باغ رستوران خانوادگی بید مجنون

پردیس آزاد راه تهران پردیس ، بعد از عوارضی (کمربندی بومهن) ، کنار گذر مجتمع خدماتی رفاهی کوثر طاهر آباد
تلفن تماس : ۷۶۲۶۰۷۷۸
با هماهنگی

درباره باغ رستوران خانوادگی بید مجنون

گاهی خوبه رستورانهای خارج از تهران را برای متفاوت شدن، برای صرف یک وعده غذایی و بودن در کنار دوستان و خانواده انتخاب کنیم. آب و هوای خوب، دوری از شلوغی تهران و البته صرف یک وعده غذای خوب با منو ای کامل که می توانین در باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون همه رو یکجا داشته باشین.
باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون یکی از رستوران های خوب در آزادراه تهران پردیس است که میتوانید با نوش جان کردن غذایی خوشمزه ، از بودن در کنار خانواده و یا دوستانتان لذت ببرید.
کیفیت بالای سرویس دهی در این رستوران و موقعیت مکانی در کنار قیمت مناسب آن باعث معروفیت بیشتر باغ رستوران خانوادگی بید مجنون شده است. غذای لذیذ و فضایی زیبا ، آن را به یکی از رستوران های محبوب تبدیل کرده  است .
فضای آرامش بخش و کیفیت درجه یک باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون ، از بهترین خصوصیات این رستوران در میان بقیه رستوران ها است.
منوی باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون نیز شامل شیشلیک شاندیز ، کباب برگ ، کباب ترش ، جوجه کباب شاندیز ، گردن ، لقمه مخصوص بناب ، زرشک پلو با مرغ ، فسنجان و ... میباشد.

احترام به مشتری و کیفیت پذیرایی همیشه در اولین اولویت کارکنان باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون است. پرسنل باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون می توانند هم در فضای بسته ی سالن و هم در فضای خارجی آن پذیرای شما باشند.
برای رسیدن به باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون ، باید به سمت آزاد راه تهران پردیس آمده، بعد از عوارضی (کمربندی بومهن) ، کنار گذر مجتمع خدماتی رفاهی کوثر طاهر آباد ، باغ رستوران خانوادگی بیدمجنون را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بهترین تخفیفان‌های رستوران و کافی شاپ, هنر و تئاتر, تفریحی و ورزشی, آموزش, سلامتی و پزشکی, زیبایی و آرایشی, خدمات, تور و سفر, کالا در پردیس را پیدا کنید.
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید