رستوران فست فود کی با کی

میدان ولیعصر خیابان ولی عصر نرسیده به ضلع جنوب میدان ولی عصر نبش کوچه نصر
تلفن تماس : ۸۸۸۵۲۹۵۲
شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ الی ۲۴ ، جمعه ها ۱۸ الی ۲۴

درباره رستوران فست فود کی با کی

فست فود کی با کی، لذت طعم خوش برگرهای آبدار را برای شما به ارمغان می آورد

 

قرار است به زودی برنامه یک دور همی را هماهنگ کنید؟ دنبال یک فست فود خوش مسیر می گردید؟ این بار برگر های دوست داشتنی و لذیذ را در فست فود کی با کی امتحان کنید و مطمئن باشید تخفیفان برای ارئه این پیشنهاد اشتباه نکرده است. یکی از ویژگی های فست فود کی با کی خوش مسیر بودن آن است. شما به راحتی می توانید با استفاده از وسایل نقلیه به این فست فود بروید و خوش بگذرانید.

رستوران و فست فود یکی از مهمترین بخش های زندگی امروز ما شده است چون که برای انتخاب یک رستوران خوب خیلی باید از دیگران پرس و جو کنیم برای این کار باید هر بار بپرسیم که کی و کجا در این کار مهارت دارد.

همبرگر پختن با هات داگ و ساندویچ سرد درست کردن خیلی فرق دارد برای هر یک از این خوراکی ها باید جایی را انتخاب کرد بار ها گفته ایم که درست کردن همبرگر در این میان بسیار مهم است و اساسا تخصصی خاص می طلبد و باید همبرگر را شاه غذا های فست فود دانست برای همین وقتی رستورانی ادعا می کند که هبرگر های با گوشت خالص آماده می شود باید آن را حتما آزمایش کرد و اگر درست می گفت مشتری دائم آن شد. 

ما به شما جدا فست فود کی با کی را پیشنهاد می کنیم. لذت خوردن برگر را می توانید در این فست فود تجربه کنید. از ویژگی های منحصر به فرد کی با کی، می توان به پخت غذا بدون روغن اشاره کرد. سوخاری های این فست فود، از گزینه هایی است که ارزش امتحان کردن را دارد.

مسیر رسیدن به این فست فود بسیار آسان است. نرسیده به ضلع جنوبی میدان ولیعصر، نبش کوچه نصر راه دستیابی به این فست فود است.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 12 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

اگر معنی خیابان را با توجه به لغت‌نامه‌ها و متون کهن «راه و گذرگاهی که میان گل‌ها و درختان باغ احداث کرده باشند و یا راهی که از میان باغ‌ها می‌گذرد» بدانیم، بدون شک اولین تصویر ذهنی، خیابان ولیعصر خواهد بود. پرشکوه‌ترین خیابان تهران، بلندترین خیابان خاورمیانه و بسیاری صفات دیگر که شهروندان تهرانی به خیابان ولیعصر نسبت می‌دهند. خیابانی با پیشینه بلند تاریخی که از میدان تجریش تا میدان راه آهن با طول 18 کیلومتر کشیده شده است. در سال  1300 این خیابان به دستور رضاخان به جهت پیوند کاخ سعدآباد به کاخ مرمر، احداث شد و جاده مخصوص پهلوی نام گرفت. در سال 1318 سرتاسر خیابان را درخت چنار کاشتند. تعداد درختان چیزی بین ۲۴ هزار تا ۶۰ هزار اصله برآورد می‌شود، که متاسفانه در حال حاضر تنها در حدود 8 هزار اصله درخت باقی مانده است. جاده مخصوص پهلوی تا سال 1320 تنها جهت استفاده حکومت، نظامیان و خواص بود و مردم عادی از جاده قدیم شمیران (خیابان شریعتی) به تجریش می‌رفتند. به مرور زمان در طول سال‌های 1333 تا 1355 این خیابان به شکل امروز در آمد و ساخت و ساز اطراف آن رونق گرفت. بعد از انقلاب اسلامی، نام خیابان پهلوی به خیابان مصدق تغییر یافت و در حدود دو سال و نیم بعد نام کنونی، یعنی ولیعصر (عج) بر روی آن نهاده شد. خیابان ولیعصر در محدوده چهار منطقه 6،3،1 و 11 قرار داد. در طول مسیر 18 کیلومتری خود به غیر از میادین تجریش و راه‌آهن که دو سر شمالی و جنوبی آن هستند، سه میدان منیریه، ولیعصر و ونک را نیز به هم متصل می‌کند. این خیابان از اهمیت بسیار ویژه‌ای برخوردار بوده و در واقع یک شاهراه ارتباطی است. در طول مسیر خیابان ولیعصر، بسیاری از بزرگراه‌ها و خیابان‌های مهم تهران با آن مرتبط می‌شوند. در خیابان ولیعصر، بسیاری از مراکز خرید، پارک‌ها، سینماها، موزه‌ها، رستوران‌ها و کافی‌شاپ‌ها، مراکز فرهنگی و دفاتر ملی و بین‌المللی قرارگرفته است. همچنین ولیعصر یکی از کانون‌های سنتی خرید ایران است. اگر از تجریش به سمت جنوب حرکت کنیم، مهم‌ترین مکان‌ها خیابان ولیعصر را می‌توان به این شرح نام برد: سازمان صدا و سیما، پارک ملت، بیمارستان خاتم‌الانبیاء، دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی، بیمارستان دی، پارک ساعی، سینماهای آفریقا، استقلال و قدس، دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه هنر، پارک دانشجو، تئاتر شهر و کاخ مرمر. از جمله پیشنهادهای ویژه تخفیفان در این خیابان می‌توان به رستوران دیدنی‌ها اشاره کرد.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید