هیجان در مجموعه اتاق فرار شکارچی گاوداری تا 20٪ تخفیف

خیابان کارگر
 • چرا مجموعه اتاق فرار شکارچی گاوداری

  سال 1960  

  13 یتیم جنگ زده ایرلندی توسط جورج فیلیپس برای کار توی گاوداری خریداری شدن یکی از این بچه ها دیوید بود. صاحب گاوداری یک خپل فاسد بود که هنوز بعد از 13 سال با اون بچه ها که حالا همه برای خودشون مردی شدن بد رفتاری می کرد .

  سال 1973

  چند ماهیه که دیوید با هلنا نامزد شده اما اون رو از نزدیک شدن به گاوداری منع کرده همه کارگرا می دونستن که دیوید از این میترسه که چشم کثیف جورج به هلنا بیفته ...

  اما این اتفاق افتاد و کاری که نباید میشد شد . هلنا چند روز بعد از اینکه جورج اونو توی محوطه گاوداری دید و باهاش چند کلمه حرف زد دیگه روی خوش به دیوید نشون نداد و مدتی بعد هم جلوی چشمای حیرت زده ی همه هلنا با جورج ازدواج کرد .

  دیوید از روز عروسی اونا هیچ حرفی نمی زد تا اینکه یک شب بعد از یک آتیش سوزی عجیب تیکه های جدا شده و سوخته بدن جورج داشت توسط مامورین از دفترش خارج می شد .

  چندروز بعد از مردن جرج دوست اون آقای همیلتون که برای سردرآوردن از ماجرا اومده بود ناگهان ناپدید شد و حتی جسدش هم پیدا نشد چند روز بعد جنازه هلنا رو هم از توی خونش پیدا کردن و بعد از اون هم یک مامور فدرال . پلیس هرگز مدرک قطعی برعلیه دیوید پیدا نکرد و هیچکس هم بر علیه او شهادت نداد. دیوید دیگه بعد از اون بیرون از گاوداری دیده نشد مردم منطقه اسم دیوید رو دیگه به زبون نیاوردن و اونو با لقب " شکارچی " خطاب کردند .  

   

 • شرایط استفاده

اطلاعات مجموعه اتاق فرار شکارچی گاوداری

(مشاهده صفحه فروشنده)

زمان سرویس‌دهی :

شنبه

08:30-17:30

یکشنبه

08:30-17:30

دوشنبه

08:30-17:30

سه شنبه

08:30-17:30

چهارشنبه

08:30-17:30

پنج شنبه

08:30-17:30

جمعه

08:30-17:30

شماره تلفن مجموعه اتاق فرار شکارچی گاوداری: نمایش تلفن

در صورت عدم استفاده از تخفیفان برای خرید سرویس و دریافت خدمات، امکان اعمالفراهم نخواهد بود و تخفیفان مسئولیتی در قبال خدمات دریافتی شما نخواهد داشت.

خیابان کارگر شمالی بعد از فاطمی کوچه دیدگاه پلاک 24 واحد 1
درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید:
گزارش تخلف
درباره مجموعه اتاق فرار شکارچی گاوداری

اتاق فرار چیست؟ اتاق فرار (escape room) یک بازی فیزیکی، ماجراجویی است که شما در این بازی در قالب تیم های ٣ الی ۶ نفره وارد یک اتاق میشوید و درب بر روی شما بسته خواهد شد و شما می بایست با پیدا کردن سرنخ و حل کردن معما و پازل، چالش ها را پشت سر بگذارید و ظرف مدتی که برای شما تعیین شده کلید خروج را پیدا کرده و از آنجا خارج شوید برای مدت کوتاهی هم که شده از دنیای مجازی فاصله بگیرید ، چون قرار است شما و گروهتان به عنوان نقش اول وارد داستان بازی شوید پس یک گروه تشکیل دهید از افراد خلاق و باهوش به کمک آنها و با کار گروهی بتوانید معما ها را پشت سر بگذارید این گروه میتواند هرکسی باشد دوستان، خانواده، همکاران و یا هرکسی که دوست دارید در آن شرایط کنار شما باشد هر اتاق دارای سناریو و طراحی خاصی است دلهره آور، ترسناک، ماجراجویی و معمایی که هر نوع سلیقه ای را راضی میکند و شما را به عمق داستان نزدیک در این بازی نیاز به زور زیاد یا تحصیلات بالا ندارید فقط کافیست خلاقیت داشته باشید و با همکاری یکدیگر از بازی خارج شوید پس گروه تشکیل دهید و بازی را تجربه کنید و اگر توانستید رکورد بازی را جابجا کنید اتاق بعدی ما برای شما رایگان خواهد بود .

امتیاز و نظر کاربران به مجموعه اتاق فرار شکارچی گاوداری

0
0 رای
رفتار محترمانه کارکنان
کیفیت خدمات دریافتی
صحت توضیحات خدمات
دریافت هزینه اضافی
خرید به‌صرفه
مناسب بودن فضا
برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید.با نظرات خود ما را در ارائه خدمات بهتر یاری نمایید

با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، به کاربران دیگر در انتخاب کمک کنید. ثبت نظر

اگر در مورد این پیشنهاد سوالی دارید، می‌توانید بپرسید. ثبت پرسش

تخفیفان جدید
%20تخفیف