تخفیفان زیبایی و آرایشی

آرایشگاه المیرا

جنت آباد ابتداي جنت آباد جنوبي روبروي رستوران دريايي ساختمان الماس طبقه ي دوم واحد ٢٥ سالن زيبايي الميرا
تلفن تماس : ۴۴۰۰۵۵۳۶
با هماهنگی قبلی

درباره آرایشگاه المیرا

زنان زیبایی ایرانی، به زیبایی و چهره آراسته خود بسیار اهمیت می دهند و معمولا به راحتی به هر آرایگاه و آرایشگری اطمینان نمی کنند و لزوم خدمات با کیفیت برایشان بسیار حائز اهمیت است. آرایشگاه المیرا یکی از آرایشگاه هایی است توسط مشتریان به خوبی  از آن یاد می وشد و می توانید لبخند را بر روی لبان بانوانی که از درب آرایشگاه المیرا خارج می شوند را به وضوح ببینید. نقشی از رضایت و خرسندی که معمولا هنگام خروج از هر آرایشگاهی با خدمات عالی به روشنی مشخص است. اگر می خواهید زیباتر بنظر برسید و چون دُر در مجالس و دورهمی ها بدرخشید، آرایشگاه المیرا می تواند انتخابی مناسب برای شما باشد. فضای گرم و صمیمی سالن زیبایی المیرا حس راحتی و اطمینان را در شما پدید خواهد آورد. بهترین ها همواره دنبال بهترین هستند تا بهترین باشند. آرایشگاه المیرا با ارائه خدمات متنوع زیبایی با بهترین کیفیت، بهترین این حرفه است و می تواند لبخند رضایت را بر لبان شما نقش ببندد. اگر می خواهید از تماشای خود در آینه لذت ببرید و به زیبایی خود ببالید با آرایشگاه المیرا تماس بگیرید و وقتی برای خود رزرو کنید تا همه چیز بر وفق مراد شما شود.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 11 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

جنت آباد یکی از محله های منطقه 5 تهران محسوب می شود که از نظر جغرافیایی در قسمت شمال غربی تهران واقع شده است. این محله از محله های بزرگ این منطقه است که به سه قسمت جنت آباد شمالی، جنت آباد مرکزی و جنت آباد جنوبی تقسیم شده است.  درگذشته رودخانه های مختلفی چون رودخانه سولقان، رودخانه کن و رودخانه وردآورد از این محله گذر می کرده اند و به سبب آب و هوای مطلوبی که در آن زمان این محله داشته است نام آن را جنت آباد گذاشتند. همچنین در حال حاضر به سبب وجود باغ هایی که از گذشته به جا مانده اند و همچنین وزش باد، جنت آباد نسبت به شرق تهران دارای آب و هوای مطلوب تر و آلودگی کمتری است. نزدیکی جنت آباد به اتوبان های مختلف باعث شده است تا دسترسی به این منطقه آسان شود. این محله از شرق به اتوبان شهید ستاری، از غرب به اتوبان شهید باکری، از شمال به اتوبان شهید همت و از جنوب به بزرگراه آیت الله کاشانی متصل می شود و محله های باغ فیض، سردار جنگل، پونک و ... را به هم نزدیک می کند.

در جنت آباد مراکز تفریحی و ورزشی ،آموزشی و هنری مختلفی وجود دارند که می توان با تخفیف های بسیار عالی از آن ها بهره برد. یکی از این مراکز، استخر VIP باشگاه تشریفاتی آریا است که یکی از بهترین و مجهز ترین استخر های غرب تهران است که می تواند هیجانی بسیار خوب را برای شما به همراه داشته باشد. همچنین برای داشتن یک تفریح خوب دیگر می توان سراغ تئاتر هایی رفت که با موضوعات مختلف در این محله اجرا می شوند و یک روز خوب برای شما و اعضای خانواده رقم می زنند.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید