در حال حاضر تخفیفان (۵۰٪ تخفیف اقامتی خاطره انگیز در هتل های چهار ستاره تاریخی مهر یزد به مبلغ ۵۰ هزار تومان اما با ارزش ۱۰۰ هزار تومان برای دو نفر) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

هتل های سنتی مهر
not available

۵۰٪ تخفیف اقامتی خاطره انگیز در هتل های چهار ستاره تاریخی مهر یزد به مبلغ ۵۰ هزار تومان اما با ارزش ۱۰۰ هزار تومان برای دو نفر

/
هتل های سنتی مهر  - not available-0
عکس هتل های سنتی مهر -1
-2
۵۰٪ تخفیف اقامتی خاطره انگیز در هتل های چهار ستاره تاریخی مهر یزد به مبلغ ۵۰ هزار تومان اما با ارزش ۱۰۰ هزار تومان برای دو نفر-3
 not available-4
تخفیفان هتل های سنتی مهر  - not available-5
تهران هتل های سنتی مهر -6
50 % تخفیف
50،000 تومان
100،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های هتل های سنتی مهر

هتل های زنجیره ای مهر تنها دارنده جایزه افتخار سازمانی جهانی یونسکو در ایران
۵۰٪ تخفیف در یکی از ۴ هتل زنجیره ای ۴ ستاره مهر یزد:
هتل سنتی مهر،
هتل بزرگ فهادان،
هتل تاریخی ملک التجار،
هتل تاریخی لب خندق.
این تخفیفان شامل اقامت در اتاق دو تخته یکی از هتل های فوق است.
هزینه پذیرایی و دیگر موارد بر عهده مشتری می باشد.   

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 10 عدد از این تخفیفان می‌باشد
10
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت

مدت اعتبار کوپن از تاریخ 15  بهمن تا 15 اسفند و از 15 فروردین تا 31 خرداد می باشد.
لطفاً پس از خرید با شماره تلفن ۸۸۸۱۴۴۱۸ تماس حاصل نموده تا بلیط شما درب منزل بصورت رایگان تحویل گردد. 
۳ روز قبل از حرکت با هتل تماس گرفته و رزرو خود را انجام دهید.
تو یه شهر تاریخی با یه هتل باورنکردنی.

این تخفیفان برای اقامت دو نفره در یک اتاق دو تخته برای یه شبه. اگر قصد دارین بیشتر از یه شب بمونین تخفیفان های بیشتری تهیه کنید.

محدودیتی در تعداد نیست. 
بلیط ها برای دوستان شهرستانی نیز به صورت رایگان پست پیشتاز خواهد شد.

کافیست مشخصات خود را پس از اتمام تخفیفان به شماره ۸۸۸۱۴۴۱۸ اعلام نمایند. 

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1390/11/12 تا 1391/3/31
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن هتل های سنتی مهر: نمایش شماره تماس
آدرس: یزد- خیابان قیام- کوچه لب خندق. تلفن:۰۳۵۱۶۲۲۷۴۰۰- ۵ هتل موزه فهادان یزد- خیابان امام خمینی- خیابان فهادان- روبروی زندان تاریخی اسکندر. تلفن:۰۳۵۱۶۳۰۰۶۰۰-۱۰ www.mehrhotel.ir

توضیحات تکمیلی هتل های سنتی مهر

هتل هاي سنتي مهر

هتل های سنتی مهر

شهر یزد این قطب سیاحتی و مدینه فاضله گردشگری ایران، با قدمت بیش از ۳۰۰۰ سال که به عروس کویر مشهور است، در قلب بافت بسیار زیبا و دلنشین سنتی خود بنائی به یادماندنی، گیرا و شاهکار معماری اصیل ایرانی را چون نگینی در بر گرفته است. هتل سنتی مهر که خانه تاریخی زرگر یزدی بوده، برای اهل هنر و علاقمندان معماری سنتی ایران نامی آشناست.
این هتل به قدمتی ۲۰۰ ساله و معماری و تجهیزات کاملاً سنتی و در عین حال مجهز به کلیه امکانات رفاهی، در محل خانه تاریخی زرگر یزدی در مرکز بافت سنتی شهر یزد واقع شده و با داشتن حوض آبی زیبا، شیشه های رنگین، بادگیرهای بلند، درب های چوبی، تالار، اتاق سه دری و پنج دری، کفش کن، هشتی، کرباس، شاه نشین، قنات، سرداب و نارنجستان، بینندگان را با خود به خاطرات شیرین روزگاران گذشته می برد.
اتاقک های یک تخته، دو تخته، سه تخته و سوئیت به همراه سرویس کامل، سشوا، سونا و جکوزی، یخچال همراه با مینی بار، تلویزیون، سیستم های گرمایشی و سرمایشی فضای روزگار کهن را با دنیای امروز پیوند زده است.
وجود امکاناتی مانند تاکسی سرویس، امکان تهیه بلیط هواپیما، قطار، تورهای یزدگردی همراه با راهنما (شترسواری، اسب سواری، کویرنوردی و...)، پزشک، پوشش کامل بیمه مسافر در مقابل حوادث از زمان پذیرش تا تسویه حساب، باشگاه بیلیارد و تنیس روی میز، شطرنج، نمایشگاه ترمه و صنایع دستی، صندوق امانات، مجاورت با بازارهای قدیمی و پر رونق شاهزاده فاضل، زرگرها و بازار خان یزد و نزدیکی آن به زندان اسکندر و سایر اماکن دیدنی یزد انتظارات مهمان را برآورده می کند.
افتخار ما این است که پذیرای شما در بنائی هستیم که تنها دارنده جایزه افتخار سازمانی جهانی یونسکو در ایران می باشد.

خوب بد نیست یه نگاهی هم به این چهار تا هتل بندازیم:

هتل سنتي ملك التجار- اولین هتل خشت خام دنیا

اين خانه نمونه در حدود يك صد و بيست سال قبل در يكي از بازارهاي مهم شهر ساخته شده و متعلق به ملك التجار (‌متوفي به سال 1333 خورشيدي) است. اين خانه را جـد مـلك التجـار موسوم به حاج علي عسگر شيرازي ساخته است و چهار نسل به طور متوالي در آن زندگي كرده اند. نقاشي اتاق هاي اين خانه كار يك نقاش شيرازي است كه از حيث اسلوب كاملاً با نقاشي هاي عمارت نارنجستان شيراز همسان است.

هتل ملك التجار واقع در خانه زيباي ملك التجار و در يكي از بازار هاي سنتي يزد قرار دارد

آدرس: يزد، خيابان امام، بازارچه پنجه علي

تلفن: ۶۲۶۵۴۵۵

هتل سنتی مهر

شهر یزد ، این قطب سیاحتی و مدینه فاضله گردشگری ایران ، با قدمت بیش از 3000 سال که به عروس کویر مشهور است ، در قلب بافت بسیار زیبا و دلنشین سنتی خود  بنائی به یاد ماندنی ، گیرا  و شاهکار معماری اصیل ایرانی را چون نگینی در بر گرفته است.

هتل سنتی مهر (خانه تاریخی زرگر یزدی) ، برای اهل هنر و علاقمندان معماری سنتی ایران نامی آشناست. 

  این هتل با قدمتی 200 ساله و معماری و تجهیزات کاملا سنتی ، و در عین حال مجهز به کلیه امکانات رفاهی ، در محل خانه تاریخی زرگر یزدی در مرکز بافت سنتی شهر یزد واقع شده و با داشتن حوض آبی زیبا  ، شیشه های رنگین ، بادگیرهای بلند ، درب های چوبی ، تالار ،  اتاق سه دری و پنج دری، کفش کن ، هشتی ، کریاس ، شاه نشین ،  قنات ، سرداب و نارنجستان ، بینندگان را با خود به خاطرات شیرین روزگاران گذشته می برد.

هتل سنتي مهر مفتخر به دريافت جايزه افتخار يونسكو در خانه تاريخي زرگر يزدي واقع است. خانه اي با معماري قرون گذشته و امكانات عالي.

آدرس: يزد، خيابان قيام، كوچه لب خندق، پشت بازار خان

تلفن: ۶۲۲۰۱۵۹


هتل موزه فهادان

گفته می شود که این خانه را در حدود  صد و پنجاه تا دویست سال پیش آقا شیخ مهدی عرب بنیان گذاشته است . خانواده او

بعد ها لقب "تهرانی ها" گرفتند و ار آن زمان این خانه به خانه تهرانی ها شهرت یافت بنا از یک بخش اصلی و یک بخش خدماتی تشکیل شده است . بخش اصلی آن عبارت است از حیاطی مستطیل شکل که با فضاهایی بسته با ارتفاع معادل دو طبقه محصور شده است و در امتداد شمال به جنوب قرار گرفته است و راه ورودی که متشکل از سردر،هشتی و دالان ، که در گوشه شمال غربی بنا قرار گرفته است.

در این بنا آب نما در مقابل ایوان قرار گرفته  یا به تعبیر دیگر ایوان در پای آب نما نشسته است و به آن می نگرد . این پیوند میان آبنما و ایوان به حکایت اصلی حیاط بدل شده است

این خانه سومین هتل از سری هتل های زنجیره ای مهر است که در بر گیرنده فضا های دیدنی همچون:ورودی، لابی بسیار زیبا،حیاط اصلی با نمای منحصر به فرد، حیاط نارنجستان ، دالان ها ، هشتی ( کریاس)، چاه خانه، قنات و سردابی که هنوز از گذشته آب در آن جاری و ساری است، اتاق شاه نشین که به عنوان اتاق vip مورد بهره برداری قرار گرفته ( اتاقی که دارای دو بادگیر اختصاصی ست)، پشت بام هتل همراه با نمائی زیبا  از بافت تاریخی شهر یزدو همچنین  چشم انداز زیبائی از کویر از یک سو و کویر و کوههای پوشیده از برف  شیرکوه  در زمستان از سوی دیگر احساسات هر بیننده ای را بر می انگیزد.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید