شرکت آفتاب کلوت
not available

سفر به اعماق تاریخ؛ به پایتخت تاریخ و تمدن اپیفانیا (همدان)... ۲۰% تخفیف برای سفر ۲ روزه به همدان از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت؛ تنها با پرداخت ۲۱۸۴۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۷۳۰۰۰ تومان

/
 شرکت آفتاب کلوت - not available-0
عکس  شرکت آفتاب کلوت-1
 شرکت جهانگردی آفتاب کلوت-2
سفر به اعماق تاریخ؛ به پایتخت تاریخ و تمدن اپیفانیا (همدان)... ۲۰% تخفیف برای سفر ۲ روزه به همدان از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت؛ تنها با پرداخت ۲۱۸۴۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۷۳۰۰۰ تومان-3
20 % تخفیف
218،400 تومان
273،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های شرکت آفتاب کلوت

این تخفیفان شامل سفر ۲ روزه به همدان از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت تنها با پرداخت ۲۱۸۴۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۷۳۰۰۰ تومان است.  • دیدنی‌ها: غار علی صدر، بوعلی، باباطاهر، لاله جین، استر و مردخای، تپه هکمتانه، گنجنامه • نوع سفر: ایران گردی (تاریخ- فرهنگ)  هر کوپن مخصوص یک نفر عدم محدودیت در خرید کوپن • خدمات:  حمل و نقل زمینی ویژه توریستی با توجه به حدنصاب  اقامت: در هتل * ۴ (۱ شب)  پذیرایی: ۲ وعده صبحانه و پذیرایی بین روز گروه اجرا: راهنما و تدارکات  بیمه: تا سقف ۱۱۴ میلیون تومان دیه کامل و دو میلیون تومان هزینه پزشکی  • تاریخ و محل حرکت: ساعت ۵ صبح روز ۳۰ آبان از خیابان فاطمی مقابل هتل لاله (لطفا ۱۵ دقیقه قبل از زمان حرکت در محل حاضر شوید).  سفر نامه:  روز اول: حرکت ساعت ۵ صبح حدود ساعت ۷ صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر به سمت غارعلی صدر، بازدید از لاله جین، صرف ناهار و و بازگشت به همدان، گشت شبانه گنجنامه، اقامت در هتل روز دوم: پس از صرف صبحانه و در ساعت ۸: ۳۰ صبح بازدید از استرومردخای، تپه هگمتانه، بوعلی، باباطاهر، صرف ناهار و حرکت به تهران

این تخفیفان شامل سفر ۲ روزه به همدان از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت تنها با پرداخت ۲۱۸۴۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۷۳۰۰۰ تومان است. 

• دیدنی‌ها: غار علی صدر، بوعلی، باباطاهر، لاله جین، استر و مردخای، تپه هکمتانه، گنجنامه

• نوع سفر: ایران گردی (تاریخ- فرهنگ) 

هر کوپن مخصوص یک نفر

عدم محدودیت در خرید کوپن

• خدمات: 

حمل و نقل زمینی ویژه توریستی با توجه به حدنصاب 

اقامت: در هتل * ۴ (۱ شب) 

پذیرایی: ۲ وعده صبحانه و پذیرایی بین روز

گروه اجرا: راهنما و تدارکات 

بیمه: تا سقف ۱۱۴ میلیون تومان دیه کامل و دو میلیون تومان هزینه پزشکی 

• تاریخ و محل حرکت: ساعت ۵ صبح روز ۳۰ آبان از خیابان فاطمی مقابل هتل لاله (لطفا ۱۵ دقیقه قبل از زمان حرکت در محل حاضر شوید). 

سفر نامه: 

روز اول: حرکت ساعت ۵ صبح حدود ساعت ۷ صرف صبحانه در رستوران، ادامه مسیر به سمت غارعلی صدر، بازدید از لاله جین، صرف ناهار و و بازگشت به همدان، گشت شبانه گنجنامه، اقامت در هتل

روز دوم: پس از صرف صبحانه و در ساعت ۳۰: ۸ صبح بازدید از استرومردخای، تپه هگمتانه، بوعلی، باباطاهر، صرف ناهار و حرکت به تهران

پیشنهاد تخفیفان: عبوری خاطره انگیز از گذرگاه تاریخ!

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف
اریخ حرکت: از ۳۰ آبان به ۱ آذر  تلفن هماهنگی: ۱۶-۶۶۴۱۲۱۱۵ • توجه:  ۱. ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر، هنگام حرکت، الزامی است.  ۲. هزینه بلیط تله کابین و ورودیه آب گرم بر عهده شرکت کننده است.  ۳. دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت هنگام ثبت نام الزامی است.  مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند بر عهده نماینده گروه است.  ۵. لطفاً، حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان ۱۵ کیلوگرم تنظیم کنید. همچنین مسئولیت حفاظت از اموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است.  برنامه‌های اعلام شده و نحوه اقامت با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابه جایی است.  ۶. چنانچه شرکت مجبور شود در اثر شرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر اقدام کند، هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود.  ۷. اختصاص اتاق ۱، ۲ و... نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یا چادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های ۱۱ و ۱۲ قرارداد سفر عمل می‌شود.  ۸. همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است. برای جلوگیری از آسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف در اختیار گذاشته نخواهد شد.  ۹. درصورت انصراف تا ۱۵ روز قبل از اجرای سفر ۱۰۰%، از ۱۵ تا ۱۰ روز قبل ۶۰% و از ۱۰ تا ۷ روز قبل ۴۰% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود. پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد (مطابق با ماده ۳ قرارداد سفر).  ۱۰. تعداد ثبت نام کنندگان سفر و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است.  لوازم ضروری: کارت شناسایی، دارو، کرم ضدآفتاب و لوازم بهداشتی شخصی، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، آب معدنی، فلاسک چای انفرادی، کفش راه پیمایی، کولة یک روزه، کلاه وعینک آفتابی.  حتماً، هنگام مراجعه پرینت کوپن خود را همراه داشته باشید.

تاریخ حرکت: از ۳۰ آبان به ۱ آذر 

تلفن هماهنگی: ۱۶-۶۶۴۱۲۱۱۵

• توجه: 

۱.  ارائه بلیت یا فیش بانکی به سرپرست سفر، هنگام حرکت، الزامی است. 

۲.  هزینه بلیط تله کابین و ورودیه آب گرم بر عهده شرکت کننده است. 

۳.  دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت هنگام ثبت نام الزامی است. 

مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند بر عهده نماینده گروه است. 

۵.  لطفاً، حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان ۱۵ کیلوگرم تنظیم کنید. همچنین مسئولیت حفاظت از اموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است. 

برنامه‌های اعلام شده و نحوه اقامت با توجه به شرایط آب و هوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابه جایی است. 

۶.  چنانچه شرکت مجبور شود در اثر شرایط محیطی (مثل ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عمل لازم دیگر اقدام کند، هزینه آن برعهده شرکت کننده خواهد بود. 

۷.  اختصاص اتاق ۱، ۲ و... نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یا چادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های ۱۱ و ۱۲ قرارداد سفر عمل می‌شود. 

۸.  همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است. برای جلوگیری از آسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف در اختیار گذاشته نخواهد شد. 

۹.  درصورت انصراف تا ۱۵ روز قبل از اجرای سفر ۱۰۰%، از ۱۵ تا ۱۰ روز قبل ۶۰% و از ۱۰ تا ۷ روز قبل ۴۰% مبلغ قابل بازپرداخت خواهد بود. پس ازآن هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد (مطابق با ماده ۳ قرارداد سفر). 

۱۰.  تعداد ثبت نام کنندگان سفر و مسیر حرکت تور (آسفالت، خاکی) تعیین کننده نوع وسیله نقلیه است. 

لوازم ضروری: کارت شناسایی، دارو، کرم ضدآفتاب و لوازم بهداشتی شخصی، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، آب معدنی، فلاسک چای انفرادی، کفش راه پیمایی، کوله یک روزه، کلاه وعینک آفتابی. 

حتماً، هنگام مراجعه پرینت کوپن خود را همراه داشته باشید.

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1392/8/30 تا 1392/9/1
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن شرکت آفتاب کلوت: not available
آدرس: آدرس: خ ولیعصر- بالا‌تر از چهارراه ولیعصر- مقابل بزرگمهر- ساختمان ۱۴۹۱- واحد یک جنوبی تلفن: ۶۶۴۱۲۱۱۵-۱۶

توضیحات تکمیلی شرکت آفتاب کلوت

شرکت آفتاب کلوت

شرکت کلوت از نخستین بنیان گذاران طبیعت گردی تخصصی در ایران به شمار می‌رود که به صورت حرفه‌ای و در قالب موسسات خدمات جهان گردی، با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور به شماره ۲۵۸۰۶-۱۲۶ فعالیت می‌نماید. دانش عمیق، تخصص، علاقه و بیش از ۱۵ سال تجربه بنیان گذاران شرکت در زمینه طبیعت گردی، کوه نوردی، سفرهای فرهنگی و فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط، سبب تأسیس آن درسال ۱۳۷۸ قرار گرفت.

 

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید