ثبت آگهی

شرکت گردشگری ارسباران

میدان ولیعصر خیابان ولیعصر، ٢٠ متر بالاتر از میدان ولیعصر، سمت راست، کوچه ملایی، پلاک ١٨، طبقه همکف
تلفن تماس : 88800055 - 22222032
از ساعت ۹ الی ۱۷

درباره شرکت گردشگری ارسباران

ارسباران سازمانی است که از انگیزه‌ی والای انتقال دانش و آگاهی و به طریق آن ایجاد مسئولیت و تولید شغل، ثروت و ارزش در عین حفاظت از منابع طبیعی کشورمان جان می‌­گیرد و فعالیت سازمانش را سمت و سو داده و امیدوار است تأثیر ماموریت سازمانی‌­اش بر روی جامعه عیان شود و استفاده از گردشگری برای توسعه پایدار را ماموریت اصلی سازمانش می­‌داند.ارسباران با برنامه­‌ریزی و سرمایه­‌گذاری در حوزه آموزش می‌­کوشد تا سهم خود را در حفظ سرزمین و منافع آیندگان به انجام رساند و در عین حال آمادگی دارد تا از طریق مشارکت و پذیرش هر نوع همراهی علمی، عملی، حرفه‌­ای و غیره از سوی افراد هم دغدغه با خود همت گمارده و مسیر خود را جهت نیل به اهدافش بپیماید و نقش مسئولانه خود را ایفا کند.آنچه ارسباران ارائه می دهد:

آموزش‌­های علمی و کاربردی صنعت گردشگری در قالب دوره‌­های کوتاه‌مدت و بلند مدت است که اصلی­‌ترین نتیجه آن اشتغال و درآمدزایی برای افراد علاقمند جامعه می‌­باشد و در این راستا از طریق ابزارهای امروز دنیای مجازی آموزش‌هایمان را برای فراگیران خواهیم برد تا آوردن ایشان برای آموزش‌هایمان که پهنه گسترده سرزمینمان به این مهم نیازمند است.
ارائه خدمات مختلف سفرهای گروهی، اکوتوریستی، ماجراجویانه و تخصصی در مقاصد مختلف به هموطنان و بازار جهانی گردشگری طبق اصول حرفه‌­ای.
ایجاد و یا مشارکت در ساخت ظرفیت‌های محلی اکوتوریسمی مانند اکولوژها، اکوپارک‌ها و غیره

ارائه خدمات مختلف در رشته کوهنوردی در قالب باشگاه کوهنوردی ارسباران اعم از آموزش‌های مرتبط و تخصصی و برنامه‌ی صعودهای هدفمند.

ارسباران مشتاق و مفتخر است که با نهایت سرعت ممکن در کسب رضایت مشتریان خود از طریق توجه به خواسته­‌هایشان و حتی تأثیر در افق دید و سطح توقعشان، گام بردارد و از طریق تولید محصول علمی‌تر، فنی‌تر و حرفه‌ای‌تر که مخاطبان و مشتاقان خود را دارد خانواده‌ای همسان و سفر دوست را گرد‌هم آورد. انتقال آگاهی، ایجاد مسئولیت، حفاظت و صیانت از منافع آیندگان و همچنین بهبود فرآیندها و کیفیت عملکردمان، دغدغه هر روزمان است. شرکت آموزشی و گردشگری ارسباران در سال 1388 تاسیس شد و اولین مجور برگزاری دوره های خود را دریافت کرد . 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

اگر معنی خیابان را با توجه به لغت‌نامه‌ها و متون کهن «راه و گذرگاهی که میان گل‌ها و درختان باغ احداث کرده باشند و یا راهی که از میان باغ‌ها می‌گذرد» بدانیم، بدون شک اولین تصویر ذهنی، خیابان ولیعصر خواهد بود. پرشکوه‌ترین خیابان تهران، بلندترین خیابان خاورمیانه و بسیاری صفات دیگر که شهروندان تهرانی به خیابان ولیعصر نسبت می‌دهند. خیابانی با پیشینه بلند تاریخی که از میدان تجریش تا میدان راه آهن با طول 18 کیلومتر کشیده شده است. در سال  1300 این خیابان به دستور رضاخان به جهت پیوند کاخ سعدآباد به کاخ مرمر، احداث شد و جاده مخصوص پهلوی نام گرفت. در سال 1318 سرتاسر خیابان را درخت چنار کاشتند. تعداد درختان چیزی بین ۲۴ هزار تا ۶۰ هزار اصله برآورد می‌شود، که متاسفانه در حال حاضر تنها در حدود 8 هزار اصله درخت باقی مانده است. جاده مخصوص پهلوی تا سال 1320 تنها جهت استفاده حکومت، نظامیان و خواص بود و مردم عادی از جاده قدیم شمیران (خیابان شریعتی) به تجریش می‌رفتند. به مرور زمان در طول سال‌های 1333 تا 1355 این خیابان به شکل امروز در آمد و ساخت و ساز اطراف آن رونق گرفت. بعد از انقلاب اسلامی، نام خیابان پهلوی به خیابان مصدق تغییر یافت و در حدود دو سال و نیم بعد نام کنونی، یعنی ولیعصر (عج) بر روی آن نهاده شد. خیابان ولیعصر در محدوده چهار منطقه 6،3،1 و 11 قرار داد. در طول مسیر 18 کیلومتری خود به غیر از میادین تجریش و راه‌آهن که دو سر شمالی و جنوبی آن هستند، سه میدان منیریه، ولیعصر و ونک را نیز به هم متصل می‌کند. این خیابان از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار بوده و در واقع یک شاهراه ارتباطی است. در طول مسیر خیابان ولیعصر، بسیاری از بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهم تهران با آن مرتبط می‌شوند. در خیابان ولیعصر، بسیاری از مراکز خرید، پارک‌ها، سینماها، موزه‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، مراکز فرهنگی و دفاتر ملی و بین‌المللی قرارگرفته است. همچنین ولیعصر یکی از کانون‌های سنتی خرید ایران است. اگر از تجریش به سمت جنوب حرکت کنیم، مهم‌ترین مکان‌ها خیابان ولیعصر را می‌توان به این شرح نام برد: سازمان صدا و سیما، پارک ملت، بیمارستان خاتم‌الانبیاء، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، بیمارستان دی، پارک ساعی، سینماهای آفریقا، استقلال و قدس، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه هنر، پارک دانشجو، تئاتر شهر و کاخ مرمر. از جمله پیشنهادهای ویژه تخفیفان در این خیابان می‌توان به رستوران دیدنی‌ها اشاره کرد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید