ثبت آگهی

پینت بال برج میلاد

برج میلاد بزرگراه شیخ فضل الله نوری، ورودی بزرگراه شهید همت، کنار گذر اختصاصی برج میلاد تهران
تلفن تماس : ۸۸۶۲۰۳۳۴-٨٨۶٢٠٣٣۵
۹ الی ۲۳

درباره پینت بال برج میلاد

 

برج میلاد تهران نماد شهری به عظمت ایران

برج میلاد تهران  از کجا شروع شد

برج میلاد نماد شهری مهم تهران است و در اهمیت وجود این بنا برای تهران هیچ کس شکی وجود ندارد. تهران برای شکل و ظاهر جدیدش نمادی زیبایی می‌خواست و از ۱۳۷۶ ساخت برج میلاد شروع  شد. اما این سازه بی نظیر  در زمان کلید خوردن ساخت و سازش به اسم برج یادمان شناخته می شد ولی با مصادف شدن اوج ساخت و ساز این بنای عظیم در تهران با ایام یک صدمین سالروز میلاد امام خمینی (ره) این بنا به نام برج میلاد نام گذاری شد و ساختش توسط شهرداری تهران به اتمام رسید. برج میلاد مشخصات منحصر به فردی دارد و شاید در دنیا به خاطر این مشخصات شناخته شود.

برج میلاد تهران از تلویزیون تا تفریح

 وقتی استفاده درست از برج میلاد به ذهن مسئولان شهری رسید

برج میلاد را باید یک برج تفریحی دانست تا یک برج تلویزیونی. در دنیا برج هایی مانند برج ونکور و یا مالزی بیشتر به خاطر آنتن روی آنها و موقعیتی که این آنتن برای پخش امواج رادیو تلویزیون ایجاد می کند شهرت یافته اند، اما برج میلاد تهران  علاوه بر این خصوصیات با داشتن ۱۲۰۰۰ متر مربع سازه رأس و البته دها واحد تجاری تفریحی در محوطه پایین برج، به برجی برای تفریح و شادی و خاطرات لذت بخش مردم تهران بدل شده است. مجموعه های تفریحی برج میلاد عبارت اند از:

  • کافه ویونا
  • دلفیناریم
  • مجموعه رستوران ها به ویژه رستوران گردان برج میلاد
  • مجموعه پینت بال

بازدید از برج  میلاد

 بازدید از برج میلاد، دیدار شکوه تهران

باز دید از برج میلاد با مبلغی نچندان زیاد انجام می‌شود. با تهیه بلیط شما می توانید از امکانات مختلف این مجموعه شامل سکوی دید باز، گنبد آسمان، موزه شهرداری و  موزه مشاهیر  دیدن کنید اما بازدید از برج میلاد به این جا ختم نمی شود و در برنامه بازدید خود می‌توانید نشستی دوست داشتنی و لذت بخش در کافه تریا واقع در ارتفاع ۲۶۴ متری و دیدن لیزریوم برج میلاد را داشته باشید.

مهترین قسمت بازدید از برج میلاد همین دیدن تهران از ارتفاع بیش از ۲۵۰ متری است . شهری که همواره با آن درگیر هستیم و همیشه در آن زندگی می کنیم را می‌شود از زاویه‌ای به مراتب منحصر به فردتر دید.

دلفیناریم

دلفناریم یک آکواریم بلند مرتبه

چند دلفین باهوش با مربیانی بسیار توانمند در مرتفع‌ترین دلفیناریم دنیا یعنی برج میلاد. این روز ها هر کس از برج میلاد یاد می‌کند اول به یاد دلفیناریم برج می‌افتد. شهرت این نمایش آبی این روز ها ازخود برج میلاد هم دارد بیشتر می‌شود. در مملکت ما که چندان به آب های آزاد راه ندارد و فقط می شود در خلیج فارس دلفین دید و برای دیدن آن هم باید هزار کیلومتر زمینی و دریایی  سفر کنید دیدن نمایش دلفین‌هایی سر حال و دوست داشتنی بسیار جالب است. نمایش های بسیار زیبای دلفین های دلفیناریم برج میلاد برای همه زیبا و دوست داشتنی است هر کسی از شیرجه های این موجودات باهوش که به انسان های دریایی مشهورند، به هیجان می‌آید این نمایش را در دلفیناریم به این راحتی ها نمی شود از دست داد.

همچنین نمایش دلفیناریم می تواند یک تجربه بسیار جالب برای بچه ها باشد. تجربه ای که شاید تا مدت ها از آن با هیجان یاد کنند و بلند بلند درباره آن حرف بزنند به هر حال دیدن این موجودات برای همه دوست داشتنی است بچه ها که جای خود دارد.

کافه ویونا برج میلاد

کیک پنیر مخصوص کافه ویونا برج میلاد با طعم خورشید

هر چیزی در جاهایی مخصوص مزه خاصی می دهد و وقتی غرق عظمت برج میلاد در کنار قوس زیبای گنبد این برج در حال قدم زدن هستی  یکی از نام هایی که حسابی نظرت را جلب می‌کند کافه ویونا است، آن هم در ارتفاع ۲۶۶ متری. در این ارتفاع به خورشید نزدیک تر از  دیگر جا ها هستید و البته گرمی قهوه و کیک پنیرهای ویژه کافه ویونا می‌تواند طعم خورشید را در جایی نزدیک خورشید، یعنی در کافه ویونای برج میلاد به شما  تقدیم کند. در این کافه همه خدمات بسیار معروف کافی شاپ های ویونا البته با کیفیتی بسیار بهتر به شما عرضه می‌شود و شما می‌توانید منظره را با لذت نوشیدن قهوه های بی نظیر  و چشیدن کیک ها خوش طعم این کافه زیبا همراه کنید . درباره قهوه های  کافه ویونا هم تعریف های زیادی در میان است و مجله معتبر LA SEMUSE Swiss coffee   از قهوه Food trade  که در کافه ویونا سرو می‌شود بارها تقدید کرده است و آن را بار ها یکی از قهوه های برتر دنیا نامیده است.

پینت بال برج میلاد  

شطرنج پر هیجان زنده در کنار برج میلاد

حال وقت آن است که مقداری آدرنالین خون خود را بالا ببرید. پرواز در رویای ابرها دیگر بس است برج میلاد فقط برای در بیداری رویا دیدن نیست. شما می توانید یک ماجرای کامل از رویا تا واقعیت را  در برج میلاد تجربه کنید. می توانید برای خود علاوه بر دیدار با دلفین های دلفیناریم یا صرف قهوه در کافه ویونای برج میلاد  چند دست پینت بال دسته جمعی هم  در پینت بال برج میلاد تداکر ببینید. پینت بال ورزشی است که همواره مورد توجه کسانی بوده است که هیجان و به کار گیری فکر را یک جا می خواهند.

رستوران برج میلاد

اوج تجربه لوکس بر فراز تهران

در برج میلاد تفریح در اوج خود است و برای هر سنی تفریح خاصی و جود دارد اما بعد از افت و خیزهای پینت بال برج یا آرامش نوشیدن یک نوشیدنید سرد یا گرم در کافه ویونا  وقت غذا می رسد و نهار یا شام را باید در یکی از رستوران های برج میلاد صرف کرد. اینکه برج میلاد با مراکز خرید و تفریحی‌اش تمام روز بازدید کنندگانش را می سازد خیلی خاطره ساز است اما  بازدید از برج میلاد یک حسن ختام خوب و خوش مزه دارد و آن هم نوش جان کردن غذایی مطبوع و سالم و بسیار خوشمزه در رستوران های برج میلاد است. 

رستوران گردان برج میلاد اوج این بازدید را می سازد، هنگام خوردن غذا نماییی 360 درجه از کل تهران زیر پای شماست منظره عالی این رستوران،‌ در ابتدا شروع به کار برج میلاد، آنچنان جذاب بود  که برای صرف یک وعده غذا در این رستوران زیبا باید مدتی در نوبت می ماندید و وقت قبلی رزرو می کردید اما الان کار ساده تر است فقط کافی است به برج میلاد بروید و روی صندلی‌های رستوران گردان برج میلاد بنشینید غذایی به زیبایی آسمان و خوشمزه تر از هر جای دیگری پیش روی شماست تا نوش جان کنید.

برج میلاد

یکی از تجربیاتی که تا قبل از مرگ باید به سراغ آن رفت

در دنیا یک برج میلاد وجود دارد و معماری آن کاملا منحصر به فرد است تهران بعد از ساخته شدن این برج با این نماد شهری شناخته می شود و از هم مهم‌تر این برج را ما ایرانیان ساخته ایم و یکی از نماد های غرور ملی است. همچنین می توانید هر تفریحی که دوست داشته باشید را در این مجموعه بیابید. الان در تخفیفان شما فقط یک کلیک با این تفریحات فاصله دارید.

  

جستجوی تخفیفان های نزدیک

برج میلاد، ششمین برج بلند مخابراتی دنیا و بلندترین برج ایران است. زمان های قدیم وقتی به سمت تهران می آمدی، چشم که باز می کردی در آزادی بودی و نماد تهران یعنی برج آزادی را با لذت دور می زدی و عکس یادگاری می گرفتی. اما امروز باید سر را کمی بالاتر بگیریم و به نماد مدرن‌تری از تهران نگاه کنیم. یک برج 435 متری که سر بر آسمان گذاشته و از اکثر مناطق تهران قابل مشاهده است. برج میلاد از قسمت‌های مختلفی تشکیل شده که پاسخگوی سلیقه‌های مختلف است. مثل دلفیناریوم که با دیدن بازی دلفین‌ها در آب تمام ناراحتی‌ها و خستگی‌های روزتان از بین می‌رود یا سالن کنسرت آن که وسایل بسیار پیشرفته تجهیز شده و برای بسیاری از ما خاطرات زیبایی ساخته است. اما مگر می‌شود در بلندترین برج ایران باشید و لذت دیدن مناظر را از دست بدهید؟ سکوی دید باز برج میلاد، شما را به آسمان نزدیکتر می‌کند. در این قسمت از برج میلاد چندین دوربین مختلف در فواصل یکسانی مشخص شده و افراد می توانند قسمت‌های مختلفی از تهران را ببینند، مثلا یکی از دوربین‌ها به سمت کعبه و یکی به سمت برج بین المللی تهران است. در همین طبقه از برج میلاد موزه مشاهیر هم قرار گرفته است که مانند موزه مادام توسو مجسمه افراد مشهور ایرانی مانند سیمین دانشور در آن جای گرفته است. اما اگر از ارتفاع می‌ترسید یا سکوی دید باز را دوست ندارید، کمی پایین تر سکوی دید بسته برای شما در نظر گرفته شده است تا شما با خیال راحت از دیدن تهران لذت ببرید. یک طبقه پایین‌تر از سکوی دید باز رستوران گردان برج میلاد است که از همان روز افتتاح با بستنی طلای 400هزار تومانی‌اش سرو صدای زیادی به پا کرد و سهم خود را از تمام رستوران‌های معروف تهران جدا کرد. در این رستوران تمام وعده‌های غذایی به صورت سلف سرویس و با تنوع غذایی بالا از غذاهای ایرانی و خارجی سرو می‌شود. آشپزخانه این رستوران در بخش پایین تر برج و کاملا خارج از رستوران است. برج میلاد امروزه علاوه بر یک نقطه گردشگری برای تهرانی‌ها هم مکانی دلچسب به شمار ‌می‌آید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید