ثبت آگهی

فست فود نیمکت برگر

مجیدیه استاد حسن بنا، نبش پل همت، کوچه همت، کوچه رنجبر
تلفن تماس : ۲۲۵۲۰۰۶۸
با هماهنگی

درباره فست فود نیمکت برگر

قطعا برای همه شما بارها پیش آمده که بعد از تمام شدن ساعات اداری برای فرار از روزمرگی و خستگی های روزانه دلتان بخواهد در گوشه ای دنج و ساکت با دوستان خوبتان آرام بگیرید و غذایی خوشمزه و لذیذ نوش جان کنید.

در این مواقع ما به شما فست فود نیمکت برگر واقع در استاد حسن بنا را پیشنهاد می کنیم که به دلیل موقعیت مکانی، دکوراسیون مدرن، شیک و آرامش بخش که حس بی نظیری را به انسان منتقل می کند، استفاده از مواد غذایی مرغوب و تازه، منوی متنوع و... یکی از بهترین انتخاب های ممکن برای گذراندن عصری دل انگیز کنار دوستانتان است. فست فود نیمکت برگر با منویی متنوع شامل: همبرگر، چیز برگر، قارچ برگر، اسموکی برگر، نیمکت برگر، فیله سوخاری، جوجه چینی و... برای هر ذائقه و سلیقه ای چیزی دارد که شما آن را سخت بپسندید و طعمش از خاطرتان نرود و مشتری دائم آن شوید.

جلب رضایت مشتری و برخورد خوب پرسنل همیشه حرف اول را در این فست فود می زند و همه این موارد سبب می شود که شما را جذب و مشتری دائم خود کند. فست فود نیمکت برگر برای پذیرایی از ۱۵ نفر ظرفیت دارد و می تواند بهترین میزبان برای قرارهای دوستانه، خانوادگی و کاری شما باشد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید