همایشهای برج میلاد
not available

علی قمصری پس از صرف ۴ سال زمان برای آهنگسازی کنسرت شیپور صلح با گروه ارکستر مجلسی تهران با خوانندگی محمد معتمدی در برج میلاد هنرنمایی می‌نمایند، ۶۰ % تخفیف کنسرت گروه شیپور صلح با پرداخت از۱۶۰۰۰ تومان

/
 همایشهای برج میلاد   - not available-0
عکس  همایشهای برج میلاد  -1
کنسرت گروه شیپور-2
علی قمصری پس از صرف ۴ سال زمان برای آهنگسازی کنسرت شیپور صلح با گروه ارکستر مجلسی تهران با خوانندگی محمد معتمدی در برج میلاد هنرنمایی می‌نمایند، ۶۰ % تخفیف کنسرت گروه شیپور صلح با پرداخت از۱۶۰۰۰ تومان-3
کنسرت گروه شیپور not available-4
تخفیفان  همایشهای برج میلاد   - not available-5
تهران  همایشهای برج میلاد  -6
60 % تخفیف
16،000 تومان
40،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های همایشهای برج میلاد

- بلیط ۴۰۰۰۰ تومانی بالکن سانس ۲۶مهر ماه ساعت ۱۸با آواز محمد معتمدی با پرداخت ۱۶۰۰۰ تومان (۶۰% تخفیف)
- بلیط ۵۰۰۰۰ تومانی بالکن سانس ۲۶مهر ماه ساعت ۱۸با آواز محمد معتمدی با پرداخت ۲۰۰۰۰ تومان (۶۰% تخفیف)
- بلیط ۶۰۰۰۰تومانی همکف سانس ۲۶مهر ماه ساعت ۱۸با آواز محمد معتمدی با پرداخت ۲۴۰۰۰تومان (۶۰% تخفیف)
- بلیط ۸۰۰۰۰ تومانی همکف ۲۶مهر ماه ساعت ۱۸با آواز محمد معتمدی با پرداخت ۳۲۰۰۰ تومان (۶۰% تخفیف)
- بلیط ۹۰۰۰۰ تومانی همکف ۲۶مهر ماه ساعت ۱۸با آواز محمد معتمدی با پرداخت ۳۶۰۰۰ تومان (۶۰% تخفیف)


- ظرفیت به تعداد محدود
- اولویت جایگاه بر اساس زمان خرید
- پارکینگ 
اختصاصی

 آهنگساز: علي قمصري
خواننده: محمد معتمدي

تكنوازان

علي قمصري: تار

شروين مهاجر: كمانچه

پاشا هنجني: ني

پويا سرايي: سنتور

همایون نصیری: پرکاشن
اركستر مجلسي تهران به رهبري برديا كيارس
همراهي گروه آوازي تهران به سرپرستي ميلاد عمرانلو

 

شرایط استفاده

به تعداد دلخواه برای خود و دوستانتان خرید کنید
بدون محدودیت در
تـــعـــداد خـــریــد
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف

تاریخ برگزاری: شنبه ۲۶ مهرماه
ساعت اجرا: سانس ۱۸
عدم محدودیت در خرید
برای خود و دوستانتان خرید کنید.
هر تخفیفان ویژه یک نفر


نیم ساعت پیش از آغاز برنامه برای دریافت بلیط به سالن مراجعه کنید.
وارد کردن شماره تماس خود هنگام خرید، الزامی است.
تلفن در صورت بروز مشکل: ۲۲۳۴۶۵۹۲
قابل ذکر است که جایگاه صندلی شما مطابق با ارزش واقعی بلیط شماست.
امکان استفاده از روش تحویل در محل وجود ندارد.لطفا پرینت خود را به همراه داشته باشید.

 


 

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1393/7/26 تا 1393/7/26
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن همایشهای برج میلاد: not available
آدرس: آدرس: تهران-بزرگراه چمران جنوب- خروجی حکیم غرب-خروجی بیمارستان میلاد-برج میلاد

توضیحات تکمیلی همایشهای برج میلاد

همايشهاي برج ميلاد

نخستین اجرای کنسرت شیپور صلح که به گفته علی قمصری، ۴ سالی برای آهنگسازی و ضبط استودیویی آن صرف وقت شد، توسط ارکس‌تر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس و آواز محمد معتمدی روز ۲۶ مهرماه در برج میلاد به صحنه می‌رود.

به گزارش سایت انجمن موسیقی ایران، نشست تشریح ویژگی‌های این کنسرت سه‌شنبه گذشته در تالار وحدت برگزار شد و در ابتدای این نشست علی قمصری آهنگساز این مجموعه درباره روند ساخت این اثر گفت: برای من باعث افتخار است که با دوستانی توانا و خوب این پروژه را آغاز کردم و فکر می‌کنم همنشینی و همدلی چهره‌هایی از نسل خودمان که همگرا هستیم، اتفاق جالبی است.

وی ادامه داد: ساخت مجموعه «شیپور صلح» حدود ۴ سال به طول انجامید که سرانجام با ضبط آن، با بردیا کیارس وارد گفتگو برای اجرای صحنه‌ای آن شدم و در ‌‌نهایت با حضور ارکس‌تر مجلسی تهران و محمد معتمدی در مقام خواننده این کنسرت را ۲۶ مهرماه در برج میلاد اجرا خواهیم کرد.

این آهنگساز با بیان اینکه ۴ قطعه از این مجموعه مستقیما به موضوع صلح مرتبط است، اظهار داشت: این ۴ اثر همگی بی‌کلام هستند و در کنار دیگر قطعات با کلام، توسط ارکس‌تر مجلسی تهران به رهبری بردیا کیارس اجرا می‌شوند. البته در این کنسرت و در برخی قطعات سولیستهایی همچون پاشا هنجی، شروین مهاجر، پویا سرایی، همایون نصیری و خود من نیز ارکس‌تر را همراهی خواهیم کرد.

وی اظهار داشت: بخش زیادی از این کار با کلام و از تصنیف‌هایی که پیام صلح را دارد، تشکیل شده است و بخشی دیگر نیز فرم ساز و

آواز به شکل جدید است به طور کلی موسیقی چند صدایی و فرم غربی است که در آن تک خط ایرانی عیار و استقلال خود را دارند. 


قمصری افزود: ما در این کنسرت تلاشمان بر این بوده که به موسیقی جدی توجه داشته باشیم چرا که به نظر من موسیقی ایرانی هم اکنون ورق خورده بر این اساس یک بخش اصلی این اجرا موسیقی ایرانی است.

این نوازنده تار با اشاره به اجرای این اثر در قالب ارکسترال گفت: از ابتدا پروژه «شیپور صلح» را در قالب ارکسترال ساختم و از‌‌ همان ابتدای کار نیز پیام صلح با من بود.

وی افزود: هدف ما این بود که قبل از محرم یک اجرا از این پروژه را داشته باشیم و بعد از آن اجراهای دیگری را برگزار کنیم به طوری که با سازمان یونسکو رایزنی‌هایی را انجام داده‌ایم که بتوانیم این پروژه را به دیگر کشور‌ها نیز ببریم.

محمد معتمدی خواننده این اجرا نیز گفت: کنسرت «شیپور صلح» جدا از اینکه یک پروژه موسیقایی است دارای یک پیام و نگاه جهانی است و قرار است صدای صلح خواهی مردم ایران را به گوش دنیا برساند و حامل پیام صلح، دوستی و مهربانی ایرانیان برای تمام دنیا باشد.

این خواننده ادامه داد: این اثر به موضوعات میهنی و نگاه صلح دوستانه می‌پردازد که یک بخشی از این پیام به صورت موسیقی در قطعات بی‌کلام اجرا می‌شود.

در ادامه این نشست بردیا کیارس رهبر ارکس‌تر مجلسی تهران نیز درباره این اجرا گفت: تمام دوستانی که این اجرا را پیش می‌بریم حدود ۲۰ سال است که همدیگر را می‌شناسیم و از یک جا فارغ التحصیل شده‌ایم و این پروژه بهانه‌ای شد که دوباره دور هم جمع شویم و این همدلی را روی صحنه ببریم.

وی ادامه داد: برگزاری یک شب کنسرت برای چنین پروژه‌ای خیلی کم است که امیدواریم با حمایت ارگانهای مختلف بتوانیم این مجموعه را در قالب کنسرتهای متعددی در تهران، شهرستان‌ها و حتی خارج از کشور اجرا کنیم.

کیارس افزود: قطعاتی که علی قمصری برای این پروژه نوشته‌اند بخشی برای ارکس‌تر بزرگ است به همین دلیل سازهای بادی - برنجی، بادی - چوبی، سازهای زهی، ‌پرکاشن‌ها، و سولیست‌ها در این اجرا سازبندی ارکس‌تر را شامل می‌شوند. البته بواسطه اجرای برخی قطعات با کلام گروه کر آوازی تهران نیز به ارکس‌تر می‌پیوندند.

کیارس بیان داشت: به نظر من قرار گرفتن سازهای غربی و ایرانی در کنار هم جذابیت زیادی دارد و هر زمان این اتفاق توسط ارکس‌تر سازهای غربی و ایرانی بیفتد به نظرم بسیار جریان نویی خواهد بود.

وی تصریح کرد: این مسئله بیش از ۳۰ سال است که توسط هوشنگ کامکار، حسین علیزاده و برخی دیگر بدعت گذاری شده و هم اکنون به دست نسل ما افتاده و در این زمان علی قمصری آن را اجرایی کرده که به نظرم چنین تفکری هر چه بهتر و پخته‌تر باشد برای پیشرفت موسیقی بسیار خوب خواهد بود.

این رهبر ارکس‌تر درباره عدم حضور علیرضا قربانی در این اجرا و جایگزینی محمد معتمدی افزود: ما از ابتدا قصد داشتیم برای شهریورماه این کنسرت را برگزار کنیم اما به دلایلی این اجرا به تاریخ مهرماه موکول شد و بعد از این تغییر محمد معتمدی به عنوان خواننده در کنار ما قرار گرفت.

وی ادامه داد: به اعتقاد من هر هنرمندی جایگاه و توانمندی‌های خودش را دارد و نمی‌توان جایگزینی برایش در نظر گرفت.

قمصری نیز در این باره گفت: ما و علیرضا قربانی به توافق غیرموسیقایی با هم نرسیدیم بر این اساس همکاری با ایشان اتفاق نیفتاد.

کنسرت «شیپور صلح» ۲۶ مهرماه ساعت ۱۸ در مرکز همایشهای برج میلاد برگزار می‌شود

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

استخر

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید