تخفیفان تهران

رستوران لانژ کورش

بزرگراه ستاری اتوبان ستاری، نبش خیابان پیامبر، مجتمع تجاری کورش، طبقه پنجم
تلفن تماس : 44035390
از ساعت 9 الی 11

درباره رستوران لانژ کورش

رستوران لانژ کورش در طبقه پنجم مجتمع تجاری کورش واقع شده است. در یک جمله می توان گفت این رستوران، یک لانژ آرام و لوکس است. اما اگر بخواهیم توضیح بیشتر بدهیم باید گفت برجسته ترین خاصیت لانژ کورش، وسعت و مشخصات فضای آن است. فاصله ی میزها از هم طوری طراحی شده که برای هر میز، حریم خصوصی بسیار عالی وجود دارد و به همین دلیل احساس سکوت و آرامشی خاص بر فضا حکم فرماست. دکوراسیون بسیار لوکس و فضای خاص، لانژ کورش را از دیگر رستوران ها متمایز می کند. در پشت رستوران سالن کوچکی برای پخش فیلم های هنر و تجربه در نظر گرفته شده که سرویس این رستوران را هرچه بیشتر متفاوت تر می کند.

به جرات میتوان گفت لانژ کورش یکی از بهترین رستوران های ایران است. اين مجموعه رستوران تا به حال از بسیاری مقامات و شخصيت هاي بين المللي و بزرگان و فرهيختگان كشور عزيزمان میزبانی کرده است . همچنین این رستوران مجلل به گونه ای طراحي و آماده گرديده تا بتواند به صورتی شايسته پذيراي ميهمان های ويژه شما باشد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 12 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, پولِ‌تو در بزرگراه ستاری را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید