مجموعه ورزشی دلفین آبی

4 امتیاز 31 رأی
شهید محلاتی اتوبان محلاتی، بلوار ابوذر، پل پنجم نبرد جنوبی، ۴۵ متری ده حقی، روبروی دانشگاه آزاد تهران جنوب، پلاک ۴۰۸
تلفن تماس : ۳۳۴۳۱۰۴۲
بانوان از ۸ تا ۱۶ آقایان ۱۷ تا ۲۳

درباره مجموعه ورزشی دلفین آبی

مجموعه ورزش دلفین آبی اولین آکادمی دررشته های آبی ست که بصورت هدفمند و براساس آخرین متد روز دنیا زیر نظر کارشناسان ارشد و اساتید و متخصصین رشته تربیت بدنی و علوم ورزشی و مربیان مجرب برای اولین بار در شرق تهران احداث گردیده است.

امکانات این مجموعه شامل استخر، انواع ماساژ، ایروبیک، حرکات موزون، هیدروتراپی یا آبدرمانی، سونای بخار، جکوزی، سونای خشک، سینکورنایز و سونای نمک می باشد.ار اهداف کلی مجموعه ورزشی دلفین آبی می تواند به ارتقا سطح کیفی آموزش ورزش های آبی، پرورش استعدادهای ازآماتور تا قهرمانی، آسان سازی و یکسان سازی آموزش شنا به عنوان یک ورزش مادر و بالا بردن سطح تندرستی و سلامت جامعه اشاره کرد.

استخر دلفین آبی، یک استخر بسیار زیبا در حد و اندازه های قهرمانی است و بانوان و آقایان می توانند از آن استفاده کنند. سانس استفاده بانوان در روزهای شنبه الی پنجشنبه از  ساعت 8 صبح الی 16 می باشد و سانس استفاده آقایان در روز های شنبه الی پنجشنبه  از ساعت 16 الی 23 و جمعه ها از ساعت 8 الی 23 است.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید