آرایشگری و زیبایی

تخفیفان برای شما در زمینه آموزش زیبایی و آرایشی پیشنهادات هیجان انگیزی دارد. اگر شما هم به یادگیری در زمینه آرایشی و زیبایی علاقه دارید، سری به این صفحات بزنید.

آموزش پدیکور و مانیکور، آموزش بافت مو و براشینگ، آموزش آرایشگری و میکاپ همگی در آرایشگاه‌ها و سالن‌های زیبایی همکار تخفیفان با بهترین قیمت‌ها به شما ارائه می‌شوند.

اگر قصد یادگیری میکاپ، یادگیری بافت مو و یادگیری براشینگ را دارید می‌توانید سالن زیبایی نزدیک محل زندگی‌تان در تهران و سایر شهرستان‌ها را پیدا کرده و با قیمتی مقرون به صرفه به آن‌ها مراجعه کنید. با یادگیری این مهارت‌ها دیگر احتیاجی به پرداخت هزینه‌های گزاف برای زیباتر شدن خود ندارید.

تمامی سالن‌های زیبایی همکار تخفیفان با کادری مجرب و متخصص و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی جلوگیری از ویروس کرونا آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان هستند.

 

هزینه آموزش مهارت‌های زیبایی و آرایشی

هرکدام از سالن‌های زیبایی آموزش‌های خود را با قیمتی متفاوت از دیگری به شما ارائه می‌کنند. همچنین بسته به این که کدام مهارت آموزشی را مد نظر داشته باشید قیمت و هزینه آن‌ها متفاوت است. منطقه‌ای که هر مجموعه در آن واقع شده نیز در قیمت گذاری تاثیر گذار است. به عنوان مثال، هزینه آموزش مانیکور به طور میانگین از 500 تا 750 هزار تومان است که با استفاده از کوپن تخفیفان می‌توانید تا 90 درصد تخفیف دریافت کرده و آموزش‌ها را دریافت کنید؛ یا هزینه آموزش براشینگ معمولا بین 300 تا 450 هزار تومان است که شما می‌توانید با تخفیف تا 90 درصد از تخفیفان، همان خدمات را دریافت کنید.

می‌توانید به صفحه مخصوص هر سالن زیبایی مراجعه کرده و تمامی اطلاعات مربوط به هزینه و راه‌های ارتباطی با آن‌ها را مشاهده کنید.

 

چه آموزش‌های زیبایی و آرایشی با تخفیف ارائه می‌شوند؟

بسته به سالن زیبایی مورد نظر، نوع مهارت‌های زیبایی که آموزش داده می‌شود، متفاوت است. شما می‌توانید با مراجعه به صفحه هر آموزشگاه و سالن زیبایی، از دوره‌های آموزشی ارائه شده در آن‌ها با خبر شوید. در ادامه برخی از دوره‌های آموزشی مربوط به زیبایی و آرایشی که با تخفیف به شما ارائه می‌شوند را معرفی می‌کنیم.

- آموزش انواع براشینگ (براشینگ لخت، زیر و رو پف دار و کرلی)

- آموزش بافت مو با جدیدترین متدهای آموزشی

- آموزش مانیکور و پدیکور (زدودن پوست‌های اضافی دور ناخن و سوهان کشی ناخن‌های دست و پا)

- آموزش میکاپ زیر نظر پرسنلی مجرب و حرفه‌ای

- آموزش آرایشگری زیر نظر متخصصین زیبایی

 

سوالات متداول در مورد دوره‌های آموزش مهارت‌های زیبایی و آرایشی

در ادامه به بررسی برخی از رایج‌ترین سوالات در مورد دوره‌های آموزشی زیبایی و آرایشی می‌پردازیم.

۱- آیا غیر از هزینه کوپن تخفیف، هزینه جانبی دیگری هم دریافت میشود؟

در برخی از آموزشگاه‌ها به غیر از دریافت هزینه کوپن تخفیف، مقداری هزینه جانبی دیگری برای مواد مصرفی دریافت می‌کنند. در صورت وجود هزینه جانبی، حتما در صفحه هر سالن زیبایی این موضوع ذکر شده است.

۲- روزهای برگزاری کلاسها چگونه تعیین میشود؟

پس از خرید کوپن تخفیف می‌توانید از طریق شماره‌های درج شده در صفحه هر سالن زیبایی، با آن‌ها تماس گرفته و روزهای برقراری کلاس را با آن‌ها هماهنگ کنید.

۳-  چند مدل بافت مو آموزش داده میشود؟

اکثر مدل‌های جدید بافت مو (تا 16 مدل) به شما آموزش داده می‌شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مجموعه مورد نظر تماس بگیرید.

۴- یادگیری مانیکور و پدیکور در چند جلسه انجام میشود؟

هر مجموعه تعداد جلسات خاصی را برای آموزش مدنظر قرار داده است. می‌توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با هر آموزشگاه تماس بگیرید.

۵- آیا قبل از خرید کوپن تخفیف هماهنگی با مجموعه نیاز است؟

بله، پیش از خرید کوپن تخفیف برای اطمینان از برگزاری دوره و هماهنگی با مجموعه تماس بگیرید.

۶- آیا پس از پایان دوره، مدرک یا گواهی معتبر ارائه میشود؟

به دلیل این‌که آموزش‌ها به صورت ابتدایی ارائه می‌شوند، مدرک خاصی به دوره تعلق نمی‌گیرد. اما در صورت تمایل می‌توانید به یادگیری مهارت مورد نظر خود ادامه داده و در پایان گواهی از مجموعه دریافت کنید.

 

شرایط برگزاری دوره‌های آموزشی زیبایی و آرایشی در دوران کرونا

تمامی سالن‌های زیبایی و آرایشگاه‌های همکار تخفیفان، ملزم به رعایت کلیه تمهیدات بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا هستند. می‌توانید در صفحه مخصوص هر مجموعه، از چگونگی رعایت نکات بهداشتی باخبر شوید.

 

شرایط برگزاری دوره­های آموزشی زیبایی و آرایشی در دوران کرونا

تمامی سالن­های زیبایی و آرایشگاه­های همکار تخفیفان، ملزم به رعایت کلیه تمهیدات بهداشتی مبارزه با ویروس کرونا هستند. می­توانید در صفحه مخصوص هر مجموعه، از چگونگی رعایت نکات بهداشتی با خبر شوید.

علاوه­ بر این شما نیز حتما پیش از مراجعه به سالن­ها ماسک زده و در زمان حضور در مجموعه فاصله اجتماعی را رعایت کنید.

 

پشتیبانی و ارتباط

همه اطلاعات مربوط به تماس با با هر آرایشگاه و سالن زیبایی در صفحه هرکدام درج شده است. در صورتی که هر گونه سوالی راجع به شرکت در دوره‌های زیبایی و آرایشی داشتید، می‌توانید با آن‌ها تماس بگیرید.

همچنین در صورتی که در ارتباط با شیوهٔ خرید از تخفیفان، یا شرایط و نحوهٔ استفاده از کوپن تخفیفان سوالی داشتید، با پشتیبانی تماس بگیرید.

تلفن: 02142027