سبد خرید شما خالیست

سایت ایسمینار

0
0 نظر
60%تخفیف

ویدیو وبینار تاکتیک های استراتژی محتوا در ایسمینار با 60% تخفیف

  • کل خرید0
    محدودهانقلاب
چرا سایت ایسمینار

راه جدید همراه با کسب و کار جدید

مدرس: یاور مشیر فر مدیر ارشد محتوا، نیک‌استارتر

مدت زمان: 180 دقیقه

تعیین هدف: برای داشتن یک استراتژی محتوا کارآمد اول باید اهداف خود چه کوتاه مدت و چه بلند مدت انتخاب شود تا متناسب با آن دست به اقدامات بعدی زد.

شناسایی مخاطب: 

نیاز مخاطب، سلایق و شرایط عمومی جامعه در تعیین استراتژی محتوا، بازاریابی موثر و تبلیغات اثرگذار شرط مهم دیگری است که نباید از آن غافل شد. مخاطبی که احساس کند کسب و کار یا استارت اپی با نیازهای او همسو است خود به مرور زمان به مشتری دائم تحت هر شرایطی تبدیل خواهد شد.

تولید محتوای مناسب: در استراتژی محتوا قطعاً یکی از گام های اساسی تولید محتوای استاندارد است تا شما در صفحات سرچ همیشه اولین باشد. محتوای متنی، دیداری، شنیداری در صورت رعایت استانداردها راه رسیدن به برندینگ است.

بازاریابی آنلاین: دنیای آنلاین فضای بزرگ و در دسترس اکثریت است که فرصت ها و تهدیدات خاص خود را دارد. استراتژی محتوا این فرصت ها و تهدیدات را مشخص کرده و نقشه راه درستی را ترسیم می کند تا از آن برای بازاریابی اصولی، تبلیغات و در انتها رسیدن به هدف کمک گرفت.

تحلیل رقبا: گام مهم بعدی در استراتژی محتوا این است که رقبا را شناخت، رفتار و اصول آن‌ها را با ابزار این کار تحلیل کرد و در انتها با اتخاذ تصمیم دست از آن‌ها جلو زد.

مخاطبین: مدیرانی که قصد حضور قوی در فضای آنلاین دارند، مدیران استارت آپها،علاقه مندان به راه اندازی کسب و کار و مارکتینگ،کارشناس‌های محتوا و کپی رایتینگ

سرفصل مطالب: خلق، توزیع و ازیابی محتوا


شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/12/14 تا 1399/12/18

برای ثبت‌نام روی این لینک کلیک کنید و در هنگام خرید کد تخفیفان را در قسمت کد تخفیف وارد کنید.

این تخفیفان 24 ساعت پس از خرید برای شما فعال خواهد شد

درباره سایت ایسمینار

یکی از بهترین راه ها یا شاید بتوان گفت که تنها راه ارتباطی به مشتری و مخاطبان کسب و کارها این روزها محتوا است و به همین دلیل باید به استراتژی محتوا به صورت جدی تری نگاه شود. تبلیغات، سوشیال مدیا، برندینگ همه و همه زیر شاخه های استراتژی تولید محتوا هستند که باید به آن‌ها جدی‌تر از همیشه نگاه کرد تا در کسب و کار موفق ظاهر شد. در واقع استراتژی محتوا یک نقشه راه با پیچیدگی زیاد و یک دانش با جزئیات فراوان است.

اطلاعات سایت ایسمینار

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : https://eseminar.tv/

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.