سبد خرید شما خالیست

مطب دکتر جوانبختی

0
0 نظر
95%تخفیف

تا ۹۵% تخفیف لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا ۲۰۱۶ در مطب دکتر جوانبختی

 • کل خرید714
  محدودهنوبنیاد
چرا مطب دکتر جوانبختی

لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا ناحیه زیربغل در مطب دکتر جوانبختی تنها با پرداخت ۵۵۰۰ تومان اما به ارزش ۱۱۰۰۰۰ تومان (۹۵% تخفیف)

لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا کلیه نواحی بدن در مطب دکتر جوانبختی تنها با پرداخت ۷۷۰۰ تومان اما به ارزش ۱۱۰۰۰۰ تومان (۹۳% تخفیف)

برای انتخاب روی گزینه خرید کلیک کنید

 

لیزر الکساندرایت با قابلیت تنظیم طول موج می تواند هر گونه موهای زائد را به سادگی از بین ببرد

بدون هیچگونه درد و عوارض

استفاده از سیستم خنک کننده بسیار قوی

 1. پارکینگ: دارد
 2. کارت‌خوان: دارد
 • مخاطب: بانوان
 • زیر نظر متخصصی: زیر نظر پزشک متخصص
 • نوع دستگاه: لیزر الکساندرایت کندلا ۲۰۱۶
 • نوع خدمات: لیزر موهای زائد کلیه نواحی بدن
 • مجوز: مجوز رسمی از وزارت بهداشت و درمان

هزینه مواد مصرفی ۴۰۰۰ تومان می باشد که جداگانه در محل دریافت می گردد

افراد دارای وزن بالای ۶۰ کیلوگرم با هماهنگی مجموعه تعداد کوپن بیشتری تهیه نمایند

شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1395/8/1 تا 1395/10/22

 • برای هر کدام از نواحی بدن به تعداد مورد نیاز بن تهیه کنید
 • هماهنگی قبل از مراجعه الزامی می باشد
 • حتما کد تخفیفان خود را به همراه داشته باشد
درباره مطب دکتر جوانبختی

لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا یکی از پر طرفدار ترین انواع لیزرهای موهای زائد در ایران است. اما چرا این  این گونه است و لیزر موهای الکساندرایت کندلا در میان لیزرهای موهای زائد چرا این قدر طرافدار پیدا کرده است، خود جای توضیح دارد. لیزهای موهای زائد از فرایند سوزاندن موهای زائد استفاده می کند و در این میان لیزر موهای زائد الکساندرایت از طول موج و قدرت بیشتری در میان دیگر لیزرهای موهای زائد برخوردار است.

لیزر های موهای زائد در بیشتر مواقع جای بسیار کوچکی را پوشش می‌دهند و همین امر سبب می‌شود که برای از بین بردن موهای زائد به تعداد شات‌های بیشتری نیازمند باشند. اما لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا اینگونه نیست. ناحیه‌ای به نسبه وسیع‌تر از دیگر لیزرها را تحت پوشش خود می‌گیرد و همین باعث می‌شود به شات‌های کمتری برای از بین بردن موهای زائد نیاز داشته باشند و البته انتخاب آن علاوه بر عمل بسیار خوب و نتیجه بخشش در از بین بردن موهای زائد، به صرفه تر هم باشد.

برای از بین بردن موهای زائد هر ناحیه باید فراخور جنس و رنگ پوست و نژاد و البته سایز، کوپن‌هایی را تهیه کنید. تعداد این کوپن ها عملا دقایق یا به اصطلاح شات های تابش نور لیزر موهای زائد الکساندرایت برای نابودی مو‌های زائد است. اولین مزیت الکساندرایت در این جا دیده می‌شود این لیزر در میان دیگر مدل های لیزر رفع مو‌های زائد از کمترین تعداد کوپن برخوردار است و همین آن را به بصرفه ترین لیزر موهای زائد تبدیل می‌کند این ادعا با مقایسه بین تعداد کل کوپن های لیزر‌های دیگر و البته لیزر الکساندرایت قابل اثبات است. دیگر خاصیت لیزر الکساندرایت مناسب بودن آن با رنگ پوست نژاد ایرانی است به خصوص کسانی که رنگ پوست روشنی دارند این لیزر بسیار مناسب آن‌ها ست.

اما مشکل این لیز چیست. لیزر موهای زائد  الکساندرایت کندلا از فتون‌های نور شتاب داده شده درست شده است اگر سرعت برخورد و طول موج این فتون‌ها بالا باشد امکان وجود درد یا احساس سوختگی در پوست‌هایی که لیزر کرده‌اند بالا می‌رود و اساسا استفاده از لیزر الکساندرایت برای بعضی ها بسیار دردآور و ناخوشایند است، آنچنان که خیلی‌ها عطای این کار را به لقایش می بخشند.

 اما این مشکل هم چاره شده است و جای نگرانی نیست. سیستم‌های الکساندرایت حدود چهار تا پنج سال است که وارد بازار شده‌اند و در این دوران این دستگاه‌های بسیار گران قیمت، تغییرات بسیار خوبی داشته‌اند. در این تغییرات برای افزایش قدرت لیزر تلاشی نشده است بلکه بیشتر به دنبال از بین بردن تأثیرهای ناخوشایند لیزر موهای زائد الکساندرایت بر افراد بوده‌اند. برای این کار بخشی به نام کولینگ، به این دستگاه اضافه شده است که در مدل‌های قدیمی تر یا وجود نداشت و یا چندان قوی نبود. کولینگ لیزر موهای زائد الکساندرایت کندلا سبب می‌شود در هنگام عمل لیزر احساس درد نکنید و ضمنا با خنک کنندگی خاص این دستگاه دیگر احساس گُر گرفتگی و ناراحتی در پوست خود نخواهید داشت.

اما طول موج این دستگاه باید به درستی تنظیم شود و این کار فقط کار اپراتوری ساده نیست. بلکه بسیار مهم است که قبل از لیزر موهای زائد الکساندرایت از مشاوره خوب یک پزشک مجرب  بهرمند شوید.‌ در این مشاوره مشخص می شود که طول موجی بری پوست شما مناسب است و با چند جلسه لیز موهای زائد می‌توانید به نتیجه دلخواه برسید .

  حالا وقت تصمیم گرفتن است. آیا بی دردسر از شر موهای زائد می خواهید خلاص شوید؟!

اطلاعات مطب دکتر جوانبختی

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

از ساعت ۹ صبح الی ۲۰

روزهای سرویس‌دهی :

شنبه الی پنجشنبه با هماهنگی قبلی

آدرس : نوبنیاد، جنب بیمارستان چمران، ابتدای اتوبان صیاد، جنب فروشگاه یاران دریان، ساختمان پزشکان ساسان، طبقه سوم، وحد ۳۰۴

نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  سوالات خود را با ما در میان بگذارید.