سفره خانه سنتی یلدا

2 امتیاز رأی
سازمان آب ستارخان، سازمان آب، بین اسدی و هشتم، پاساژ مهرگان، طبقه دوم
تلفن تماس : ۴۴۲۵۴۵۰۲-۴۴۲۵۴۵۰۳
با هماهنگی

درباره سفره خانه سنتی یلدا

گاهی دلمان می خواهد از محیط های لوکس و مدرن برخی از کافه ها و رستوران ها فاصله بگیریم و آن ها را بگذاریم برای قرارهای رسمی تر. این وقت ها می توانیم به رستورانی سنتی مراجعه کنیم که حس صمیمیت و راحتی بیشتری به ما منتقل می کند و شاید ما را به روزهای خوب گذشته ببرد و حس امنیت را به ما منتقل کند. اگر به دنبال جایی هستید که با خانواده و عزیزان خود آخر هفته خوشی را در آن رقم بزنید سفره خانه سنتی یلدا واقع در منطقه ستارخان با محیطی صمیمی و خانوادگی بهترین انتخاب برای شماست. سفره خانه سنتی یلدا با دکوراسیون سنتی و پنجره هایی زیبا با نقش هایی عالی حس خوب آرامش را به شما منتقل می کند و شما را یاد خاطرات قدیم می اندازد، به شما پیشنهاد می دهیم فرصت این دورهمی جانانه را در سفره خانه سنتی یلدا به خود و خانواده تان بدهید.

در سفره خانه یلدا قلیانی چاق کنید و چایی دبش نوش جان.

برخورد عالی پرسنلی که برترین هدفشان جلب رضایت شماست، استفاده از مواد اولیه مرغوب و تازه،اینترنت wi fi  و... همه و همه چیزهایی است که به شما ثابت می کند اگر به سفره خانه یلدا بی شک پشیمان نمی شوید بلکه مشتری دائم آن می شوید و بارها و بارها به آن سر می زنید.

البته ما به شما پیشنهاد می دهیم اینترنت را برای ساعاتی خاموش کنید و از دنیای مجازی به دنیای واقعی بیایید و از بودن کنار عزیزانتان لذت ببرید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید