ثبت آگهی

آکادمی پرتو

انقلاب تهران - خیابان انقلاب - بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان - روبروی سینما سپیده - طبقه 9 - واحد 35
تلفن تماس : 66970199-66460504
با هماهنگی

درباره آکادمی پرتو

آکادمی پرتو یکی از بنام ترین آکادمی های خیابان انقلاب است که دسترسی به آن بسیار راحت میباشد . به هیچ وجه نگران مسیر خود نباشید ، با brt  و مترو به راحتی میتوانید به آکادمی پرتو بروید و از کلاس های متنوع آن لذت ببرید.
یکی از راه های یادگیری مطالب مختلف و همچنین برنامه های متفاوت ، رفتن به کلاس می باشد ، پیشنهاد ما به شما ثبت نام در کلاس های متنوع آکادمی پرتو میباشد.
یکی از ویژگی های بسیار خوب این آکادمی فراهم کردن ساعت های بسیار خوب برای شما کارمندان است . این آکادمی در هر ساعتی که بخواهید و هر روزی که مد نظرتان باشد برای شما کلاس خواهد گذاشت.
آکادمی پرتو از سال ۱۳۸۵ فعالیت خویش را آغاز کرده است و همواره سعی در ارائه خدماتی بهتر و جدیدتر به شما عزیزان دارد.

کسب مهارت کارآموزان از اهمیت بالایی برای آکادمی پرتو برخوردار است و همواره خود را در برابر وقتی که از کارآموزان می گیرند، مسئول و پاسخگو می دانند.
آکادمی پرتو دارای اساتید تحصیل کرده با تجربه های بالا است که آموزش های مفیدی را به شما می دهند .
دوره های آموزشی آکادمی پرتو در گروه های طراحی سایت ، برنامه نویسی ، گرافیک و ... دسته بندی می شوند. در کلیه ی آموزش ها آکادمی پرتو فرض بر این گذاشته شده است که کاربر هیچ گونه پیش زمینه ای در ارتباط با موضوع مد نظر ندارد.
برای یادگیری آموزش های متفاوت در یکی از بهترین آموزشگاه ها ، سری به آکادمی پرتو بزنید . برای رسیدن به آکادمی پرتو ، خیابان انقلاب را به سمت بین خیابان دانشگاه و خیابان ابوریحان آمده ، روبه روی سینما پدیده ، آکادمی پرتو را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 26 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, کالا در انقلاب را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

ایمیل و موبایلت رو وارد کن، کدتخفیف بگیر

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید