ثبت آگهی

رستوران سنتی شب فیروزه ای

3 امتیاز 74 رأی
گلشهر- گلزار غربی - ابتدای بلوار الغدیر - نرسیده به میدان الغدیر
تلفن تماس : ۳۳۵۲۵۰۰۰-۳۳۵۳۲۰۰۰
۱۱ الی ۱۹

درباره رستوران سنتی شب فیروزه ای

غذا خوردن در رستوران همیشه طرفدار های زیادی داشته ولی رستوران های سنتی امروزه بیشترین مشتری را دارد چراکه فضای سنتی و قدیمی رستوران ها ما را یاد سال های قبل و دورهمی ها خوشی های زندگی میاندازد . رستوران سنتی شب فیروزه ای هم یکی از همین رستوران ها است که در خیابان گلشهر واقع شده است و از فضای سنتی زیبایی برخوردار است .

رستوران سنتی شب فیروزه ای با سابقه طولانی و معماری زیبایی و فضای خانوادگی و موسیقی زنده میزبان خانواده ها و دوست داران غذاهای اصیل ایرانی است .
رستوران سنتی شب فیروزه ای با بهترین و باکیفیت ترین غذاهای ایرانی به بهترین رستوران های سنتی کرج تبدیل شده است و زبانزد همگان می باشد .

این رستوران با موسیقی زنده همواره سعی در حفظ فضای سنتی ایرانی را دارد.
پذیرایی رستوران سنتی شب فیروزه ای منوی متنوعی است که غذاهای اصیل ایرانی که شامل انواع کباب ها ، باقالی پلو با ماهیچه ،‌سبزی پلو ، دیزی سنگی و ... را دارد . غذاهایی متفاوت که همگی به سبک ایرانی و سنتی طبخ می گردند .

احترام به مشتری و کیفیت پذیرایی همیشه در اولین اولویت کارکنان رستوران سنتی شب فیروزه ای است.

رستوران سنتی شب فیروزه ای برای پذیرایی از ۴۰۰ نفر ظرفیت دارد ، و پرسنل آن می توانند هم در فضای بسته ی سالن پذیرای شما باشند.

ایجاد فضای خانوادگی در محیطی آرام در الویت مدیریت و کلیه پرسنل رستوران سنتی شب فیروزه ای بوده است.
برای رسیدن به رستوران سنتی شب فیروزه ای باید به سمت گلشهر آمده، در گلزار غربی ، ابتدای بلوار الغدیر ، نرسیده به میدان الغدیر ، رستوران سنتی شب فیروزه ای را خواهید یافت.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید