سبد خرید شما خالیست

مرکز لیزر توانیر

0
0 نظر
96%تخفیف

۹۶% تخفیف لیزر موهای زائد الکساندرایت ۲۰۱۶ در مرکز لیزر توانیر(سورپرایز ویژه)

 • کل خرید960
  محدودهمیدان توانیر
چرا مرکز لیزر توانیر

 یک جلسه لیزر موهای زائد الکساندرایت ناحیه زیر  بغل یا بیکینی در مرکز لیزر توانیر تنها با پرداخت ۴۴۰۰ تومان اما به ارزش ۱۱۰۰۰۰ تومان (۹۶% تخفیف )

یک جلسه لیزر موهای زائد الکساندرایت کلیه نواحی بدن در مرکز لیزر توانیر تنها با پرداخت ۵۵۰۰ تومان اما به ارزش ۱۱۰۰۰۰ تومان(۹۵% تخفیف)

برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید.

به تعداد مورد نیاز برای هر ناحیه کوپن تهیه کنید.

 

 1. اپراتور خانم: دارد
 2. کارت‌خوان: دارد
 3. پارک آسان: دارد
 4. اینترنت: دارد
 • مخاطب: بانوان
 • زیر نظر: پزشک متخصص
 • نوع دستگاه: لیزر موهای زائد الکساندرایت
 • نوع خدمات: لیزر موهای زائد الکساندرایت
 • مجوز: دارای تاییدیه وزارت بهداشت و FDA
 • دسترسی به وسایل نقلیه: دسترسی آسان به خط تندروی اتوبوس و سایر وسایل نقلیه عمومی
 • سایر خدمات: کویتیشن، RF لاغری، Shot Wave، LPG، میکرودرم و ...
 
 • لیزر موهای زائد  الکساندرایت دارای بزرگترین سطح مقطع عمل  است
 • دارای خنک کننده همراه با ژل
 • دستگاه دارای سیستم کولینگ(خنک کننده) قوی
 • قابل تنظیم بودن عرضی پالس و میزان انرژی در لیزر موهای زائد  الکساندرایت  
 • بدون درد و عوارض
 • نتیجه گیری در حداقل تعداد جلسات، بطوری که نتیجه در اولین جلسات کاملا مشهود است
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1395/9/1 تا 1395/12/22

 • حتما قبل از مراجعه با مرکز لیزر توانیر تماس حاصل بفرمایید.
 • هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.
درباره مرکز لیزر توانیر

 لیزر موهای زائد الکساندرایت یکی از پر طرفدار ترین انواع لیزرهای موهای زائد در ایران است. اما چرا این  این گونه است و لیزر موهای زائد الکساندرایت در میان لیزرهای موهای زائد چرا این قدر طرافدار پیدا کرده است، خود جای توضیح دارد. لیزهای موهای زائد از فرایند سوزاندن موهای زائد استفاده می کند و در این میان لیزر موهای زائد الکساندرایت از طول موج و قدرت بیشتری در میان دیگر لیزرهای موهای زائد برخوردار است.

لیزر های موهای زائد در بیشتر مواقع جای بسیار کوچکی را پوشش می‌دهند و همین امر سبب می‌شود که برای از بین بردن موهای زائد به تعداد شات‌های بیشتری نیازمند باشند. اما لیزر موهای زائد الکساندرایت اینگونه نیست. ناحیه‌ای به نسبه وسیع‌تر از دیگر لیزرها را تحت پوشش خود می‌گیرد و همین باعث می‌شود به شات‌های کمتری برای از بین بردن موهای زائد نیاز داشته باشند و البته انتخاب آن علاوه بر عمل بسیار خوب و نتیجه بخشش در از بین بردن موهای زائد، به صرفه تر هم باشد.

برای از بین بردن موهای زائد هر ناحیه باید فراخور جنس و رنگ پوست و نژاد و البته سایز، کوپن‌هایی را تهیه کنید. این لیزر در میان دیگر مدل های لیزر رفع مو‌های زائد از کمترین تعداد کوپن برخوردار است و همین آن را به بصرفه ترین لیزر موهای زائد تبدیل می‌کند این ادعا با مقایسه بین تعداد کل کوپن های لیزر‌های دیگر و البته لیزر الکساندرایت قابل اثبات است. دیگر خاصیت لیزر الکساندرایت مناسب بودن آن با رنگ پوست نژاد ایرانی است به خصوص کسانی که رنگ پوست روشنی دارند این لیزر بسیار مناسب آن‌ها ست.

اما مشکل این لیز چیست. لیزر موهای زائد  الکساندرایت از فتون‌های نور شتاب داده شده درست شده است اگر سرعت برخورد و طول موج این فتون‌ها بالا باشد امکان وجود درد یا احساس سوختگی در پوست‌هایی که لیزر کرده‌اند بالا می‌رود و اساسا استفاده از لیزر الکساندرایت برای بعضی ها بسیار دردآور و ناخوشایند است، آنچنان که خیلی‌ها عطای این کار را به لقایش می بخشند.


 اما این مشکل هم چاره شده است و جای نگرانی نیست. سیستم‌های الکساندرایت حدود چهار تا پنج سال است که وارد بازار شده‌اند و در این دوران این دستگاه‌های بسیار گران قیمت، تغییرات بسیار خوبی داشته‌اند. در این تغییرات برای افزایش قدرت لیزر تلاشی نشده است بلکه بیشتر به دنبال از بین بردن تأثیرهای ناخوشایند لیزر موهای زائد الکساندرایت بر افراد بوده‌اند. برای این کار بخشی به نام کولینگ، به این دستگاه اضافه شده است که در مدل‌های قدیمی تر یا وجود نداشت و یا چندان قوی نبود.

کولینگ سبب می‌شود در هنگام عمل لیزر احساس درد نکنید و ضمنا با خنک کنندگی خاص این دستگاه دیگر احساس گُر گرفتگی و ناراحتی در پوست خود نخواهید داشت.

اما طول موج این دستگاه باید به درستی تنظیم شود و این کار فقط کار اپراتوری ساده نیست. بلکه بسیار مهم است که قبل از لیزر موهای زائد الکساندرایت از مشاوره خوب یک پزشک مجرب  بهرمند شوید.‌ در این مشاوره مشخص می شود که طول موجی بری پوست شما مناسب است و با چند جلسه لیز موهای زائد می‌توانید به نتیجه دلخواه برسید.

حالا وقت تصمیم گرفتن است. آیا می خواهید بی دردسر از شر موهای زائد خلاص شوید؟!

اطلاعات مرکز لیزر توانیر

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۰

روزهای سرویس‌دهی :

شنبه تا چهارشنبه

آدرس : میدان توانیر، ساختمان طلا، پلاک ،۳ طبقه ۵ واحد ۵۳

نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.