رستوران خان عمو

بلوار بلال ، قبل از پارک تاجیکستان
تلفن تماس : 32247419
روزهای زوج ساعات ۱۲ الی ۱۵ و ۲۰ الی ۲۳

درباره رستوران خان عمو

رستوران خان عمو

اگر به دنبال رستورانی با کیفیت و غذاهای خوشمزه هستید ، پیشنهاد ما برای تجربه ی یک وعده ی غذایی لذیذ و دلچسب در رستوران خان عمو را از دست ندهید. این رستوران با سه پکیج مختلف با توجه به تفاوت سلیقه های شما آماده خدمت گذاری و پذیرایی از شماست.

رستوران خان عمو با ظرفیت 120 نفر پذیرای شما عزیزان است. این رستوران در محیطی شیک و جذاب از شما مهمانان عزیز پذیرایی خواهد کرد. پرسنل رستوران خان عمو بسیار حرفه ای و خوش برخورد بوده و حتما رضایت شما مشتریان را جلب خواهند کرد. شما به راحتی می توانید وسیله نقلیه خود را در پارکینگ این رستوران قرار دهید و یا به وسایل نقلیه دسترسی داشته باشید. یکی از ویژگی های متمایز کننده این رستوران پخش موسیقی است . رستوران خان عمو از تازه ترین ، با کیفیت ترین و مرغوب ترین مواد غذایی برای طبخ غذاهای خود استفاده می کند که مورد تایید وزارت بهداشت است. همچنین غذاهای این رستوران به صورت روزانه طبخ می گردد و برای صرف غذاهای رستوران خان عمو نیازی به پرداختن حق سرویس و یا مالیات ندارید.

رستوران خان عمو یک روز خوب و لحظات متفاوتی را برای شما رقم خواهد زد . برای رفتن به رستوران خان عمو کافی است به بلوار بلال وارد شوید،  می توانید قبل از پارک تاجیکستان رستوران خان عمو را  پیدا کنید . لذت یک وعده ی غذایی خوش مزه را با ما بگذرانید و مهمان رستوران خان عمو باشید.

 

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید