ایرانی سنتی

رستوران و کافی شاپ

مرتب‌سازی بر اساس:

  • پیش فرض
  • جدیدترین
  • محبوب‌ترین
  • بیشترین تخفیف

فهرست رستوران های سنتی با تخفیف های واقعی را در این صفحه مشاهده می‌کنید.

غذا خوردن در رستوران سنتی از دیرباز تا کنون یکی از تفریحات مردم بوده است. گذراندن ساعاتی خوش در کنار خانواده و دوستان و صرف غذای ایرانی و سنتی بسیار دلنشین است. می‌توانید با استفاده از پیشنهادهای شگفت‌انگیز تخفیفان تجربه‌ دلچسبی را در رستوران‌های سنتی تهران و سایر شهرها داشته باشید.

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های هر رستوران سنتی، بافت قدیمی و نوستالژیک آن است. به طور معمول اغلب رستوران‌های سنتی ایرانی یا در فضای باز قرار دارند یا در فضای بسته. در هر صورت سعی بر آن است تا معماری به گونه‌ای طراحی شود که علاوه بر نمایش فرهنگ غنی ایرانی، یادآور خاطرات گذشته نیز باشد.

 

تخفیف بهترین رستوران های سنتی تهران

گردشگران زیادی از تمام دنیا برای مشاهده و تجربه غذا خوردن در رستوران سنتی از ایران دیدن می‌کنند. به همین جهت رستوران سنتی در تهران و اغلب شهرها زیاد است.

می‌توانید با توجه به محل سکونت خود و میزان تخفیف رستوران های تهران ارائه شده از هر یک از رستوران های سنتی طرف قرارداد با تخفیفان بهره‌مند شوید. اغلب این رستوران‌ها از معماری زیبا و باستانی ایرانی استفاده می‌کنند. طراحی و جذابیت و همچنین پذیرایی از نکات مهم هر رستوران سنتی است.

بسیاری از این رستوران‌ها در شرایط فعلی پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا را رعایت می‌کنند که می‌توانید جزئیات آن را در صفحه مخصوص به هر یک مشاهده کنید.

 

قیمت و هزینه رستوران های سنتی تهران

عوامل بسیاری در تعیین قیمت و هزینه یک وعده غذا در رستوران سنتی نقش دارند.

فضای رستوران: باز یا سرپوشیده بودن فضای رستوران، نوع طراحی، پذیرایی و امکان برگزاری جشن‌های گروهی در تعیین قیمت رستوران سنتی نقش دارند. ترکیب عناصر سنتی، دکوراسیون و نقاشی در یک رستوران سنتی مهم است.

کیفیت غذا: استفاده از مواد اولیه با کیفیت و برنج ایرانی از اصول اولیه هر رستوران سنتی ممتاز محسوب می‌شود.

موسیقی زنده: بسیاری از رستوران‌های سنتی در تهران و شهرستان‌ها از گذشته تا امروز موسیقی زنده را جزو امکانات خود قرار داده‌اند.

ظروف سرو غذا: همان‌طور که از یک رستوران سنتی انتظار داریم، غذا باید در ظروف سنتی سرو شود. در برخی از رستوران‌ها غذا در ظروف چینی یا روحی و در برخی دیگر در ظروف مسی سرو می‌شود.

سایر هزینه‌ها: در برخی از رستوران‌های سنتی حق سرویس و مالیات بر ارزش افزوده به صورت جداگانه اخذ می‌شود.

 

سوالات متداول درباره‌ تخفیف رستوران های سنتی تهران

تعدادی از سوالات متداول را همراه با پاسخ در ادامه مشاهده می‌کنید.

۱از کجا می‌توانم منوی رستوران را مشاهده کنم؟

در صفحه هر پیشنهاد و در پایین توضیحات رستوران، گزینه‌ای با نام «مشاهده منو» قرار دارد. با کلیک بر روی آن، فهرست منوی هر رستوران سنتی نمایش داده می‌شود.

۲- آیا می‌توان بیشتر از مبلغ تخفیف سفارش داد؟

شما می‌توانید به اندازه کوپن تخفیفان از منوی رستوران سفارش دهید. اگر سفارش بیش از ارزش تخفیفان باشد، مبلغ تخفیف بر روی آن اعمال نمی‌شود. اگر منوی خاصی شامل کوپن تخفیف نباشد، در قسمت «شرایط استفاده» نوشته می‌شود.

۳آیا در رستوران سنتی سرویس قلیان وجود دارد؟

بعضی از سفره خانه‌ها و رستوران‌های سنتی سرویس ویژه قلیان هم ارائه می‌کنند. پیش از خرید و مراجعه حتما در صفحه مربوط به رستوران مورد نظر این مورد را بررسی کنید.

۴آیا در تمام رستوران‌های سنتی موسیقی زنده وجود دارد؟

بسیاری از رستوران‌های سنتی موسیقی زنده را نیز جزو امکانات خود قرار داده‌اند. در بعضی از آن‌ها هر روز و در برخی دیگر فقط آخر هفته‌ها اجرا می‌شود. این مورد را در هم می‌توانید در صفحه رستوران مورد نظر در سایت تخفیفان مشاهده کنید. توجه داشته باشید هزینه برخورداری از اجرای موسیقی زنده و سنتی جداگانه اخذ می‌شود.

۵بهترین رستوران برای برگزاری جشن تولد کدام است؟

نسبت به فضا و ظرفیت هر رستوران سنتی، امکان برگزاری جشن‌های گروهی هم وجود دارد. می‌توانید در بخش امکانات رستوران سنتی تخفیفان گزینه «جشن گروهی» را انتخاب کنید. بدیهی است که حتما باید پیش از مراجعه با رستوران مورد نظر هماهنگ کنید.

 

منوی رستوران های ایرانی و سنتی

غذاهای ایرانی و سنتی تنوع زیادی دارند. در بسیاری از رستوران‌های سنتی رسم بر این است که در ابتدا با نان و پنیر و سبزی از شما پذیرایی می‌کنند.

در فرهنگ ایرانی استفاده از گوشت به ویژه گوشت گوسفندی اهمیت بالایی دارد. گوشت گوسفندی علاوه بر دارا بودن آهن و ویتامین ب، به خاطر طبع گرمی که دارد از بروز انواع سرطان پیشگیری می‌کند.

به طور خلاصه منوی برخی از رستوران‌های ایرانی و سنتی را بررسی می‌کنیم.

پیش غذا: به طور معمول کوفته تبریزی، کشک بادمجان، میرزا قاسمی، سوپ، سالاد فصل و سالاد شیرازی در منوی پیش غذای رستوران‌های سنتی مشاهده می‌شود.

غذای اصلی: غذای اصلی در برخی از رستوران‌های سنتی تنوع زیادی ندارد اما در برخی دیگر شامل انواع سینی مخصوص و کباب و خوراک می‌شود. باقالی‌پلو با ماهیچه و باقالی‌پلو با گردن در اغلب منوها وجود دارد. کله پاچه و دیزی را هم در برخی از رستوران‌های سنتی می‌توانید پیدا کنید.

در بخش کباب تنوع بسیار زیاد است. کباب سلطانی، کباب ترش، کباب لقمه زعفرانی، کباب بختیاری، کباب قفقازی، کباب درباری و شیشلیک از این جمله است. سایر غذاهای ایرانی و سنتی در منوی غذای اصلی شامل جوجه زعفرانی، جوجه تنوری، جوجه ترش، بال کبابی، اکبر جوجه، زرشک پلو با مرغ، خورشت قورمه سبزی و فسنجان می‌شود.

نوشیدنی: دوغ یکی از قدیمی‌ترین نوشیدنی‌های سنتی است. دوغ سنتی تقریبا در تمام منوها وجود دارد. نوشیدن چای بعد از غذا نیز یکی دیگر از رسوم سنتی ایرانیان به شمار می‌رود. منوی دمنوش رستوران‌های سنتی اغب شامل چای سیاه، چای ترش، چای زعفرانی، دمنوش زنجبیل، دمنوش فصل و انواع دیگر است.

منوی ویژه قلیان نیز فقط در برخی از رستوران‌ها موجود است که می‌توانید در صفحه مخصوص به هرکدام مشاهده کنید.

 

شرایط سرویس‌دهی رستوران‌های سنتی در دوران کرونا

بسیاری از رستوران‌های سنتی تهران و شهرستان‌ها که با تخفیفان طرف قرارداد هستند، پروتکل‌های مقابله با ویروس کرونا را رعایت می‌کنند. جزئیات مربوط به هریک در صفحه‌ رستوران مورد نظر توضیح داده شده است. پیش از خرید و مراجعه می‌توانید اطلاعات مربوط به موارد بهداشتی مورد نظر را مشاهده کنید.

اما در نظر داشته باشید در نهایت خود شما هستید که با رعایت پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی و همچنین استفاده از ماسک و دستکش می‌توانید از انتقال ویروس کرونا به دیگران جلوگیری کنید.

 

ارتباط و پشتیبانی

نوع رستوران، امکانات، تنوع منو و سطح قیمت هر رستوران سنتی در صفحه‌ مربوط به آن نوشته شده است. با مراجعه به این توضیحات می‌توانید درباره‌ آدرس، ساعات و روزهای مراجعه و نحوه‌ سرویس‌دهی اطلاعات بیشتری کسب کنید.

اگر در ارتباط با شیوه خرید از تخفیفان یا شرایط و نحوه‌ استفاده از کوپن تخفیفان نیز سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: ۴۲۰۲۷-۰۲۱