شرکت آفتاب کلوت
not available

بی‌کران خیال و آرامش در پاییز هزاررنگ جنگل‌های دو هزار و اسل محله! ۲۰% تخفیف برای سفر ۲روزه به جنگل‌های دو هزار و اسل محله از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت؛ تنها با پرداخت ۲۱۵۲۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۶۹۰۰۰ تومان

/
 شرکت آفتاب کلوت - not available-0
عکس  شرکت آفتاب کلوت-1
 شرکت جهانگردی آفتاب کلوت-2
بی‌کران خیال و آرامش در پاییز هزاررنگ جنگل‌های دو هزار و اسل محله! ۲۰% تخفیف برای سفر ۲روزه به جنگل‌های دو هزار و اسل محله از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت؛ تنها با پرداخت ۲۱۵۲۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۶۹۰۰۰ تومان -3
 شرکت جهانگردی آفتاب کلوت not available-4
تخفیفان  شرکت آفتاب کلوت - not available-5
تهران  شرکت آفتاب کلوت-6
20 درصد تخفیف از  شرکت آفتاب کلوت-7
 شرکت جهانگردی آفتاب کلوت  شرکت آفتاب کلوت-8
بی‌کران خیال و آرامش در پاییز هزاررنگ جنگل‌های دو هزار و اسل محله! ۲۰% تخفیف برای سفر ۲روزه به جنگل‌های دو هزار و اسل محله از شرکت جهانگردی آفتاب کلوت؛ تنها با پرداخت ۲۱۵۲۰۰ تومان ولی به ارزش ۲۶۹۰۰۰ تومان   شرکت آفتاب کلوت-9
 شرکت آفتاب کلوت - not available-10
20 % تخفیف
215،200 تومان
269،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های شرکت آفتاب کلوت

 

این پیشنهاد شامل سفر ۲ روزه به جنگل‌های دو هزار و اسل محله از شرکت طبیعت گردی و جهان گردی آفتاب کلوت است.  هر کوپن مخصوص یک نفر عدم محدودیت در خرید کوپن استان: مازندران خدمات:  حمل و نقل زمینی ویژه توریستی (معمولی و VIP)  اقامت: هتل سه ستاره سیالان پذیرایی: ۲ وعده صبحانه و پذیرایی بین روز  گروه اجرا: راهنما، راهنمای محلی و تدارکات  بیمه: تا سقف ۱۱۴ میلیون تومان دیه کامل و ۲ میلیون تومان هزینه پزشک فعالیت/ درجه سختی: منظره نگری، روستاگردی ▲ لوازم ضروری: کارت شناسایی، دارو، کرم ضدآفتاب و لوازم بهداشتی و شخصی، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، آب معدنی، فلاسک چای انفرادی، کفش راه پیمایی، دمپایی، کولة یک روزه، ‌کلاه و عینک آفتابی.  پیشنهاد تخفیفان: سفری به دشت و آب و آفتاب؛ به روستای ییلاقی و سرسبز اسل محله، جنگل‌های زیبای دو هزار و کرانه‌های آبی خزر!  این پیشنهاد شامل سفر ۲ روزه به جنگل‌های دو هزار و اسل محله از شرکت طبیعت گردی و جهان گردی آفتاب کلوت است.  هر کوپن مخصوص یک نفر عدم محدودیت در خرید کوپن استان: مازندران خدمات:  حمل و نقل زمینی ویژه توریستی  اقامت: هتل سه ستاره سیالان پذیرایی: ۲ وعده صبحانه و پذیرایی بین روز  گروه اجرا: راهنما، راهنمای محلی و تدارکات  بیمه: تا سقف ۱۱۴ میلیون تومان دیه کامل و ۲ میلیون تومان هزینه پزشک فعالیت/ درجه سختی: منظره نگری، روستاگردی ▲ لوازم ضروری: کارت شناسایی، دارو، کرم ضدآفتاب و لوازم بهداشتی و شخصی، ظروف شخصی (لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال)، آب معدنی، فلاسک چای انفرادی، کفش راه پیمایی، دمپایی، کولة یک روزه، ‌کلاه و عینک آفتابی.  پیشنهاد تخفیفان: سفری به دشت و آب و آفتاب؛ به روستای ییلاقی و سرسبز اسل محله، جنگل‌های زیبای دو هزار و کرانه‌های آبی خزر! 

 

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
این تخفیفان را خریداری و به دوستان خود هدیه دهید
امکان هـدیه دادن
بــــن تـــخــفــیــف

 

زمان حرکت: از ۳۰ آبان به ۱ آذر محل حرکت: از خیابان فاطمی، مقابل هتل لاله (لطفاً ۳۰ دقیقه قبل از ساعت حرکت در محل حاضر شوید.)  زمان حرکت: ساعت ۵ صبح روز ۳۰ آبان تلفن هماهنگی: ۶۶۴۱۲۱۱۵-۱۶ برنامه سفر:  روز اول: حرکت به سوی اسل محله، دیدار از روستا، اقامت در اسل محله  روز دوم: دامنه گردی و راه پیمایی سبک در اطراف روستا، بازدید از جنگل، صرف ناهار و گردش درکرانه‌های خزر و بازگشت به تهران مهلت و نحوه ثبت نام: ثبت نام حداکثر تا پایان وقت اداری روز ۲۶ آبان و به صورت حضوری در دفتر موسسه انجام می‌شود.  توجه:  دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت هنگام ثبت نام الزامی است. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند بر عهده نماینده گروه است.  لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان ۱۵ کیلوگرم تنظیم کنید. همچنین مسئولیت حفاظت از اموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است. برنامه‌های اعلام شده و نحوه اقامت با توجه به شرایط آب وهوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است.  چنانچه شرکت مجبور شود بر اثر شرایط محیطی (مانند ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عوامل دیگر اقدام کند، هزینه آن بر عهده شرکت کننده خواهد بود.  اختصاص اتاق ۱، ۲ و... نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های ۱۱ و ۱۲ قرارداد سفر عمل می‌شود.  همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است.  برای جلوگیری از آسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف در اختیار گذاشته نخواهد شد.  در صورت انصراف تا ۱۵ روز قبل از اجرای سفر ۱۰۰%، از ۱۵ تا ۱۰ روز قبل ۶۰% و از ۱۰ تا ۷ روز قبل ۴۰% مبلغ بازپرداخت خواهد شد. پس از آن، هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد. (مطابق با ماده ۳ قرارداد سفر).  وعده‌های غذایی زیر توسط کلوت پذیرایی می‌شوند (برای سایر وعده‌ها در مکان‌های فاقد رستوران): (همراه داشتن غذای آماده ضروری است.)  روز / وعده صبحانه ناهار شام روز اول کلوت – رستوران شرکت کننده- رستوران شرکت کننده- رستوران روز دوم کلوت - رستوران شرکت کننده- رستوران .............  حتماً، هنگام مراجعه پرینت کوپن خود را همراه داشته باشید. 

زمان حرکت: از ۳۰ آبان به ۱ آذر

محل حرکت: از خیابان فاطمی، مقابل هتل لاله (لطفاً ۳۰ دقیقه قبل از ساعت حرکت در محل حاضر شوید.) 

زمان حرکت: ساعت ۵ صبح روز ۳۰ آبان

تلفن هماهنگی: ۶۶۴۱۲۱۱۵-۱۶

برنامه سفر: 

روز اول: حرکت به سوی اسل محله، دیدار از روستا، اقامت در اسل محله 

روز دوم: دامنه گردی و راه پیمایی سبک در اطراف روستا، بازدید از جنگل، صرف ناهار و گردش درکرانه‌های خزر و بازگشت به تهران

مهلت و نحوه ثبت نام: ثبت نام حداکثر تا پایان وقت اداری روز ۲۶ آبان و به صورت حضوری در دفتر موسسه انجام می‌شود. 

توجه: 

 دریافت برنامه سفر و امضای قرارداد مربوطه توسط شرکت کننده و تسلیم آن به شرکت هنگام ثبت نام الزامی است. مسئولیت امضاء قرارداد و تحویل برنامه سفر به افرادی که گروهی ثبت نام می‌کنند بر عهده نماینده گروه است. 

لطفاً حداکثر وزن کوله پشتی خود را به میزان ۱۵ کیلوگرم تنظیم کنید. همچنین مسئولیت حفاظت از اموال شخصی در طول سفر بر عهده شرکت کننده است. برنامه‌های اعلام شده و نحوه اقامت با توجه به شرایط آب وهوایی و سایر عوامل محیطی یا فنی قابل جابجایی است. 

چنانچه شرکت مجبور شود بر اثر شرایط محیطی (مانند ترافیک) یا حوادث غیر مترقبه بخشی از برنامه را ابطال کرده و خارج از چهارچوب اعلام شده در برنامه سفر نسبت به رزرو هتل یا کرایه وسایل نقلیه یا هرگونه عوامل دیگر اقدام کند، هزینه آن بر عهده شرکت کننده خواهد بود. 

اختصاص اتاق ۱، ۲ و... نفره به افراد در هتل و نیز نحوه استقرار افراد در خانه محلی یاچادر، بستگی به ترکیب نفرات تور و ظرفیت هتل یا خانه محلی دارد که مطابق با ماده‌های ۱۱ و ۱۲ قرارداد سفر عمل می‌شود. 

همراه داشتن ظروف شخصی ضروری است. 

برای جلوگیری از آسیب به طبیعت، ظروف یکبار مصرف در اختیار گذاشته نخواهد شد. 

در صورت انصراف تا ۱۵ روز قبل از اجرای سفر ۱۰۰%، از ۱۵ تا ۱۰ روز قبل ۶۰% و از ۱۰ تا ۷ روز قبل ۴۰% مبلغ بازپرداخت خواهد شد. پس از آن، هیچ گونه وجهی مسترد نخواهد شد. (مطابق با ماده ۳ قرارداد سفر). 

وعده‌های غذایی زیر توسط کلوت پذیرایی می‌شوند (برای سایر وعده‌ها در مکان‌های فاقد رستوران): (همراه داشتن غذای آماده ضروری است.) 

روز / وعده صبحانه ناهار شام

روز اول کلوت – رستوران شرکت کننده- رستوران شرکت کننده- رستوران

روز دوم کلوت - رستوران شرکت کننده- رستوران ............. 

حتماً، هنگام مراجعه پرینت کوپن خود را همراه داشته باشید. 

 

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1392/8/30 تا 1392/9/1
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن شرکت آفتاب کلوت: not available
آدرس: آدرس: خ ولیعصر- بالا‌تر از چهارراه ولیعصر- مقابل بزرگمهر- ساختمان ۱۴۹۱- واحد یک جنوبی تلفن: ۶۶۴۱۲۱۱۵-۱۶

توضیحات تکمیلی شرکت آفتاب کلوت

شرکت آفتاب کلوت

شرکت کلوت از نخستین بنیان گذاران طبیعت گردی تخصصی در ایران به شمار می‌رود که به صورت حرفه‌ای و در قالب موسسات خدمات جهان گردی، با مجوز رسمی سازمان میراث فرهنگی و گردشگری کشور به شماره ۲۵۸۰۶-۱۲۶ فعالیت می‌نماید. دانش عمیق، تخصص، علاقه و بیش از ۱۵ سال تجربه بنیان گذاران شرکت در زمینه طبیعت گردی، کوه نوردی، سفرهای فرهنگی و فعالیت‌های تحقیقاتی مرتبط، سبب تأسیس آن درسال ۱۳۷۸ قرار گرفت.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

پیشنهاد ویژه

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید