تخفیفانکد تخفیف آنلاین

کد تخفیف علی بابا

امتیاز: 5 رای

در حال حاضر کد تخفیفی از کد تخفیف علی بابا موجود نیست. بزودی کدهای تخفیف جدید ارائه خواهد شد.

کد تخفیف علی بابا

سفر با علی بابا

کد تخفیف علی‌بابا مخصوص کسانیست که اهل سفرند. مقصد شما کجاست؟

علی بابا از سال ۱۳۹۳ مشغول خدمات‌دهی در زمینه سفر است. شما می‌توانید در این وب‌سایت برای سفرهای خودتان، بلیط هواپیمای داخلی و خارجی، بلیط قطار یا بلیط اتوبوس بخرید. تقریباً بلیط‌های تمام ایرلاین‌های داخلی روی سایت علی بابا در دسترس شماست. قرارداد علی بابا با ۱۵ ایرلاین خارجی نیز فهرست کاملی از پروازهای بین‌المللی در اختیار شما قرار می‌دهد. سامانه فروش بلیط قطار علی بابا با فراهم کردن تمام مسیرهای ریلی از همه‌ی شرکت‌های ارائه‌دهنده، خرید بلیط قطار را برایتان آسان کرده است. اتوبوس‌های تمام مسیرهای کشور نیز به راحتی در سایت علی بابا قابل جستجو و خرید هستند. وب‌سایت علی بابا با شعار تجربه شایسته سفر مدعی پشتیبانی ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته است.

اگر شما هم اهل سفر هستید، علی‌بابا گزینه‌ی مناسبی برای یک خرید راحت و بی‌دردسر است. صفحه کد تخفیف علی بابا در سایت تخفیفان با فراهم کردن کدهای تخفیف این سایت، امکان خرید ارزان‌تر بلیط‌ها را برای شما فراهم کرده است.

کد تخفیف بلیط هواپیما علی بابا

شما هرکجای ایران که باشید، برای سفر هوایی می‌توانید با کد تخفیف بلیط هواپیمای علی بابا، پرواز ارزان‌تری تجربه کنید. کافی است ابتدا از صفحه‌ی کد تخفیف علی بابا سایت تخفیفان، کد تخفیف موردنظرتان را خریداری کنید و سپس وارد سایت علی بابا شوید. مبدأ و مقصد مورد نظرتان را وارد و از روی تقویم تاریخ سفرتان را مشخص کنید، در کمترین زمان بهترین پیشنهادهای پروازی به شما نشان داده می‌شود. شما می‌توانید پروازهای مختلف را با هم مقایسه کنید، و حتی قیمت پروازهای بین مبدأ و مقصد انتخابی را در تاریخ‌های مختلف ببینید. بعد از اینکه پرواز موردنظرتان را انتخاب کردید، کافی است در مرحله‌ی پرداخت و پیش از ورود به درگاه بانکی، کد تخفیف علی بابا را که از تخفیفان خریده‌اید، در کادر مربوطه وارد کنید. تخفیف اعمال خواهد شد و شما بلیطتان را با قیمت مناسب‌تری می‌خرید.

کد تخفیف بلیط قطار علی بابا

کد تخفیف بلیط قطار علی بابا، سفر ارزان‌تری در خطوط ریلی ایران برایتان فراهم خواهد کرد. شما ابتدا باید یک کد تخفیف از صفحه کد تخفیف علی بابا در سایت تخفیفان بخرید و بعد در سایت علی بابا دنبال بلیط قطار موردنظرتان بگردید. بعد از مشخص کردن، مبدأ و مقصد،‌ تاریخ و تعداد مسافران، بهترین پیشنهادهای موجود را مشاهده خواهید کرد. بعد از مقایسه و انتخاب گزینه‌ی مطلوب وارد مرحله‌ی خرید شوید. همین‌جا و در کادر مشخص شده کد تخفیف علی بابا را که از تخفیفان خریده‌اید وارد کنید. بلافاصله قیمت نهایی دوباره و متناسب با درصد تخفیف محاسبه خواهد شد و شما در درگاه بانکی قیمت کمتری پرداخت خواهید کرد.

کد تخفیف بلیط اتوبوس علی بابا

شما می‌توانید از تمام خطوط اتوبوس‌رانی کشور، و با کد تخفیف بلیط اتوبوس علی بابا، برای سفرهایتان بلیط ارزان‌تری بخرید. قبل از هرچیز وارد صفحه کد تخفیف علی بابا در تخفیفان شوید و یک کد تخفیف بخرید. این کد تخفیف را باید بعد از انتخاب بلیط اتوبوس موردنظرتان و پیش از ورود به درگاه بانکی در کادر مشخص شده وارد کنید، تا بتوانید بلیط موردنظرتان را با قیمت کمتری بخرید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی

نکات خرید و استفاده از کد تخفیف علی بابا

اطلاع از جدیدترین کدهای تخفیف علی بابا

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

برای استفاده از بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

کد تخفیف لازم نیست.

برای استفاده از ، کد را کپی و بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

شرایط استفاده