در حال حاضر تخفیفان (۵۰٪ تخفیف استثنایی اقامت زیارتی سیاحتی برای هر شب در هتل آپارتمان دوخوابه (نزدیک به حرم مطهر) تنها با پرداخت ۶۵۰۰۰ تومان برای هر شب (اما با ارزش ۱۳۰۰۰۰ تومان) در سراسر ایران (تا ۲۵ اسفندماه)) موجود نیست. شما می‌توانید از تخفیفان‌های مشابه استفاده نمایید.

هتل آپارتمان مشهد
not available

۵۰٪ تخفیف استثنایی اقامت زیارتی سیاحتی برای هر شب در هتل آپارتمان دوخوابه (نزدیک به حرم مطهر) تنها با پرداخت ۶۵۰۰۰ تومان برای هر شب (اما با ارزش ۱۳۰۰۰۰ تومان) در سراسر ایران (تا ۲۵ اسفندماه)

/
هتل آپارتمان مشهد - not available-0
عکس هتل آپارتمان مشهد-1
-2
۵۰٪ تخفیف استثنایی اقامت زیارتی سیاحتی برای هر شب در هتل آپارتمان دوخوابه (نزدیک به حرم مطهر) تنها با پرداخت ۶۵۰۰۰ تومان برای هر شب (اما با ارزش ۱۳۰۰۰۰ تومان) در سراسر ایران (تا ۲۵ اسفندماه)-3
50 % تخفیف
65،000 تومان
130،000 تومان
-
مهلت خرید

به مدت محدود

برای اطلاع از تخفیف های جدید در خبرنامه عضو شوید

ویژگی های هتل آپارتمان مشهد

این تخفیفان بی نظیر فقط به ازای یک شب اقامت در هتل آپارتمان دوخوابه بوده و مابقی هزینه ها بر عهده مهمان عزیز می باشد.

هر کوپن تخفیفان برای ۱ تا ۱۱ نفر قابل استفاده است.

هتل آپارتمان ها دارای ۴ تخت و ۷ کاناپه تخت خواب شو در هر واحد هستند.

واحدها ۹۰ مترمربع بوده و ۲ خوابه می باشند.

محدودیتی در خرید این تخفیفان نیست، پس تا پنجره این تخفیفان باز است از آن لذت ببرید.

منوی صبحانه، ناهار و شام در اختیار مسافران قرار گرفته و می توانند سفارش دهند.

شرایط استفاده

هر نفر مجاز به خرید 1 عدد از این تخفیفان می‌باشد
1
خـــــــریـــــــد
بـرای هـر نـفـر
بدون نیاز به پرینت کد تخفیف. کافیست کد تخفیف را در موبایل ارائه کنید
تخفیفان سبز
بدون نیاز به ارائه پرینت

مدت اعتبار کوپن: از همین الان تا ۲۵ اسفندماه ۱۳۹۰

جهت رزرواسیون یک هفته قبل با شماره ۲۲۵۴۰۷۲-۰۵۱۱ یا ۰۹۱۵۵۱۱۹۷۸۷ تماس حاصل نموده و کد تخفیفان خود را اعلام نمایید تا هماهنگی لازم انجام گیرد.

امکانات هتل آپارتمان: تخت خواب، کاناپه تخت خواب شو ،تلویزیون، یخچال، گاز ، کولر، پکیج، آسانسور، فرش، چشم انداز حرم امام رضا از طبقه چهارم

موقعیت هتل آپارتمان نزدیک حرم مطهر می باشد.

همراه داشتن پرینت تخفیفان الزامی است

زمان استفاده: از 1390/11/28 تا 1390/12/25
ساعت پاسخگویی و سرویس دهی: مشخص نشده
روزهای سرویس‌دهی: مشخص نشده
شماره تلفن هتل آپارتمان مشهد: نمایش شماره تماس
آدرس: نشانی: مشهد، چهارراه شهدا، جنب باغ نادری، خیابان بهجت ۴، پلاک ۱/۷۶ شماره تماس: ۲۲۵۴۰۷۲-۰۵۱۱ شماره موبایل: ۰۹۱۵۵۱۱۹۷۸۷

توضیحات تکمیلی هتل آپارتمان مشهد

هتل آپارتمان مشهد

جاذبه های مشهد...

اهمیت و ارزش فراوان شهر مشهد ارتباط مستقیمی با بارگاه مطهر رضوی دارد. با توجه به ارزش معنوی و والای این بنا، بهترین و باشکوه ترین هنر های اسلامی را در این مجموعه زیارتی می توان مشاهده نمود. این حرم با شکوه و مجموعه تاریخی و هنرمندانه آن شامل صحن ها، ایوان ها، رواق ها، موزه غنی و کتابخانه مرکزی آستان قدس برای مسلمانان از اهمیت زیادی برخوردار است و برای آن ها مهم ترین مکان دیدنی و زیارتی محسوب می شود. این مجموعه مشتمل بر چهار ایوان مرتفع به نام های عباسی، طلا، شرقی (نقارخانه) و ایوان غربی و پنج صحن انقلاب، آزادی، امام خمینی، جمهوری اسلامی و قدس می باشد.


آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی

بنا به روایات منصوربن حسن ملقب به ابوالقاسم فردوسی در سال 329 هجری قمری در پاژ به دنیا آمد. گویند وی از نجیب زادگان توس و از طبقه دهقانان بود. فردوسی چهل ساله بود که کار هزار بیت سروده دقیقی توسی را دنبال نمود. وی نظم داستان های ملی را آغاز و آن را با شصت هزار بیت به اتمام رساند. در 65 سالگی زمینه ارتباطش با سلطان محمود فراهم آمد اما این رابطه حسنه چند سال بیشتر دوام نیافت. سرانجام فردوسی سال های پایانی عمر خود را در بینوایی بسر برد تا اینکه به سال 411 و بنا به قولی 416 قمری در توس درگذشت. بنای فعلی آرامگاه وی پس از یک سلسله تحولات معماری با زیر بنای 945 متر مربع در سال 1345 ساخته شده است.آرامگاه نادر شاه افشار

نادر شاه افشار اولین پادشاه از سلسله افشاریان است که در زمان خود با رشادت و پایمردی ایران را از انحطاط صفویان و تسلط افغان ها نجات بخشید. اما به خاطر تندخوئی هایی که در اخر عمر دچار شده بود، در سال 1160 قمری به دست سرداران خود کشته شد. او که در زمان حیات برای خود آرامگاهی شبیه به تاج محل هندوستان تدارک دیده بود، اما نتوانست آن را به پایان برساند. بنای کنونی آرامگاه نادر در سال 1340 شمسی به اتمام رسید. این بنا مشتمل بر اتاق آرامگاه، تالار موزه، راهرو ها، تالار پذیرایی، باغ و جوی های سنگی و آب نما های زیبا است. مجسمه مفرغی نادر سوار بر اسب، با طراحی ابوالحسن صدیقی، هنرمند معاصر ایرانی ساخته شده که ریخته گری آن در ایتالیا انجام و هم اکنون متصل به آرامگاه است.


خانه ملک

این بنا در خیابان امام خمینی مشهد واقع شده و یکی از نمونه خانه های زیبای برجا مانده از دوران انتقال معماری در اواخر عصر قاجاریه محسوب می شود. بنای مزبور در گذشته بسیار وسیع تر بوده اما اکنون تنها بخش بیرونی آن برجای مانده که شامل دو طبقه است. طبقه بالایی دارای سقف مشبک و منبت کاری شده چوبی و شومینه گچبری زیبایی است. خانه ملک امروزه مرکز هنر های سنتی میراث فرهنگی و گردشگری خراسان رضوی است.


مجموعه فرهنگی تفریحی کوهسنگی

کوه سنگی مشهور ترین و زیبا ترین گردشگاه مشهد می باشد که در انتهای خیابان شریعتی مشهد قراردارد. آب قنات های گناباد به حوض بزرگ کوهسنگی می رسد و گلکاری ها و درختکاری های کوه سنگی، بر زیبایی آن افزوده است. همچنین قرار است در آینده موزه خراسان بزرگ در این مکان احداث گردد. بازار هنر از دیگر جلوه های این مجموعه است.


شاندیز

این مکان یکی از نواحی ییلاقی مشهد است که در بخش طرقبه و در فاصله 30 کیلومری غرب مشهد قرار دارد. وجود چشمه سار ها و باغ های فراوان، فضای سرسبز و رودخانه، چشم انداز بی بدیلی به منطقه بخشیده است. این ناحیه یکی از نواحی عمده تولیدات صنایع دستی و بومی نظیر پوشاک چرمی و پوستی، اشیاء چوبی و انواع بافته های گیاهی می باشد. شاندیز همچنین دارای رستوران ها، سفره خانه ها و اقامتگاه های تفریحی متعددی است.


غار مغان

این غار در 75 کیلومتری مشهد و در جنوب روستای مغان قرار گرفته است. فسیل هایی که در این غار پیدا شده، مربوط به دوران دوم زمین شناسی است. غار مغان دارای دو دهانه در جنوب و در شرق است و ارتفاع آن از سطح دریا 2910 متر می باشد. هرچه به درون غار می رویم، ارتفاع دهانه غار بیشتر و شیب آن نیز فزونی می یابد. درون غار فرو شعبات و تونل هایی است که به هم راه دارند و در قسمتی از آن آب دیده می شود.


مجتمع تجاری الماس شرق

الماس شرق یکی از بزرگترین و زیباترین مجتمع های تجاری حاضر کشور ایران می باشد. این مجموعه عظیم با زیربنایی در حدود صد هزار مترمربع دارای 1217 واحد تجاری در 5 طبقه اجرا گردیده است. پارکینگ طبقاتی مجتع نیز با ظرفیتی بالغ بر 1450 واحد پارک اتومبیل یکی از ویژگی های مهم این مجموعه تجاری می باشد.

نظرات
0 دیدگاه

اولین نفری باشید که برای این تخفیفان دیدگاه مینویسید

 

هواپیما

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید