کافه رستوران آوان

ولیعصر بزرگراه نیایش، بعد از پردیس سینمایی ملت، درب غربی مجموعه ورزشی انقلاب، مینی گلف باشگاه انقلاب ‌، کافه رستوران آوان
تلفن تماس : ۲۲۶۶۵۳۰۹
۹ الی ۱۲

درباره کافه رستوران آوان

کافه رستوران آوان واقع در مجموعه ورزشی انقلاب با غذاهای هیجان انگیز و محیطی باز و دلنشین در فضای باز و بشته کافه رستوران آماده پذیرایی از شما عزیزان هستند .کافه رستوران آوان با محیطی دل نشین و فضای باز با ظرفیت ۱۸۰ نفر در تلاش می باشد که با ارائه بهترین سرویس به شما مشتریان عزیز بتواند رضایت کامل شما را جلب کند .

میهمان پذیری خوب، طعم اصیل و لذیذ غذاهای ملل و خدمات رسانی هرچه بهتر به شما عزیزان از ویژگی های بسیار خوب کافه رستوران آوان است . کافه رستوران آوان در مینی گلف باشگاه انقلاب این فرصت را برای شما به وجود آورده که هم تفریحی هیجان انگیز داشته باشید و هم غذاهایی خوشمزه و لذیذ را نوش جان کنید . همچنین شما می توانید صبحی دل انگیز را در کافه رستوران آوان با سفارش بشقاب های متنوع ، املت ، نیمرو ، پنکیک ، وافل ، عدسی و یا لوبیا را در هوای بسیار مطبوع شروع کنید .

کافه رستوران آوان با داشتن ویژگی‌هایی از قبیل دارا بودن فضای باز بسیار دلنشین و مفرح، همچنین سالن جهت میهمانان ، در محدوده بزرگراه نیایش ، توان این را یافته غذاهای گوناگونی رابرای سلایق متفاوت فراهم سازد. همچنین با تهیه مواد اولیه مرغوب به صورت روزانه و با کیفیت بالا به طبخ غذای سالم به ارائه سرویس پرداخته تا میهمان همیشگی کافه رستوران آوان باشید. احترام به مشتری و کیفیت پذیرایی همیشه در اولین اولویت کارکنان رستوران آوان است.

برای رسیدن به کافه رستوران آوان باید به سمت بزرگراه نیایش آمده ،  بعد از پردیس سینمایی ملت، درب غربی مجموعه ورزشی انقلاب، مینی گلف باشگاه انقلاب ‌، کافه رستوران آوان را پیدا خواهید کرد.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 7 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید