رستوران لوکال

یوسف آباد بزرگراه کردستان، مجتمع تجاری آ اس پ، واحد 31
تلفن تماس : 88215151
با هماهنگی

درباره رستوران لوکال

پیتزا از غذاهای محبوب در نقاط مختلف جهان است که هر کشور بنا بر سلیقه غذایی خود آن را تهیه می کند. این بار ما شما را دعوت می کنیم تا از خود با طعم فراموش نشدنی پیتزاهای رستوران لوکال پذیرایی کنید. رستوران لوکال که در یوسف آباد و مجتمع تجاری آ اس پ واقع شده یک رستوران خوب برای علاقمندان به پیتزاست. شما در رستوران لوکال انواع پیتزا و کالوزن را برای هر ذائقه و طعمی می توانید پیدا کنید. از پیتزا های سبزیجاتی تا پیتزا با گوشت سفید، گوشت قرمز و دریایی که هر کدام طعم و مزه منحصر به فردی دارند.

در رستوران  لوکال، پیتزا چیزی فرا تراز نان، پنیر و سس گوجه فرنگی است. رستوران لوکال با استفاده از مواد اولیه سالم و تازه از طرفداران پیتزا پذیرایی می کند. عدم استفاده از سوسیس و کالباس یکی از ویژگی های خوب و مثال زدنی رستوران لوکال به حساب می آید.

دکوراسیون رستوران لوکال مانند پیتزاهایش نیز منحصر به فرد است. استفاده از صندلی و دیوار های رنگی با نورپردازی حرفه ای ظاهری خاص را به این رستوران بخشیده است.

رستوران لوکال 25 نفر گنجایش دارد و از شما حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده دریافت نمی شود. و با امکاناتی نظیر اینترنت بی سیم، جای پارک راحت و پرسنل خوش برخورد و حرفه ای ساعاتی خوشمزه را برای شما فراهم می آورد. تخفیف های بی نظیر رستوران لوکال را از دست ندهید...

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 8 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید