فست فود نیمکت برگر

3

مجیدیه

محدوده

514

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره فست فود نیمکت برگر

قطعا برای همه شما بارها پیش آمده که بعد از تمام شدن ساعات اداری برای فرار از روزمرگی و خستگی های روزانه دلتان بخواهد در گوشه ای دنج و ساکت با دوستان خوبتان آرام بگیرید و غذایی خوشمزه و لذیذ نوش جان کنید.

در این مواقع ما به شما فست فود نیمکت برگر واقع در استاد حسن بنا را پیشنهاد می کنیم که به دلیل موقعیت مکانی، دکوراسیون مدرن، شیک و آرامش بخش که حس بی نظیری را به انسان منتقل می کند، استفاده از مواد غذایی مرغوب و تازه، منوی متنوع و... یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای گذراندن عصری دل انگیز کنار دوستانتان است. فست فود نیمکت برگر با منویی متنوع شامل: همبرگر، چیز برگر، قارچ برگر، اسموکی برگر، نیمکت برگر، فیله سوخاری، جوجه چینی و... برای هر ذائقه و سلیقه ای چیزی دارد که شما آن را سخت بپسندید و طعمش از خاطرتان نرود و مشتری دائم آن شوید.

جلب رضایت مشتری و برخورد خوب پرسنل همیشه حرف اول را در این فست فود می زند و همه این موارد سبب می شود که شما را جذب و مشتری دائم خود کند. فست فود نیمکت برگر برای پذیرایی از ۱۵ نفر ظرفیت دارد و می تواند بهترین میزبان برای قرارهای دوستانه، خانوادگی و کاری شما باشد.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

3
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

استاد حسن بنا، نبش پل همت، کوچه همت، کوچه رنجبر

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید