تا

%0

تخفیف

کد تخفیف داکسی

7 خرید تا امروز

0.0

0 نظر

درباره کد تخفیف داکسی

شبکه هوشمند ارائه خدمات داکسی در ابتدای سال 1397 تحقیقات و بررسی در زمینه حمل و نقل هوشمند حمل و نقل داخلی تصمیم به تولید نرم افزار داکسی گرفت. شهر مقدس مشهد بدليل وجود بارگاه ملكوتي حضرت ثامن الحجج و حضور ميليون ها زائر حرم مطهر رضوي و نيز جمعيت قابل توجه ساكنين شهر مشهد ويژگي هاي خاصي را دارد كه اين شهر را از ساير شهرهاي ايران متمايز كرده و بيشتر نيازمند تجهيز به سيستم هاي هوشمند مي باشد. به خصوص در آستانه سال 2017 ميلادي كه شهر مشهد به عنوان پايتخت فرهنگ اسلامي انتخاب گرديده است و نگاه جهان اسلام به اين شهر معطوف شده، لذا ضروري به نظر مي رسيد كه علاوه بر برنامه ها، پروژه ها و توسعه هايي كه مسئولين محترم شهر مشهد براي اين واقعه مهم پيشبيني نموده اند، حركت هايي در زمينه توسعه حمل و نقل هوشمند شكل گيرد. پس از طی این مسیر مفتخریم به شما اعلام نماییم ناوگان داکسی هم اکنون آماده ارائه خدمات به زائران، مسافران، توریست ها و همشهریان عزیز مشهد مقدس می باشد.این سامانه در حال حاضر آمده بهره برداری برای همه عزیزان می باشد.

در صورتی که تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

امتیاز و نظر کاربران ()

0
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

زمان سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس :

بزگراه شهید کلانتری - بلوار رضوی - نبش رضوی 22

چگونه می توانم از تخفیف کد تخفیف داکسی استفاده کنم؟

از بین پیشنهاد های ارائه شده در همین صفحه، پیشنهاد مورد نظر را انتخاب و تعداد آن را مشخص کنید، سپس روی دکمه خرید کلیک کنید.

پیش از مراجعه به کد تخفیف داکسی باید به چه نکاتی توجه کنم؟

قبل از خرید، اطلاعات مرتبط با هر پیشنهاد را به دقت بررسی کنید. ممکن است برای استفاده از خدمات مرکز نیاز به هماهنگی قبلی وجود داشته باشد. برای این منظور از اطلاعات تماس موجود در صفحهٔ پیشنهاد استفاده کنید و راهنمایی بیش‌تر را از مرکز ارائه دهندهٔ خدمات بخواهید.

اگر مغایرتی بین اطلاعات ثبت شده در تخفیفان و خدمات دریافتی مشاهده کردم، چه کار کنم؟

چنین مواردی را از طریق پشتیبانی به ما اطلاع دهید. پس از بررسی موضوع، می‌توانید 100% مبلغ را با استفاده از شرایط "تخفیفان صد" پس بگیرید.

آیا پس از خرید باید از خدمات خریداری شده پرینت گرفته شود؟

خیر، تمامی مراحل خرید و استفاده از تخفیف ها به صورت آنلاین و الکترونیکی انجام می شود.

در حال حاضر برای این مرکز پیشنهاد فعالی موجود نیست!