خشکشویی

اگر فرصت کافی برای شستن و اتو کردن لباس‌های خود ندارید، از تخفیف خدمات خشکشویی در تخفیفان استفاده کنید. امکان استفاده از خشکشویی در تهران و سایر شهرها با ارزان‌ترین قیمت در تخفیفان فراهم شده است.

امروزه با توجه به مشغله‌های روزمره زندگی و نداشتن وقت کافی، ممکن است نتوانید برای شستن و اتو کردن لباس فرصت کافی داشته باشید. حتی اگر هم وقت کافی برای این کار دارید، کت و شلوار، پالتو، پتو یا چمدان را چه می‌کنید؟ در این بخش مزایای استفاده از خشکشویی، هزینه‌ها و سوالات متداول حول خشکشویی لباس را بررسی می‌کنیم.

 

تخفیف بهترین خشکشویی در تهران و سایر شهرها

تخفیفان برای کاربران خود با تعدادی از خشکشویی های تهران و سایر شهرها طرف قرارداد شده است. بیشتر این مراکز، انواع خدمات خشکشویی را با تخفیف‌های ویژه برای تخفیفانی‌ها فراهم کرده‌اند. بنابراین می‌توانید با توجه به نیاز خود و محل سکونت، بهترین خشکشویی را انتخاب کنید.

خشکشویی و اتوی انواع لباس، پتو و پرده، شستشوی انواع جین، چرم، پوست و لباس‌های سنگ‌دوزی، برخی از خدماتی هستند که می‌توان با تخفیف شگفت‌انگیز در تخفیفان دریافت کرد. امکان تهیه کوپن تخفیفان برای خدمات متنوع خشکشویی فراهم شده است. با مطالعه نظرات و امتیازهای سایر کاربران، بهترین و نزدیک‌ترین خشکشویی به محل زندگی خود را پیدا کنید.

 

قیمت و هزینه خشکشویی

اگر در نحوه صحیح شستشوی یک لباس خاص تردید دارید، آن را به یک خشکشویی قابل اعتماد بسپارید. شستن لباس‌هایی از جنس جیر، چرم، انواع کفش، پارچه‌های حریر، مخمل و لباس عروس با ماشین لباسشویی، ممکن است آن‌ها را از بین ببرد. قیمت و هزینه خشکشویی برای این خدمات دقیقا بر اساس نوع لباس محاسبه می‌شود. ضمن این‌که در خشکشویی از شوینده مخصوص استفاده می‌شود و به این ترتیب عمر لباس‌ها بیشتر خواهد شد.

برای اطلاع دقیق از قیمت خشکشویی می‌توانید پس از انتخاب مرکز خشکشویی مورد نظرتان بر اساس امتیازات و نظرات کاربران، با استفاده از اطلاعات تماس ذکر شده در صفحه آن، از هزینه دقیق خشکشویی موارد مد نظرتان مطلع شوید.

در هر نقطه از شهر که زندگی می‌کنید می‌توانید بهترین خشکشویی را پیدا کنید و از تخفیف های ویژه تخفیفان بهره‌مند شوید. به طور عمده مدت زمان خشکشویی بین دو تا سه روز طول می‌کشد. اگر هم نیاز به شستشوی فوری دارید، تعدادی از خشکشویی‌های همکار تخفیفان با دریافت هزینه‌ای ناچیز به صورت فوری کار شستشوی لباس‌تان را انجام می‌دهند.

 

چرا لباس‌هایمان را به خشکشویی بسپاریم؟

- همان‌طور که می‌دانید استفاده از خشکشویی فقط برای شستشوی لباس‌های خاص نیست. گاهی برخی از البسه در ماشین لباسشویی جا نمی‌شوند و اتو کردن برخی دیگر نیز چندان آسان نیست. یکی از مزایای خشکشویی، استفاده نکردن از آب است. شستن بعضی از لباس‌ها و پارچه‌ها با شوینده‌های خانگی در ماشین لباس‌شویی به بافت پارچه آسیب می‌رساند. شوینده‌های مورد استفاده در خشکشویی در اصطلاح غیرقطبی هستند و تاروپود پارچه را از بین نمی‌برند. به این ترتیب عمر لباس‌هایتان چند برابر می‌شود.

- مزیت دیگر استفاده از خشکشویی، شستشوی اقلامی است که به راحتی قابل شستن نیست. شما می‌توانید با خرید کوپن تخفیفان و دریافت تخفیف خشکشویی با کمترین هزینه، خدمات شستشوی انواع لباس‌های چین‌دار، روتختی، روفرشی، پتو، لحاف، رومیزی، کوسن و حتی آباژور را هم دریافت کنید.

- علاوه بر آن دیگر نگرانی بابت جدا کردن لباس‌های رنگی و غیررنگی را هم ندارید.

- همچنین نگران جدا کردن و شستن جداگانه لباس‌هایی از جنس مختلف با هم نخواهید بود. ضمن این‌که شما کار شستشوی لباس را به خشکشویی می‌سپارید و دغدغه کیفیت و حفظ دوام آن را هم ندارید.

- فایده دیگر خشکشویی، انجام عمل پیش لکه گیری است. در این مرحله لکه‌ها شناسایی و با مواد انحلال ناپذیر پاک می‌شوند. سپس لباس‌ها شسته می‌شوند که در نتیجه سرسخت‌ترین لکه‌ها هم از لباس پاک خواهد شد.

بنابراین اگر هرکدام از این موارد مناسب حال شماست، تردید نکنید و با استفاده از تخفیف خشکشویی ارائه شده در تخفیفان، کار خود را راحت کنید.

 

سوالات متداول درباره تخفیف خدمات خشکشویی

در این بخش تعدادی از سوالات متداول درباره خدمات خشکشویی را بررسی می‌کنیم.

۱- رعایت اصول بهداشتی در خشکشویی چگونه است؟

خشکشویی های طرف قرارداد تخفیفان ملزم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی هستند. لباس‌ها در این مراکز با شوینده‌های مخصوص شسته می‌شود و اتوکشی هم هرگونه ویروسی را از بین می‌برد. لباس‌ها در کاور و در نهایت بهداشت و پاکیزگی به دست مشتری می‌رسد.

۲- کوپن تخفیف خشکشویی چند روز مهلت دارد؟

کوپن‌های تخفیفان برای انواع خدمات، حداقل ۳۰ روز مهلت استفاده دارند. در صفحه خشکشویی مورد نظر در قسمت «شرایط استفاده» می‌توانید تاریخ استفاده از کوپن را مشاهده کنید. ضمن این‌که پس از خرید از تخفیفان، در صورت مغایرت سرویس با خرید انجام شده، مبلغ به خریدار بازگردانده می‌شود.

۳- امکان شستشوی چمدان توسط خشکشویی وجود دارد؟

شستشوی چمدان شرایط خاصی دارد و ممکن است با یک بار شستشو دچار آسیب شود. یک خشکشویی مطمئن می‌تواند چمدان را بدون کوچکترین آسیبی، تمیز کند. به همین منظور با خشکشویی مورد نظر تماس بگیرید و شرایط شستشوی چمدان را جویا شوید.

۴- امکان ارسال و دریافت لباس بدون مراجعه حضوری وجود دارد؟

تعدادی از خشکشویی‌ها امکان تحویل و دریافت لباس را بدون حضور مشتری فراهم کرده‌اند. در شرایط فعلی که بهتر است بسیاری از کارها را آنلاین انجام داد، اگر خریدتان به حد مشخصی برسد، می‌توانید از این امکان استفاده کنید. شرایط استفاده در صفحه هر خشکشویی درج شده است.

۵- آیا خدمات اختصاصی خشکشویی برای لباس کودک هم وجود دارد؟

بله این موضوع را پیش از مراجعه به خشکشویی مورد نظر اطلاع دهید. به طور معمول لباس کودکان به صورت جداگانه و با مواد شوینده مخصوص شسته می‌شود.

 

شرایط سرویس‌دهی خشکشویی در دوران کرونا

خشکشویی و شستشوی لباس و سپس اتو کردن آن با دمای بالا به صورت کلی هرگونه ویروسی را از بین می‌برد. در کلیه خشکشویی‌ها لباس‌ها با استفاده از مواد شوینده و ضدعفونی‌کننده شسته و در نهایت در کاور مخصوص به مشتریان تحویل داده می‌شوند. پرسنل هر خشکشویی نیز موظف هستند پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا را رعایت کنند. جزئیات هر کسب‌وکار و راهکارهای جلوگیری از انتشار بیماری در صفحه‌ مرتبط با خشکشویی مورد نظر درج شده است.

با این حال، شما هم می‌توانید با استفاده از ماسک، دستکش و رعایت پروتکل‌های بهداشتی مانند فاصله‌گذاری اجتماعی، زنجیره شیوع و انتقال ویروس کرونا را قطع کنید و مراقب سلامتی خود و دیگران باشید.

 

ارتباط و پشتیبانی

شرایط استفاده، جزئیات و اطلاعات تماس هر خشکشویی در صفحه‌ مرتبط با آن نوشته شده است. با مراجعه به صفحه ویژه هر مرکز، می‌توانید درباره‌ انواع خدمات، لباس‌های قابل شستشو و ساعات و روزهای مراجعه اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر هم در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱