آتلیه عکاسی پسته

سعادت آباد ، صرافهای جنوبی ، نبش خیابان ۲۵ شرقی ، پلاک ۱۷ ، طبقه سوم واحد ۴
تلفن تماس : 88684571-88684387
۱۰ الی ۲۱

درباره آتلیه عکاسی پسته

آتلیه عکاسی پسته یکی از آتلیه های بسیار خوب سعادت آباد است که خدمات بسیاری نظیر کودک،نوزاد،بارداری و خانواده را ارائه می دهد . آتلیه عکاسی پسته با کادری مجرب و با در دست داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته بهترین و با کیفیت ترین عکس ها مبتنی بر درخواست ، سلیقه و نیاز شما ارائه می دهد.
این آتلیه تجربه های بسیاری در زمینه عکاسی ، فیلم برداری کسب کرده است که همین باعث پیشرفت و محبوبیت آن شده است. عکاسان و فیلمبرداران خانم و آقای آتلیه عکاسی پسته بسیار حرفه ای مشغول به فعالیت می باشند و تمام سعیشان رضایت هرچه بیشتر شما می باشد.
برای ثبت بهترین خاطرات زندگی خود در آتلیه ای خوب و پیشرفته ، سری به آتلیه عکاسی پسته بزنید.

شعار آتلیه عکاسی پسته : این افتخار ماست لحظه های انتظار و شادی وجود عضو جدید خانواده شما را به بهترین وجه, به تصویر کشیده تا ان را در دفتر ایام خانواده حفظ نمایید.

برای رسیدن به آتلیه عکاسی پسته باید به سمت  سعادت آباد آمده ، در صرافهای جنوبی ، نبش خیابان ۲۵ شرقی ، پلاک ۱۷ ، طبقه سوم واحد ۴  ، آتلیه عکاسی پسته را خواهید یافت

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 44 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه

سعادت آباد منطقه ای که زمانی باغ خرگوش ها بود. همه مناطق تهران، یک داستان و پیشینه دارند که اگر آن را بدانید حتی قدم زدن در آن محله هم برایتان جذاب خواهد شد. سعادت آباد هم از آن دست مناطق است. سعادت آباد پیشتر با عنوان سادات آباد شناخته می شد چرا که گروهی که زمین های آنجا را آباد کرده بودند همگی سید بودند. قبل از ساخت زندان اوین، محل پرورش خرگوش بود و شاید برایتان جالب باشد که بدانید عمر زیادی از ساخت و سازهای سعادت آباد نمی گذرد و مدت زمان زیادی زمین های این منطقه خالی از سکنه بود. اما امروزه به منطقه ای مرفه نشین با انواع امکانات مختلف تبدیل شده است. سعادت آباد از شمال با یادگار امام تلاقی دارد و از جنوب با خیابان سرو. خیابان سرو یکی از مهمترین خیابان های سعادت آباد است که سر راه قدیمی ترین میدان منطقه یعنی میدان کاج قرار گرفته است. داخل این خیابان تقریبا هر چیزی که بخواهید پیدا می کنید. از مرکز ماساژ حرفه ای مثل آریانا گرفته تا آتلیه عکاسی و آرایشگاه های زنانه. دیگر رستوران های معروف مانند رستوران بین المللی شاین  و باشگاه های  ورزشی حرفه ای که جای خود را دارند. هرچه به سمت شرق حرکت کنید به دو خیابان مهم دیگر یعنی علامه جنوبی و شمالی نزدیک می شوید که بافت مسکونی و وجود دانشکده باعث شده تا از کافه های خوبی مثل کاپ آپ بهره مند باشد که احساس آرامش دلپذیری به شما می دهد. اما یکی دیگر از محاسن سعادت آباد حضور بیمارستان عرفان و مراکز پزشکی زیبایی متخصص در این منطقه است که باعث شده تا پزشکان بسیاری در این منطقه مطب داشته باشند. این بار که در سعادت آباد بودید، با نگاهی دیگر به آن نگاه کنید و از بودن در آنجا لذت ببرید.

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید