آموزشگاه مرجان

یوسف آباد خیابان اسد آبادی خیابان ۵۵ پلاک ۴ واحد۶
تلفن تماس : ۸۸۰۶۱۵۵۹ - ۰۹۱۲۶۹۴۷۰۸۱
با هماهنگی

درباره آموزشگاه مرجان

بانوان عزیز، مهربان و کدبانوی ایرانی همیشه به دنبال این هستند که به شایسته ترین نحو از عزیزان خود پذیرایی کنند و میزبانی باشند که پذیرایی شان جز بهترین خاطرات مهمانانشان می شود.

برای تمام خانم های عزیزی که اهل دورهمی ها و مهمانی های خانوادگی و یا دوستانه هستند پیش آمده که قبل از آمدن مهمانان دائم ذهنشان درگیر این شود که با چه خوراکی هایی از مهمانانشان پذیرایی کنند که هم تهیه آن ها خیلی سخت و وقت گیر نباشد، هم هزینه گزافی برای درست کردنشان صرف نشود و هم تنوع، طعم و عطر خوراکی ها و حتی زیبایی و ظاهر این آن ها در بالاترین حد خود باشد.

در این مواقع رفتن به کلاس های آموزشی بهترین پیشنهاد است، زیرا بهتر است همه چیز را اصولی و توسط فردی باتجربه و حرفه ای آموزش ببینیم، خصوصا آشپزی که هزار فوت و فن دارد.

آموزشگاه مرجان واقع در منطقه یوسف آباد بهترین پیشنهاد برای بانوان کدبانوی ایرانی است. در این آموزشگاه انواع دوره های آموزشی از جمله: آموزش کیک و دسر، انواع بیسکوئیت، انواع سوپ، انواع سوشی های خوشمزه و هیجان انگیز، انواع رولت، فینگرفود های متنوع و خوشمزه، پنکیک و کرپ، پاستا، شیرینی های عصرانه و... برگزار می شود که شما توسطی استادی حرفه ای و با تجربه با صرف کمترین هزینه آموزش می بینید و میزبانی می شوید که شایسته یک بانوی ایرانی است.

در کدبانو بودن شما شک نیست، ولی با رفتن به کلاس های آموزشی مرجان کدبانوتر می شوید و همه را به تحسین خود وا می دارید.

جستجوی تخفیفان های نزدیک

در این لحظه 9 پیشنهاد فعال موجود است. مشاهده تخفیف ها مشاهده نقشه
بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید