رستوران زعتر

بلوار اندرزگو

محدوده

1019

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره رستوران زعتر

رستوران زعتر را حداقل یکبار تجربه کنید!

می خواهید بدانید زعتر کجاست؟ البته اول باید بگوییم که زعتر نام گیاهی است از خانواده ریحان و نعنا، با بو و طعمی خوش که مخصوص خاورمیانه است. از زعتر به عنوان چاشنی روی غذا  نیز استفاده می شود. رستوران زعتر که در بلوار اندرزگو واقع شده است نیز مانند نامش طعم و عطر خوش و عالی غذا ها را برای شما به ارمغان می آورد. وجه تمایز رستوران زعتر در سلامت و تازگی کلیه مواد اولیه می باشد. رستوران زعتر با اتکا به هنر آشپزی، منویی متنوع و مناسب برای همه سلایق و ذائقه ها و دکوراسیونی متفاوت تر از سایر رستوران ها، می تواند یک پیشنهاد عالی برای شما تخفیفانی های عزیز باشد.

این رستوران برای پذیرایی از 300 نفر ظرفیت دارد و پرسنل مجرب و حرفه ای آن می توانند در سالن مدرن و زیبای رستوران با کیفیت ترین پذیرایی را از شما به عمل آورند. در این رستوران بهترین گزینه برای صرف یک نهار و یا شام خوشمزه پیتزای مخصوص و یا رپ مخصوص رستوران زعتر است که طعم دلچسب و متفاوت آنها شما را مایوس نمی کند.

هرچند که این رستوران در منطقه ی شلوغ تهران یعنی بلوار اندرزگو واقع شده ، اما در مراجعه به زعتر نگران جای پارک نباشید، چون در این رستوران برای پارک راحت ماشین شما از قبل فکر شده است.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۲ الی ۲۴

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

بلوار اندرزگو، بین کاوه و قیطریه، پلاک ۵۱

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید