در حال حاضر تخفیفان (هنرنمایی قلموی طبیعت را اینبار در تابلویی از دریاچه اسرار آمیزِ الیـمستان نظاره گر باشید؛سرزمین عجایب پرواز باشید شما را دعوت می‌کند همسفر ما باشید در تور یک روزه دریاچه الیمستان با۴۰% تخفیف ویژه عید فطر؛تنها با پرداخت ۳۶,۰۰۰ تومان،اما به ارزش۶۰,۰۰۰ تومان) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

آژانس سرزمین عجایب پرواز
not available

هنرنمایی قلموی طبیعت را اینبار در تابلویی از دریاچه اسرار آمیزِ الیـمستان نظاره گر باشید؛سرزمین عجایب پرواز باشید شما را دعوت می‌کند همسفر ما باشید در تور یک روزه دریاچه الیمستان با۴۰% تخفیف ویژه عید فطر؛تنها با پرداخت ۳۶,۰۰۰ تومان،اما به ارزش۶۰,۰۰۰ تومان

/
 آژانس سرزمین عجایب پرواز - not available-0
عکس  آژانس سرزمین عجایب پرواز-1
سرزمین عجایب پرواز-2
هنرنمایی قلموی طبیعت را اینبار در تابلویی از دریاچه اسرار آمیزِ الیـمستان نظاره گر باشید؛سرزمین عجایب پرواز باشید شما را دعوت می‌کند همسفر ما باشید در تور یک روزه دریاچه الیمستان با۴۰% تخفیف ویژه عید فطر؛تنها با پرداخت ۳۶,۰۰۰ تومان،اما به ارزش۶۰,۰۰۰ تومان-3
سرزمین عجایب پرواز not available-4
تخفیفان  آژانس سرزمین عجایب پرواز - not available-5
40 % تخفیف
36،000 تومان
60،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های آژانس سرزمین عجایب پرواز

- تور یک روز دریاچه الیمستان ویژه عید فطر، تنها با پرداخت ۳۶,۰۰۰ تومان، اما به ارزش ۶۰,۰۰۰ تومان (۴۰% تخفیف)


-  تاریخ و ساعات رفت و برگشت :
حرکت : جمعه ۳ مرداد ، ساعت ۵ صبح

برگشت : ساعت ۱۱ شب

- محل حرکت: ستارخان- سر باقرخان-  پلاک ۱۸۹- جنب بانک پاسارگاد


- خدمات تور:

  صبحانه (منو باز)
  عصرانه
  بیمه مسافرتی
  وسیله نقلیه میدل باس

- گشت ها:
 پارک جنگلی علیمستان، پارک جنگلی کشپل ،سواحل دریای خزر
 

 

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت

مهلت ثبت نام: تا یک روز پیش از حرکت

عدم محدودیت در خرید 

برای خود و دوستانتان خرید کنید

هر تخفیفان ویژه یک نفر

 

تلفن هماهنگی:۶۶۹۴۴۹۱۱-۰۹۱۰۸۷۰۵۶۵۸-۰۹۱۰۸۷۰۵۶۵۹و ۶۶۹۴۴۹۱۱

 حتما و حتما پس از خرید تماس گرفته و مشخصات خود را اعلام کنید.
 

 

ارائه پرینت تخفیفان الزامی است.

 


 

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1393/5/3 تا 1393/5/3
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن آژانس سرزمین عجایب پرواز: نمایش شماره تماس
آدرس: ستارخان - سر باقرخان- پلاک ۱۸۹- جنب بانک پاسارگاد تلفن : ۶۶۹۴۴۹۱۱-۰۹۱۰۸۷۰۵۶۵۸-۰۹۱۰۸۷۰۵۶۵۹

توضیحات تکمیلی آژانس سرزمین عجایب پرواز

آژانس سرزمين عجايب پرواز

الیــمستان کجـــاست؟
 
الیمستان، روستایی توریستی است از توابع بخش مرکزی شهرستان آمل در استان مازندران.

یکی از زیبا‌ترین مناظر را درفصول بهار و تابستان و پاییز به گردش گران و طبیعت دوستان نوید می‌دهد. این جنگل‌ها محل رویش گیاه «الیما» ست که در اردیبهشت ماه رشد می‌کند. می‌گویند نام جنگل الیمستان نیز برگرفته ازآن می‌باشد. الیمستان یکی از مناطق توریستی ایران در آمل است که تورهای زیادی از جوانان برای تفریج و سفر به دل طبیعت الیمستان می‌زنند این منطقه نگاه عکاسان داخلی و خارجی راه هم به خود جذب کرده و طبیعت بکر و زیبای جنگل‌ها و مراتع و سر سبزی آن وصف نشدنیست.

آب مردم آن از چشمه تامین می‌شود و محصول آن غلات، لبنیات و عسل است. اما از همه این‌ها گذشته، قله الیمستان هم یکی دیگر از جاذبه‌های این روستا است که در زمستان و بهار کوهنوردان زیادی را به خود جذب می‌کند. قله‌ای که حدود ۲۵۱۰ متر ارتفاع دارد و یکی از بهترین گزینه‌های کوهنوردی در زمستان به شمار می‌رود. اگر اهل کوهنوردی باشید، این قله با تمام جاذبه‌های طبیعی اطرافش بهترین گزینه سفر کوهنوردی شما به شمار خواهد رفت. در کل مسیر دامنه شرقی، قله دماوند در پیش چشمان ما است و هر لحظه با شما حرکت می‌کند. اما شاید از همه جالب‌تر منطقه نقش پای رستم باشد که تعجب همه کوهنوردان را بر می‌انگیزد. نرسیده به قله جای دو شهاب سنگ بزرگ دیده می‌شود که حفره‌هایی به عمق ۱۰ متر ایجاد کرده‌اند.


 


بومیان منطقه افسانه‌ای زیبا برای این چاله‌ها دارند. آن‌ها معتقدند این گودال‌ها جای زانوهای رستم است که در این منطقه زانو زده و از آب دریا نوشیده است. دورنمای بی‌نظیر قله دماوند، مناظر زیبای جنگلی با پوشش دشت‌های پر گل، منطقه را به مکانی مجذوب کننده تبدیل کرده است. قبل از رسیدن به جنگل، در ابتدای ورود به الیمستان روستایی قرار دارد که لهاش نامیده می‌شود که در کوهستانی معتدل و مرطوب واقع شده است.

از انتهای روستا اولین نشانه‌های جنگل دیده می‌شود. روستای لهاش، یکی از بکر‌ترین مناطق شمالی کشور بوده که آب مورد نیاز مردم از چشمه‌های موجود در کوهستان تامین می‌شود. بیشتر ساکنان روستا، زراعت و دامداری می‌کنند و عده‌ای هم به تولید صنایع دستی و شالبافی مشغولند. محصول اصلی آنان، غلات، لبنیات و عسل است.

یکی دیگر از جاذبه‌های جنگل الیمستان، قله دماوند می‌باشد که در بهار و زمستان کوهنوردان بسیاری را به خود جذب می‌کند. اما از همه جالب‌تر، منطقه نقش پای رستم می‌باشد که حفره‌هایی به عمق ۱۰ متر دارد و به اعتقاد بومیان منطقه، این حفره‌ها جای زانوهای رستم دستان است که در این منطقه زانو زده تا از آب چشمه بنوشد. در کل این جنگل منطقه‌ای است که با هوای خنک و مه آلود خود بهترین محل برای پیاده روی و لذت بردن از جاذبه‌های زیبایش می‌باشد.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید