ثبت آگهی

استخر شهرک امید

قنات کوثر خیابان استقلال شهرک امید
تلفن تماس : ۷۷۰۷۲۲۷۳ - ۴
بانوان سانس استفاده ۸ صبح تا عصر آقایان ۱۷:۳۰ الی ۲۳ جمعه ها بانوان ۹ الی ۱۶ و ۱۶:۳۰ الی ۲۲ آقایان

درباره استخر شهرک امید

شهرک امید تجربه ای لوکس در جایی همچون بهشت است . چه خرید از فروشگاه های شهرک امید چه ورزش در ورزشگاه آن و چه شنا در استخر VIP شهرک امید، همه ی نشانه هایی از لوکس بودن و سبک زندگی استاندارد را به همراه دارد . شهرک امید کاملا روی اصول بنا شده و در معماری فکر شده  است تا جایی که رفاه حال همه ساکنان‌ تامین باشد  به عنوان مثال استخر زیبای شهرک امید  اولین ویژگی اش ظاهر لوکس  و چشم گیر آن است ودر مرحله بعد تمیزی و بهداشتی بودن آن. این ها یعنی این که برای تجربه سبک زندگی استاندارد باید به شهرک امید رفت.

استخر شهرک امید واقع در منطقه شرق شهر تهران و شهرک امید با امکاناتی مانند: 120 عدد کمد، محیطی سبز و چشم نواز، حمام سنتی، اتاق ماساژ، بوفه مستقل و کامل، سونای خشک، جکوزی و سونای بخار، حوضچه آب سرد و... بهترین انتخاب است تا اوقاتی خوش را کنار دوستان و عزیزانتان بگذرانید.

همچنین از دیگر امیتازات برجسته استخر شهرک امید دسترسی آسان آن به ایستگاه متروی باقری و پارکینگ اختصاصی بدون پرداخت هزینه اضافی می باشد که خیال شما را از هر بابت راحت می کند تا تمام فکر و ذکرتان فقط یک آبتنی حسابی و خوش گذرانی چند ساعته باشد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید