تا

%0

تخفیف

اقامتگاه بوم گردی ورکانه

10 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره اقامتگاه بوم گردی ورکانه

ورکانه روستایی در ۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر همدان است. سابقه سکونت در روستا به ۴۰۰ سال پیش می‌رسد از همان روزگار خانه‌های روستا سازگار با طبیعت اطرافش و با سنگ لاشه‌هایی از کوه‌های اطراف ساخته شده است بدین سبب روستا در دل کوه همساز و خوش نشسته است و بافت سنگی را شکل داده است که یکی از دلایل بازدید گردشگران از روستا است. از دیگر جاذبه های روستا وجود دو اصطبل قدیمی است که یکی از آنها مرکز پرورش و اصلاح نژاد اسب اصیل ایرانی، معرفی و شناساندن آن به دنیاست که به کوشش زنده یاد مهری خانم قراگزلو شکل گرفته. وجود خانه پدری و زادگاه پروفسور موسیوند نیز به جاذبه‌های روستا می‌افزاید. ورکانه به عنوان یکی از روستاهای هدف گردشگری استان همدان از ظرفیت خوبی در در هر دو بخش جاذبه‌های تاریخی اشاره شده و البته طبیعی برخوردار است. به طور مشخص مسیر دسترسی به روستا با گذر از باغ‌های منطقه و همچنین دریاچه سد اکباتان تجربه خوبی را برای گردشگران رقم می‌زند.علت نام گذاری این روستا این است که در گویش کردی وربه معنی کنار و کانه به معنی چشمه است. ورکانه نیز به معنی قرار گرفتن در کنار آب و چشمه است.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی قبلی

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

همدان، روستای ورکانه (۲۰ کیلومتری جنوب شرقی شهر همدان) ابتدای روستا، سمت چپ

چگونه می توانم از تخفیف اقامتگاه بوم گردی ورکانه استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به اقامتگاه بوم گردی ورکانه باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!