ثبت آگهی

پاراگلایدر خلبان غلامی

4.2 امتیاز 0 رأی
اتوبان همت،ایستگاه وردآورد/ دماوند ابتدای دریاچه تار / کرج عظیمیه
تلفن تماس : ۰۹۳۶۱۲۴۹۳۵۶
با هماهنگی

درباره پاراگلایدر خلبان غلامی

پاراگلایدر یکی از ورزش ها و تفریح های هیجان انگیز است که طرفدارهای خیلی زیادی هم دارد . در واقع پاراپلایدر همان چتر بازی است که در آسمان انجام می گیرد . در هنگام پرواز، شما پروازى با ويژگى هايى مثل سبک وزنى و پرواز آزاد را به طور همزمان با يک پاراگلایدر تجربه خواهید کرد .
پاراگلایدر خلبانی ماهر و آموزش دیده می خواهد که تمامی شرایط را برای پرواز یررسی کند. پاراگلایدر خلبان غلامی از پرواز هایی به یادماندنی ، بی خطر و هیجان انگیز است که یکی از بهترین خاطره برای شما خواهد شد .
خلبان غلامی از خلبان های با تجربه ای است و تمامی شرایط چه از لحاظ آب و هوا و چه از لحاظ ایمنی برای شما فراهم میکند .

امکان پرواز با پالاگلایدر خلبان غلامی برای تمامی سنین و با توجه به رنج وزنی 40 الی 130 گیلوگرم وجود دارد . همچنین در هنگام پرواز شما می توانید عکس ها و فیلم های زیبا از پرواز به یادماندنیتان به یادگار بگذارید.
پاراگلایدر به دو چیز نیاز دارد ، یک : کفش مناسب و دیگر : لباس گرم  ، پس فراموش نکنید که قبل از تحربه هیجان پرواز ، حتما این دو مورد را فراموش نکنید .
پاراگلایدر خلبان غلامی در چندین منطقه نظیر اتوبان همت ، ایستگاه وردآورد ، دماوند ابتدای دریاچه تار و عظیمیه کرج به پرواز در می آید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید