ثبت آگهی

تماشاخانه بازیگاه

کشاورز میدان ولیعصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین، خ کبکانیان، خ مرتضی زاده، پلاک ۱۲، طبقه ی ۴
تلفن تماس : 9126185338
با هماهنگی.

درباره تماشاخانه بازیگاه

تماشاخانه جایی که لمس تماشای تئاتر بهتر می شود. و شما را محو تماشای موضوع تئاتر می کند. تماشاخانه چه صبورانه اجرای تئاتر ها ممکن می سازد و لبخند رضایت بر لبان اجرا کنندگان و تماشاچیان خود می گذارد.

تماشاخانه بازیگاه واقع در میدان ولیعصر ، بلوار کشاورز یکی از بهترین سالن های تئاتر می باشد. این تماشاخانه تا به حال پذیرای بسیاری از تئاتر های خوب و دیدنی سرزمینمان بوده است. همیشه و در همه ایام سال تماشاخانه بازیگاه به فعالیت خود ادامه داده. تماشاخانه ... مکانی که خاطرات بازیگران تئاتر را می سازد. این صحبت را عاشقان تئاتر نیز درک میکنند. حتی بسیاری از کارگردانان در این تماشاخانه ، کارگاه تئاتر برگزار میکنند و مردم علاقمند را با هنر زیبای تئاتر بیشتر و بهتر آشنا می کنند. برای رفتن به تماشاخانه بازیگاه مسیر سختی در پیش ندارید. زیرا امروزه از اکثر نقاط تهران به میدان ولیعصر توسط مترو یا اتوبوس دسترسی آسان می باشد. سکوت و هارمونی دکوراسیون در تماشاخانه بازیگاه به خوبی احساس می شود. یک خاطره ی خوب و ماندگار با عزیزانتان در تماشاخانه بازیگاه داشته باشید. کار ساده ایست. یک بلیط تئاتر بسته به موضوع مورد علاقه تان انتخاب و برای روز تئاتر برنامه ریزی کنید. 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید