بهترین تخفیف‌های هتل و تورهای داخلی و خارجی با بیش از ۵۰۰۰ مقصد

تخفیفان‌های تور چند روزه

مرتب سازی بر اساس امتیاز کاربران

مطمئنا گروه مسافرتی سایت تخفیفان یکی از پرمخاطب ترین گروه های تخفیفان تهران است، پیشنهادهای مسافرتی این بخش شامل تور یکروزه، تور چند روزه و هتل هم متنوع، و هم دارای گزینه های متفاوتی است . اگر طرفدار تورهای چند روزه هستید، پیشنهادهایی مانند تور مشهد، تور یزد، تور کویر مصر، ویلا شمال، تور نوروزی، تور طبیعت گردی را می توانید با بهترین قیمت ممکن در این گروه ها پیدا کنید. این پیشنهادها آنقدر جذاب هستند که هر گردشگری را وسوسه می کند تا حداقل یکبار از این تخفیف ها استفاده کند، زیرا افرادی که اولین با این تخفیف ها به سفر یا هتل رفته اند، مشتری دائم تخفیفان شده اند.

در صورتی که اهل مسافرت های شخصی هم هستید می توانید از پیشنهادهای هتل تخفیفان استفاده کنید، و اقامت در هتل مشهد، هتل شمال یا سایر شهرهای تهران را با برنامه ی تور مسافرتی خود ادغام کنید.

همچنین در ایام و مناسبت هایی مثل نوروز تور نوروز با بهترین قیمت های ممکن در سایت تخفیفان ارائه می شود. بعلاوه اگر بخواهیم از آژانس های مسافرتی که به طور دائم با سایت تخفیفان همکاری می کنند، نام ببریم، باید از آژانس آواسیر ، آژانس مسافرتی راز آسمان پایتخت و آژانس بیتاگشت جاوید نام ببریم. 

بازیابی کلمه عبور
یا
با اکانت یاهو وارد شوید با اکانت گوگل وارد تخفیفان شوید با اکانت فیسبوک وارد تخفیفان شوید با اکانت توییتر وارد تخفیفان شوید

با موفقیت وارد تخفیفان شدید

برای اطلاع از تخفیفان‌های روزانه ایمیل خود را وارد کنید

برای اطلاع از تخفیفان‌های جدید مشترک تخفیفان شوید

اشتراک

اشتراک خبرنامه

برای اطلاع از آخرین تخفیف‌های شهرتان آدرس ایمیل خود را وارد نمایید