تور کویر مرنجاب

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

تور کویر مرنجاب

اگر به دنبال تجربه‌ی متفاوتی از سفر هستید تور کویر مرنجاب را از دست ندهید!

بدون شک کویر یکی از سحرانگیزترین مقاصد سفر در ایران است. به‌خصوص اگر مقصد دقیق کویرگردی شما کویر زیبای مرنجاب و جزیره‌ی سرگردان باشد. آرامش وصف‌ناپذیر روزهای کویر و آسمان افسونگرش در شب در کنار حس لطافت قدم زدن بر ماسه‌های روان تجربه‌ی جدیدی از هم‌نشینی با طبیعت را نصیبتان می‌کند.

کویر مرنجاب در شمال شهرستان آران و بیدگل واقع شده است و با چشم‌انداز دلنواز و پوشش گیاهی و جانوری بسیار غنی‌اش از دیگر کویرهای ایران متمایز می‌شود. سفر به کویر یک ماجراجویی جذاب در دل طبیعت است که گاها به خاطر تصورات اشتباه در مورد هوای همیشه گرم و سوزانش از دایره‌ی انتخابات بعضی از ما حذف شده است اما اگر یک روز سرد پاییز یا زمستان را در آغوش گرم و دل‌چسب کویر تجربه کنید و شب را در کنار آتش به تماشای آسمان پرستاره و گیرای کویر مرنجاب بنشینید این تصور اشتباه در مورد گرمای آزاردهنده‌ی کویر برای همیشه از ذهنتان دور می‌شود. تفریحات جذاب و خاص کویر، پیاده‌روی بر روی شن زار، شترسواری، افرود و یا حتی موتورسواری در شن همگی تجربه‌ی خاصی از سفر را به شما هدیه می‌دهند که مطمئناً جایی جز کویر نمی‌توانید آن‌ها را تجربه کنید.

اقامت شبانه در اقامتگاه بومگردی کویر مرنجاب هم یکی دیگر از آن لذت‌هایی است که در سفرهای دیگر نصیبتان نمی‌شود. اگر ساکن کاشان هستید می‌توانید با تور کویر مرنجاب کاشان همراه شوید و تجربه‌ی فوق‌العاده‌ای از کویرگردی را به مجموعه تجربیاتتان اضافه کنید. تور کویر مرنجاب از تهران هم برای کسانی که ساکن کاشان و یا شهرستان آران و بیدگل نیستند گزینه‌ی مناسبی برای سفر به کویر مرنجاب است. البته بعضی شهرستان‌ها هم تورهای جذابی برای کویر مرنجاب دارند که می‌توانید اطلاعات دقیق آن را از آژانس‌های مسافرتی شهر محل سکونتتان بگیرید. اگر قصد خرید یک تور ویژه برای سفر به کویر زیبای مرنجاب را دارید حتماً به سایت تخفیفان سر بزنید. تخفیفان هرروز بهترین تورهای کویر گردی را با بیشترین تخفیف برای شما به‌روزرسانی می‌کند.

تور کویر مرنجاب با تخفیف

اگر می‌خواهید تور کویر مرنجاب را با تخفیف خریداری کنید قبل از هر کاری وارد سایت تخفیفان شوید و تور کویر مرنجاب را در تخفیفان جستجو کنید. از بین تورهای پیشنهادی تور موردنظرتان را انتخاب کنید و با خرید کد تخفیف از تخفیفان با یک تور کویر مرنجاب ارزان سفر کنید و لذت ببرید.