در حال حاضر تخفیفان (لذت شبی راتصورکنید که روی ماسه‌هایی از جنس کویر نشسته و نظاره گر نورباران آسمان‌ها هستید! ۲۰% تخفیف آژانس مسافرتی تسنیم برای دو روز و یک شب در دل کویر تنها با پرداخت ۱۰۳۲۰۰ تومان اما با ارزش ۱۲۹۰۰۰ تومان! ) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

آژانس مسافرتی تسنیم
not available

لذت شبی راتصورکنید که روی ماسه‌هایی از جنس کویر نشسته و نظاره گر نورباران آسمان‌ها هستید! ۲۰% تخفیف آژانس مسافرتی تسنیم برای دو روز و یک شب در دل کویر تنها با پرداخت ۱۰۳۲۰۰ تومان اما با ارزش ۱۲۹۰۰۰ تومان!

/
آژانس مسافرتی تسنیم  - not available-0
عکس آژانس مسافرتی تسنیم -1
 دو روز و یک شب در دل کویر مصر-2
لذت شبی راتصورکنید که روی ماسه‌هایی از جنس کویر نشسته و نظاره گر نورباران آسمان‌ها هستید! ۲۰% تخفیف آژانس مسافرتی تسنیم برای دو روز و یک شب در دل کویر تنها با پرداخت ۱۰۳۲۰۰ تومان اما با ارزش ۱۲۹۰۰۰ تومان! -3
20 % تخفیف
103،200 تومان
129،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های آژانس مسافرتی تسنیم

این تخفیفان ویژه شامل دو روز و یک شب تور کویر مصر می‌باشد.

سفر به دل کویر مصر وبازدید از: قلعه ۲۰۰۰ ساله بیاضه و نخلستان گرمه، روستای مصر، دریاچه نمک فصلی خور و شترسواری و موتورسواری رایگان

صبحانه از منوی انتخابی ، همراه با شام و نهاری دلچسب

لوازم مورد نیاز: لوازم شخصی و کفش مناسب پیاده روی، کلاه آفتابگیر، کرم ضد آفتاب، لباس گرم، کارت شناسایی

پیشنهاد تخفیفان: شبِ کویر، این موجودِ زیبا و آسمانی که مردم شهر با آن غریبند را با تسنیم تجربه کنید!

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت

تاریخ: ۱ تا ۳ آذر   

ساعت حرکت: ۲۱ (چهارشنبه ۱ آذر)

محل آغاز حرکت: میدان آرژانتین

مدت برنامه: ۲/۵ روز

ظرفیت: ۳۰ نفر

تلفن  رزرو: ۸۸۶۲۲۰۴۴

* لطفاً پس از خرید کوپن حتماً با شماره فوق تماس حاصل نموده و با اعلام نام و نام خانوادگی، شماره تماس و کد تخفیفان، رزرو خود را تکمیل نمایید.

حداقل تعداد افراد برای شروع این سفر هیجانی:   ۲۰ نفر

**در صورت عدم اعلام شماره همراه به آژانس مسافرتی تسنیم، آژانس هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم هماهنگی نخواهد داشت و در صورت عدم حضور در زمان برگزاری تور، هزینه‌ای مسترد نمی‌گردد.

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1391/9/1 تا 1391/9/3
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن آژانس مسافرتی تسنیم: نمایش شماره تماس
آدرس: آدرس: تهران- یوسف آباد- بالا‌تر از میدان کلانتری- نبش خیابان ۵۲ تلفن: ۸۸۶۲۲۰۴۴

توضیحات تکمیلی آژانس مسافرتی تسنیم

آژانس مسافرتي تسنيم

ایران برای اهلش و به اعتراف بسیاری از گردشگران سرزمین زیبایی هاست. با این وجود گاهی بسیاری از این زیبایی‌ها از چشم ما پنهان می‌ماند شاید چون با دقت نمی‌نگریم وشاید هم چون عادت کرده‌ایم. زیبایی شب کویر نعمتی است که ما را به خالقمان پیوندی وصف ناپذیر خواهد داد. لذت شبی راتصورکنید که روی ماسه هانشسته وبه آسمان پرستاره خیره شده‌اید و آتشی که درکنارشماروشن است گرمای محفل شمارا دوچندان می‌کندودراین بین صدای نی زدن اهالی که آرامشی خاص رابه آدمی می‌دهد شنیدنی است موسیقی‌های محلی که سکوت کویررا می شکند واقعازیباست.کویرمصرنیزچون جندق برخوردارازهویتی اصیل ومتناسب باکویراست، هویتی که بیشترین هارمونی را با نبض بیابان دارد وخوشبختانه هنوزموردهجوم معماری بی‌هویت امروز شهرهای ماقرارنگرفته است. به خصوص که برسینهٔ دیوارهای خشتی روستا هیچ نشانی ازتراکت‌ها، پوسترهاوشعارهای رنگارنگ تبلیغاتی نمی‌بینی. ساختمانهای کاهگلی وکویری مصرسراسرزیبایی است وچشم نوازی، معماری ساختمانهاهم،‌‌ همان معماری اصیل وسنتی ایران است که بدون وسایل برقی خنک کننده، تحمل تابستانهای گرم کویررابرای اهالی‌اش ممکن کرده است. (البته توصیه نمی‌شود که برای رفتن به کویرماههای تیرومرداد راانتخاب کنیدهرچند که این ماههاهم زیبایی خاص خودشان را دارند.)

 

 کویر مصرومزارع اطرافش، با بافتی مسطح، همچون جزیره‌ای بهشت گونه میان دریایی ازماسه قراردارد. پوشش گیاهی خاص مصر، بدان زیبایی شگفت انگیزی بخشیده است. گله‌های شتروشترسواری درلابه لای تپه‌های ماسه‌ای مصریکی دیگرازجلوه‌های کویربرای مردم شهریست. گفته اند شالودهٔ زندگی درکویررا شترریخته است وگاه علت وجودآبادی‌ها، پس ازآب، پیش ازآنکه راه باشد شتراست؛ شترقدش رعناست، شیرش دواست، پشمش عباست و استخوانش عصاست. کشک تازه ونساییده، رب انار، شیرهٔ خرماوشیرشترازجمله سوغات این روستای کم نظیراست.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید