سبد خرید شما خالیست

وبینار مهارتهای کسب درآمد در زمانهای تحریم و رکود در سایت ایسمینار تا ۶۰% تخفیف

انقلاب
 • چرا سایت ایسمینار

  در این دوره آموزشی شرکت کنید و حرفه ای شوید.
  مخاطب: کسانی که می خواهند درآمد خود را چند برابر کنند، فعالین اقتصادی که به دلیل رکود بازار، کسب و کارشان ضعبفتر شده است، آنهایی که تمایل دارند از داخل کشور در بازارهای سرمایه بزرگ دنیا فعالیت داشته باشند، تجاری که بخاطر تحریم، امکان واردات ندارند.

  سرفصل ها: چرا عده ای در زمان تحریم ها ثروت زیادی بدست می آورند؟، آیا تحریم ها را می توان یک فرصت برای کسب درآمد عالی به حساب آورد؟، رکود اقتصادی را می تونید به یک فرصت استثنایی تبدیل کنید؟، برای کسب در آمد در دوران رکود و تحریم چه مهارتهایی را باید بدانیم؟، بازارهای پولساز کدامند؟، راهکارهها و رموز کسب ثروت در بدترین شرایط، الان زمان دو برابر کردن درآمد نیست ، شما می توانید ثروتمند شوید، کجا این مهارتها را بیاموزیم؟، اگر در حال کار هستید، چطور درآمدتان را زیاد کنید؟، سرمایه گذاری در بازارهای مختلف؟، بورس، ارز، سکه، زمین و..... ، آیا این کل ماجراست؟، استفاده ار مدیا برای پیش بینی تحولات اقتصادی، شبکه سازی و جذب افراد جدید اما نه هر کسی، چگونگی نفوذ در بازارهای مالی خارج از کشور، تحریمها برای بخش خصوصی فرصت هستند.

 • ویژگی‌ها
  • شرایط استفاده

  اطلاعات سایت ایسمینار

  (مشاهده صفحه فروشنده)
  ساعت سرویس‌دهی : با هماهنگی
  روزهای سرویس‌دهی : با هماهنگی
  شماره تلفن سایت ایسمینار: نمایش تلفن
  کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
  https://eseminar.tv/
  درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید:
  گزارش تخلف
  درباره سایت ایسمینار

  مهارت های پول ساز و یا چگونگی ثروتمند شدن قبل از هر چیز یک اتفاق مغزی است و سپس پیدا کردن راه حل، نفوذ در آدمهای مختلف و گسترش شبکه افراد بدرد بخور، نحوه هزینه کردن پول، اعتقاد به اینکه بازار ایران تابع عوامل اقتصادی علمی است و از بقیه جهان جدا نیست ضمن آنکه بازاری بکر و بسیار کم رقابت است اما همین بازار دستخوش عوامل سیاسی داخلی و خارجی است، آیا این عوامل را می شناسید و آنها را پیگیری میکنید؟ آنچه مسلم است این عوامل دشمن نیستند و اگر برای کسی شناخته شوند، آنگاه آن شخص سوار بر موج آنها به کسب در آمد می پردازد.

  امتیاز و نظر کاربران به سایت ایسمینار

  0
  0 رای
  برای ثبت نظر، ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید. اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

  با ثبت نظر و تجربه‌ی خود، به کاربران دیگر در انتخاب کمک کنید. ثبت نظر

  اگر در مورد این پیشنهاد سوالی دارید، می‌توانید بپرسید. ثبت پرسش

  تخفیفان جدید
  %60تخفیف