08:00-24:00

دوشنبه

08:00-24:00

سه شنبه

08:00-24:00

چهارشنبه

08:00-24:00

پنج شنبه

08:00-24:00

آدرس :

استان تهران، شهریار، شهرک وائین

چگونه می توانم از تخفیف آیازتور استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به آیازتور باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!