رستوران فست فود کی با کی

میدان ولیعصر

محدوده

2889

پیشنهاد فروخته شده

تخفیفان

درحال حاضر در این دسته‌بندی پیشنهاد فعالی وجود ندارد

درباره رستوران فست فود کی با کی

فست فود کی با کی، لذت طعم خوش برگرهای آبدار را برای شما به ارمغان می آورد

 

قرار است به زودی برنامه یک دور همی را هماهنگ کنید؟ دنبال یک فست فود خوش مسیر می گردید؟ این بار برگر های دوست داشتنی و لذیذ را در فست فود کی با کی امتحان کنید و مطمئن باشید تخفیفان برای ارئه این پیشنهاد اشتباه نکرده است. یکی از ویژگی های فست فود کی با کی خوش مسیر بودن آن است. شما به راحتی می توانید با استفاده از وسایل نقلیه به این فست فود بروید و خوش بگذرانید.

رستوران و فست فود یکی از مهمترین بخش های زندگی امروز ما شده است چون که برای انتخاب یک رستوران خوب خیلی باید از دیگران پرس و جو کنیم برای این کار باید هر بار بپرسیم که کی و کجا در این کار مهارت دارد.

همبرگر پختن با هات داگ و ساندویچ سرد درست کردن خیلی فرق دارد برای هر یک از این خوراکی ها باید جایی را انتخاب کرد بار ها گفته ایم که درست کردن همبرگر در این میان بسیار مهم است و اساسا تخصصی خاص می طلبد و باید همبرگر را شاه غذا های فست فود دانست برای همین وقتی رستورانی ادعا می کند که هبرگر های با گوشت خالص آماده می شود باید آن را حتما آزمایش کرد و اگر درست می گفت مشتری دائم آن شد. 

ما به شما جدا فست فود کی با کی را پیشنهاد می کنیم. لذت خوردن برگر را می توانید در این فست فود تجربه کنید. از ویژگی های منحصر به فرد کی با کی، می توان به پخت غذا بدون روغن اشاره کرد. سوخاری های این فست فود، از گزینه هایی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

مسیر رسیدن به این فست فود بسیار آسان است. نرسیده به ضلع جنوبی میدان ولیعصر، نبش کوچه نصر راه دستیابی به این فست فود است.

 

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۴ ، جمعه ها ۱۸ الی ۲۴

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس :

خیابان ولی عصر نرسیده به ضلع جنوب میدان ولی عصر نبش کوچه نصر

لطفا خدمات مورد نیاز خود را انتخاب نمایید