سبد خرید شما خالیست

سایت ایسمینار

0
0 نظر
60%تخفیف

وبینار نکات طلایی برای چاپ مقاله در حوزه علوم پایه و پزشکی در مجله های معتبر در ایسمینار با ۶۰% تخفیف

  • کل خرید0
    محدودهانقلاب
  • مهلت خرید
چرا سایت ایسمینار

در این بخش روش های مختلف جهت شناسایی اعتبار و کیفیت مجلات علمی در پایگاه های اطلاعاتی Web of Science،PubMed و Scopus بصورت عملی توضیح داده خواهد شد. همچنین نحوه تشخیص مجلات نامعتبر، مجلات High jack و مجلات دروغین، آموزش داده خواهد شد. در بخش بعد روش هایی جالب توجه برای انتخاب مناسب ترین و بهترین مجله برای ارسال مقاله علمی آموزش داده خواهد شد. بهتر است کاربران در هنگام تشکیل این کارگاه آنلاین، عنوان مقاله و یا Draft اولیه از مقاله ی خود را در دسترس داشته باشند تا با تبادل نظر راهنمایی های لازم را دریافت نموده و بهترین بهره را از این کارگاه آنلاین به دست آورند. در ضمن پس از برگزاری کارگاه آنلاین پشتیبانی و راهنمایی های لازم ارائه خواهد شد.

 

سرفصل‌ها: با چه روش هایی میتوانیم اعتبار (Validity) و همچنین کیفیت (Quality) مجله های علمی را به دست بیاوریم و با چه ترفند هایی می توانیم مناسب ترین و بهترین ژورنال را برای مقاله ایی که نوشته ایم انتخاب کنیم.
مخاطبین: محققین علوم پایه و محققین حوزه پزشکی، دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری، اساتید و پژوهشگران دانشگاه و کارشناسان مراکز تحقیقاتی

مدت زمان: ۱ ساعت
مدرس: دکتر علیرضا جعفری (Assistance Research Profesor in Medical Bacteriology)

شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/12/15 تا 1399/1/17

برای ثبت نام روی این لینک کلیک کنید و در هنگام خرید کد تخفیفان را در قسمت کد تخفیف وارد کنید

این تخفیفان 24 ساعت پس از خرید برای شما فعال خواهد شد

درباره سایت ایسمینار

وبینار به سمینارها و رویدادهایی گفته می‌شود که در فضای مجازی و به صورت آنلاین برگزار می‌شوند. شما از پشت کامپیوتر و یا تلفن همراه خود می‌توانید در وبینار حاضر ‌شوید. همچنین امکان پرسش و پاسخ بین شرکت‌کنندگان و مدرس وجود دارد. برای اینکه در وبینار شرکت کنید نیاز نیست جایی بروید! از خانه خود در وبینار شرکت کنید و مهارت‌های جدید بیاموزید.

اطلاعات سایت ایسمینار

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : https://eseminar.tv/

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.