سبد خرید شما خالیست

آژانس ماهبان گشت

4
14 نظر
20%تخفیف

تور ۳ روزه همدان و غار علیصدر با آژانس ماهبان گشت با ۲۰% تخفیف

  • کل خرید51
    محدودهآرژانتین
چرا آژانس ماهبان گشت

 بیمه : دارد

راهنما : دارد

تاریخ حرکت : ۲ به ۴ فروردین
ساعت حرکت : ۵ صبح
ساعت برگشت: ۲۴
محل حرکت رفت و برگشت: میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، نرسیده به خیابان ۱۶، رو به روی بانک توسعه صادرات
خدمات : سهم ماهبان تور ۶ وعده غذایی شامل ۳ وعده صبحانه، ۲ وعده شام، میان وعده و پذیرایی، بیمه تور (بیمه ایران)، ورودی ها، بیمه اتوبوس، تور لیدر با تجربه و کارت دار گردشگری و میراث فرهنگی
گشت ها : غار آبی علیصدر، شهر لالجین (شهر سفال های ایران)، خرید سوغات سفال، شهر باستانی هگمتانه، گنبد علویان، آرامگاه باباطاهر، آرامگاه ابو علی سینا، آبشار گنج نامه، کتیبه های گنج نامه، برج قربان، آرامگاه عارف قزوینی، سد اکباتان، روستای سنگی ورکانه، آرامگاه حیقوق نبی، چنار هزارساله باقوار، آرامگاه رضی الدین آرتیمانی (شاعر)
برنامه سفر: روز اول: به سمت شهر تویسرکان حرکت میکنیم، صبحانه را صرف کرده، مسیر را ادامه میدهیم تا به تویسرکان برسیم، از آرامگاه حیقوق نبی، چنار هزار ساله و آرامگاه رضای الدین آرتیمانی (شاعر) دیدن کرده، به سمت همدان، شهر تاریخ و عرفان حرکت میکنیم، ناهار را صرف کرده، به سمت روستای سنگی ورکانه حرکت میکنیم، در مسیر از سد اکباتان دیدن کرده، مسیر را ادامه میدهیم تا به روستای سنگی ورکانه برسیم، در بافت زیبای روستا قدم زده و از فضای دلپذیر روستا لذت میبریم، به همدان بازگشته، شام را صرف کرده و اقامت میکنیم. روز دوم: صبحانه را صرف کرده، از تپه باستانی هگمتانه، گنبد علویان و آرامگاه باباطاهر دیدن کرده، به سمت مجموعه گنج نامه رفته و آبشار گنج نامه و کتیبه های گنج نامه را می بینیم، ناهار را صرف کرده، وارد همدان شده، از آرامگاه ابو علی سینا، آرامگاه عارف قزوینی و برج قربان بازدید به عمل می آوریم، وقت آزاد جهت خرید سوغاتی خواهیم داشت، شام را صرف کرده و اقامت میکنیم. روز سوم: صبحانه را صرف کرده، به سمت شهر لالجین و غار علیصدر حرکت میکنیم، به غار علیصدر رسیده و پس از تهیه بلیط وارد غار میشویم تا از این غار آبی شگفت انگیز دیدن کنیم، در ادامه به شهر لالجین آمده، ناهار را صرف کرده، به مراکز خرید لالجین رفته تا خرید سوغات سفال داشته باشیم، سپس با خاطراتی ناب، عارفانه و عاشقانه از شهر تاریخی هگمتانه رهسپار تهران می شویم.
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1399/1/3 تا 1399/1/3

در صورت عدم پرداخت وجه به تخفیفان، تمامی مسائل مالی و حقوقی برعهده‌ی مشتری خواهد بود.
در صورت کنسل کردن تور توسط خریدار، جریمه کنسلی از قیمت پرداختی کسر می‌شود:
درصورت کنسل کردن تور از ۲۹ تا ۱۵ روز قبل از سفر ۱۰% کسر می‌شود.
درصورت کنسل کردن تور از ۱۵ تا ۷ روز قبل از سفر ۲۰% کسر می‌شود.
درصورت کنسل کردن تور از ۷ تا ۳ روز قبل از سفر ۲۵% کسر می‌شود.
درصورت کنسل کردن تور از ۳ تا یک روز کاری قبل از سفر ۵۰% کسر می‌شود.
درصورت کنسل کردن تور از ۲۴ تا ۱۲ ساعت کاری قبل در سفر ۹۰% کسر می‌شود.
بعد از خرید کوپن تخفیفان را به شماره همراه واتساپ یا تلگرام نمایید و به آژانس اطلاع رسانی کنید. 

درباره آژانس ماهبان گشت

در روستایی به نام علیصدر از توابع شهرستان کبودراهنگ و در ۷۵ کیلومتری شمال غربی همدان، غار علی صدر بعنوان یکی از عجایب طبیعی جهان واقع شده است که دارای ۱۹۰۰ متر ارتفاع از سطح دریا می باشد. همدان را با گنج نامه اش می شناسند و همینطور گنج نامه را با آبشار و کتیبه های تاریخی اش یاد می کنند. این آبشار در تفرجگاه گنج نامه قرار دارد یکی از مناطق توریستی زیبای شهر همدان است. با آژانس ماهبان گشت همراه شوید و کلی خوش بگذرونید.

اطلاعات آژانس ماهبان گشت

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

با هماهنگی

روزهای سرویس‌دهی :

با هماهنگی

آدرس : میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر، خیابان اول، پلاک ۶، واحد ۲

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.