ثبت آگهی

كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب

سعادت آباد - سرو غربی - خیابان صدف - خیابان صنبور شرقی
تلفن تماس : ۲۲۳۵۸۹۱۲
۷ الی ۱۱

درباره كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب

كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب در سعادت آباد، خیابان سرو غربی محل مناسبی برای تمام کسانی است تا از شلوغی خیابان های تهران خسته شده اند و می خواهند به فضای آرام بخش و دنج یک کافه پناه ببرند . در کافی شاپ و رستوران ایتالیایی چاچوب می توانید هر قدر که تمایل داشته باشید با دوستانتان صمیمانه و در آرامش گفتگو کنیدد . كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب با ۵۰ نفر ظرفیت معمولا جای خالی برای همه دارد . با این حال در صورت تمایل می توانید از قبل برای خود میزی رزرو کنید . كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب همچنین محل مناسبی برای برگزاری مراسم و تولدهای کوچک شما نیز است . اگر اهل نوش جان کردن صبحانه در خارج از منزل خود هستید ، كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب می تواند یکی از بهترین انتخاب های برای صرف یک صبحانه دلپذیر باشد . هر چند که باید برای آماده شدن صبحانه مقداری صبور باشید و چیزی در حدود ۴۵ دقیقه صبر کنید ولی این صبوری با بشقاب های هیجان انگیز صبحانه که خوشمزگی از سر تا پای آن می بار به خوبی پاسخ داده خواهد شد. همچنین در كافی شاپ و رستوران ايتاليايی چارچوب انواع غذاهای خوشمزه و نوشیدنی های سرد و گرم و به بهترین شکل ممکن سرو خواهد شد. این کافه رستوان حق سرویس و مالیاتی از شما نخواهد گرفت و در حوالی این کافه رستوران به سادگی جای پارک ماشین پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 83 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید