ثبت آگهی

آبمیوه بستنی فودکورت طبیعت

حقانی اتوبان حقانی، پارک آب و آتش ، فودکورت پل طبیعت
تلفن تماس : ۸۸۱۹۴۷۰۹
با هماهنگی

درباره آبمیوه بستنی فودکورت طبیعت

آبمیوه بستنی منفی سی فودکورت طبیعت در محیطی شاد ، تمیز و با محصولات فوق العاده و با کیفیت در خدمت شماست.

فودکورت پل طبیعت یکی از زیباترین محل های تهران برای صرف غذا و نوشیدنی و استراحت در محیطی رویایی است.

آبمیوه بستنی منفی سی فودکورت طبیعت این امکان را فراهم می آورد که با حضور در این محل ضمن نوشیدن آبمیوه های لذیذ و خنک و صرف بستنی های طبیعت در طمع های مختلف هر سلیقه ای را راضی خواهد نمود و با قیمت مناسب در خدمت شما خواهد بود .

آبمیوه بستنی منفی سی فودکورت طبیعت افتخار دارد تهیه تمامی بستنی ها را در حضور مشتری تدارک ببیند و بستنی کاملا تازه و با طعم دلخواه مشتری را تهیه و تقدیم نماید .

با حضور در آبمیوه بستنی منفی سی فودکورت طبیعت اوقات خوشی را در قلب تهران و در دل طبیعت خواهید گذراند .

برای رسیدن به آبمیوه بستنی منفی سی فودکورت طبیعت ، باید به سمت اتوبان حققانی آمده ، در پارک آب و آتش ، در فودکورت طبیعت، آبمیوه بستنی منفی سی را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بزرگراه حقانی که یکی از معابر کوچک، اما اصلی در بین بزرگراه‌ های تهران به حساب می‌آید، در نیمه شمالی شهر قرار گرفته و با سه بزرگراه اصلی ارتباط دارد. این بزرگراه شکل کمانی دارد و مسافت آن 4 کیلومتر است. از میدان ونک و خیابان ولیعصر آغاز می‌شود، به ترتیب خیابان گاندی، بلوار آفریقا (نلسون ماندلا)، بزرگراه مدرس، خیابان نفت و بزرگراه همت را قطع می‌کند و به بزرگراه رسالت می‌رسد. سابقاً نام این بزرگراه جهان‌کودک بوده و بعداً به نام شهید غلامحسین حقانی نامگذاری شده است. تقاطع حقانی و بلوار آفریقا (نلسون ماندلا) به همین علت به نام چهارراه جهان‌کودک شناخته می‌شود. در مسیر بزرگراه حقانی اماکن تفریحی، فرهنگی و عمومی مختلفی وجود دارد. از سمت میدان ونک که در امتداد این بزرگراه حرکت کنیم، به غیر از ساختمان‌های اداری و تجاری و مراکز خرید و رستوران‌های معروف تهران در محدوده ونک، با عبور از چهارراه جهان‌کودک به پارک آب و آتش می‌رسیم. پارکی زیبا و بزرگ که یکی از جاذبه‌های محبوب تهران به حساب می‌آید. رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌های بسیار زیادی در داخل و اطراف این بوستان قرار دارد. اگر علاقه‌مند به رستوران ایتالیایی باشید، پیشنهاد تخفیفان در آب و آتش، رستوران کالچو است. بوستان آب و آتش از طریق پل زیبای طبیعت به بوستان طالقانی متصل می‌شود. یکی دیگر بوستان‌های بزرگ تهران که در بزرگراه حقانی قرار دارد. باغ موزه دفاع مقدس نیز در همین مکان واقع شده است. بعد از بوستان طالقانی، در گذر از بزرگراه حقانی به کتابخانه ملی می‌رسیم و بعد از آن از نزدیکی استخر مجموعه ورزشی کشوری می‌گذریم و در جایی که به بزرگراه رسالت می‌رسیم، با بوستان بهشت مادران مواجه می‌شویم. بوستانی که در روزهای غیر تعطیل مختص بانوان است.  خط یک مترو تهران نیز در حاشیه این بزرگراه دارای ایستگاه است که نام آن نیز حقانی است. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید