کارواش

بهترین تخفیف های کارواش در تهران و سایر شهرها با تخفیفان در دسترس شماست.

شستشوی اصولی خودرو به ویژه در شهرهایی که آلودگی بیشتری دارند به دغدغه بزرگی برای افراد تبدیل شده است. نظافت اتومبیل عامل مهمی جهت افزایش طول عمر هر وسیله نقلیه است. اگر مشغله کاری زیادی دارید و نمی‌توانید خودتان از پس نظافت خودرو یا پیدا کردن یک کارواش خوب بربیایید، اصلا جای نگرانی نیست. می‌توانید با توجه به محل کار یا سکونت خود یکی از بهترین کارواش ها را چه در تهران و چه در شهرستان از تخفیفان انتخاب کنید.

 

تخفیف بهترین مراکز کارواش

کاربران تخفیفان می‌توانند بهترین کارواش در تهران و سایر شهرها را با توجه به خدمات مدنظر خود انتخاب کنند. به همین منظور تخفیفان با تعداد زیادی از کارواش های سطح شهر قرارداد دارد تا بیشترین تخفیف ممکن را برای کاربران خود در نظر بگیرد.

بیشتر این مراکز انواع خدمات صفرشویی، روشویی، نظافت داخل، موتورشویی، خشکشویی، واکس و پولیش را عرضه می‌کنند. خودروی شما از هر تیپی که باشد، با استفاده از تجهیزات مدرن و مواد اولیه بسیار مرغوب نظافت می‌شود. با خرید هر یک از کوپن‌های تخفیفان، از خدمات کارواش با قیمتی مناسب و مقرون‌به‌صرفه و کیفیتی عالی بهره‌مند شوید.

 

قیمت و هزینه کارواش در تهران

میزان هزینه کارواش با توجه به خدماتی که دریافت می‌کنید و مواد اولیه‌ای که برای شستشو به کار می‌رود، تعیین می‌شود. برای محاسبه قیمت و هزینه کارواش، اتومبیل‌ها به ۴ تیپ تقسیم می‌شوند:

خودرو تیپ ۱: شامل سواری‌های کوچک ایرانی و چینی می‌شود. مانند پراید، پژو ۲۰۶ و ام وی ام ۱۱۰

خودرو تیپ ۲: شامل سواری‌های معمولی ایرانی یا خارجی می‌شود . مانند پژو پارس، ورنا و تندر ۹۰

خودرو تیپ ۳: سواری‌های خارجی و کراس اوور مانند تویوتا کمری، آزرا، ام جی، بنز و بی‌ام‌و

خودرو تیپ ۴: کلیه خودروهای شاسی بلند مانند لندکروز، سانتافه و توسان

علاوه بر این موارد، همکاری با نیروهای کارآزموده و حرفه‌ای در شست‌وشوی خودرو هم یکی از مهمترین عوامل تعیین قیمت کارواش است. زیرا نیروی حرفه‌ای ریسک آسیب دیدن خودرو و تجهیزات کارواش را حین شستشو به حداقل می‌رساند.

 

انواع خدمات کارواش

مراکز کارواش یا به صورت دستی یا با استفاده از تجهیزات اتوماتیک کار شستشو را انجام می‌دهند. می‌توانید بسته به نیاز خود، هرکدام از انواع کارواش را در تخفیفان انتخاب کنید:

کارواش دستی: در کارواش دستی، نیروهای خدماتی با دستگاه فشار قوی واترجت و دستمال، کار شستشو و نظافت اتومبیل را انجام می‌دهند. در این روش آب زیادی مصرف می‌شود اما نتیجه کاربسیار رضایت‌بخش است.

کارواش بخار: در کارواش بخار تنها با ۳ لیتر آب می‌توان کار روشویی خودرو را انجام داد. در این نوع شستشو، آلودگی با استفاده از بخار خشک یا مرطوب از سطح ماشین پاک می‌شود و از هیچ شوینده‌ای در آن استفاده نخواهد شد. ضمن این‌که هیچ پس‌آب یا فاضلابی هم تولید نمی‌کند. فایده دیگر کارواش بخار تمیز کردن قسمت‌هایی از خودرو است که به راحتی قابل دسترس نیست.

کارواش نانو: به کارواش نانو کارواش بدون آب یا کارواش سبز هم گفته می‌شود. در این نوع شستشو از اسپری یا شوینده‌های نانو استفاده می‌شود. این شوینده‌ها کمترین آسیب را به محیط زیست می‌رسانند. این مواد با ابعاد بسیار ریز و در حد نانومتر، به سطوح نفوذ می‌کنند و جرم‌هایی که با چشم دیده نمی‌شوند را از روی بدنه خودرو پاک می‌کنند.

کارواش اتوماتیک: تعداد کمی کارواش اتوماتیک در کشور وجود دارد. شستشو در این روش به صورت مکانیکی انجام می‌شود. دستگاه‌های کارواش اتوماتیک با برس‌های بزرگ مراحل روشویی و زیرشویی خودرو را در زمانی کوتاه انجام می‌دهند.

 

سوالات متداول درباره خدمات کارواش

در این بخش تعدادی از سوالات متداول درباره خدمات کارواش در تهران و سایر شهرها را بررسی می‌کنیم.

۱- منظور از کارواش بدون آب چیست؟

در کارواش بدون آب با استفاده از مواد شوینده با فناوری نانو، ذراتی روی بدنه خودرو اسپری می‌شود و سپس با دستمال میکروفایبر یا ضد خش آن را پاک می‌کنند. در این روش از آب استفاده نمی‌شود. اگر دغدغه‌های محیط زیستی دارید و در عین حال، دوست دارید بدنه ماشین‌تان برق بزند، حتما از تخفیف‌های کارواش نانو استفاده کنید.

۲- آیا نیاز است قبل از کارواش نانو ماشین را با آب بشوییم؟

خیر در کارواش نانو هیچ احتیاجی به شستن خودرو با آب نیست. کارواش نانو به منظور جلوگیری از هدر رفتن آب ایجاد شده است و نه قبل و نه بعد از آن نیازی به شستشوی خودرو با آب ندارید.

۳- تمیز کردن موتور خودرو چگونه انجام می‌شود؟

نظافت موتور اتومبیل بسیار مهم است اما استفاده از مواد شوینده نامناسب اثر مخرب روی آن دارد. پاشش آب با فشار و به صورت مستقیم موجب ایجاد رسوب و خرابی قطعات اصلی موتور می‌شود. نظافت موتور خودرو یک بار در سال کافی است و برای موتورشویی همیشه باید به کارواش مطمئن مراجعه کنید.

۴- آیا باید بعد از بارش باران خودرو را به کارواش ببریم؟

در حین بارش باران یا برف، آلاینده‌های موجود در هوا همراه با قطرات باران سقوط می‌کنند. این مواد پس از خشک شدن آب نیز بر روی بدنه خودرو باقی می‌مانند و در طولانی مدت موجب آسیب رسیدن به رنگ و بدنه اتومبیل می‌شود. بنابراین توصیه می‌شود پس از اتمام بارش‌های سنگین، حتما با استفاده از تخفیف کارواش تخفیفان، دستی به سر و روی ماشین‌تان بکشید.

۵- آیا کارواش بخار رنگ خودرو را خراب می‌کند؟

خیر رنگ بدنه خودرو در برابر آب و هوا بسیار مقاوم است و گرمای شدید را تحمل می‌کند. دمای بخار حین شستشوی خودرو کمتر از ۱۰۰ درجه سانتی‌گراد است و به محض قرار گرفتن در محیط، دمای آن به طرز محسوسی کاهش پیدا‌ می‌کند.

 

شرایط سرویس‌دهی کارواش در دوران کرونا

با این‌که در حین خدمات کارواش صاحب خودرو به صورت مستقیم در تماس با سایرین نیست، اما بسیاری از کارواش های طرف قرارداد تخفیفان، تا حد امکان پروتکل‌های بهداشتی مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند. اطلاعات مربوط به موارد بهداشتی هر کارواش در صفحه مربوطه درج شده است.

اما با همه این توضیحات، در نهایت خود شما هستید که با استفاده از ماسک، دستکش، فاصله‌گذاری اجتماعی و رعایت موارد بهداشتی می‌بایست از انتقال ویروس کرونا به دیگر افراد جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

خدمات هر کارواش، قیمت، امکانات، آدرس و اطلاعات تماس هر مرکز در صفحه مرتبط با آن نوشته شده است. اگر درباره نحوه‌ سرویس‌دهی، میزان هزینه و قیمت، ساعات و روزهای مراجعه به هر کارواش سوالی داشتید، با مراجعه به صفحه آن مرکز در سایت تخفیفان با آن تماس بگیرید.

اگر هم در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱