کد تخفیف خدمات پلاک

کد تخفیف خدمات پلاک

18 رای

کد تخفیف خدمات پلاک

خدمات ارزان با کد تخفیف پلاک

 پلاک یک سامانه‌ی ارائه‌ی سرویس‌های خدمات در منزل است که امکان ثبت سفارش آنلاین را برایتان فراهم می‌کند. خدماتی که پلاک در حال حاضر برای کاربرانش فراهم آورده است در 16 دسته‌بندی مجزا قرار می‌گیرد که نظافت منزل، نظافت مشاعات، خشک‌شویی، کارواش سیار، سرویس خودرو، درخواست تعمیرکار، باربری، اسباب‌کشی تنها چند مورد محدود از خدمات پلاک است. دسترسی آسان به پلاک یاران تنها با داشتن یک گوشی هوشمند، صرفه‌جویی در زمان با دریافت خدمات در محل، قیمت مناسب، متخصصین حرفه‌ای و ضمانت بازگشت تمام پول در صورت عدم رضایت از خدمات دریافتی پنج موردی هستند که شما را مجاب می‌کند تا از این به بعد تمام خدمات موردنیازتان را با خیال راحت به تیم متخصص فناوران خدمت محور صبا بسپارید.

صفحه کد تخفیف پلاک در سایت تخفیفان با فراهم کردن کدهای تخفیف این سایت، امکان استفاده از خدمات پلاک با تخفیف مناسب را برای کاربران این اپلیکیشن فراهم کرده است.

کد تخفیف پلاک

هر زمان که به هر یک از خدمات اپلیکیشن پلاک نیازمند شدید برای بهره‌مند ‌شدن از تخفیف‌های جذاب این سامانه کافی است به سایت تخفیفان بروید و وارد صفحه‌ی کد تخفیف پلاک شوید در آنجا کد تخفیف موردنظرتان را خریداری کنید، شما هم می‌توانید از کدهای تخفیف عمومی پلاک که برای تمام خدمات این اپلیکیشن کاربرد دارند استفاده کنید و هم می‌توانید با توجه به نوع خدماتی که نیاز دارید یک کد تخفیف اختصاصی خریداری کنید مثلاً کد تخفیف کارواش پلاک و یا کد تخفیف نظافت منزل پلاک. پس از خرید کد تخفیف اپ پلاک به سایت یا اپلیکیشن پلاک بروید و بعد از انتخاب خدمات موردنیاز خود به صفحه پرداخت بروید و کد تخفیف را در کادر مشخص‌شده وارد کنید تا قیمت نهایی محصول برحسب درصد تخفیف مجدداً محاسبه شود.

اطلاعات تماس و پشتیبانی

آدرس: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان شهید وحید دستگردی (ظفر)، خیابان شهید محسن عمرانی، کوچه رضا بلانیان، پلاک ۳۴ ، طبقه همکف

تلفن: ۲۸۴۲۴ - ۰۲۱ 

 

اطلاع از جدیدترین کدهای تخفیف پلاک

صفحه کد تخفیف پلاک در تخفیفان، هرروز با بیشترین تخفیف‌های موجود در سایت پلاک به‌روز می‌شود. پس اگر می‌خواهید هزینه‌ی کمتری بابت خدمات موردنیازتان بپردازید، قبل از هر کاری، حتماً به تخفیفان سر بزیند.

 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید

برای استفاده از بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

کد تخفیف لازم نیست.

برای استفاده از ، کد را کپی و بر روی "استفاده از کد تخفیف" کلیک نمایید.

شرایط استفاده