سبد خرید شما خالیست

بلیط تونل آفرینش و شبیه ساز رانندگی مجازی در سرزمین پروفسور بازیما با ۴۰% تخفیف

  • کل خرید3093
    محدودهگردشگری سپاد
چرا سرزمین پروفسور بازیما
  • در سفر به سرزمین پروفسور بازیما از طریق یک ساعت غول پیکر در زمان سفر خواهیم کرد و با چگونگی آفرینش جهان آشنا خواهیم شد، درون غار رفته و رازهای سنگ ها و کانی ها را کشف می کنیم و در سفر در تونل آفرینش با شگفتی های دنیای موجودات زنده آشنا خواهیم شد و با دیدار از عجیب ترین جانوران ایران سرانجام سفر خود را با دیدار از درون بدن انسان به انتها خواهیم رساند.
  • در این مجموعه بازیهای هیجان آور و علمی فراوانی همچون افلاک نمای دیجیتال،شبیه ساز رانندگی ثابت و استفاده از خانه کودک برای کودک زیر هشت سال و بسیاری دیگر از سرگرمی های علمی و آموزنده منظر شماست تا ساعاتی خوشی را برای شما به ارمغان آورد.
شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/11/19 تا 1398/12/28

  • برای استفاده از این تخفیفان لازم به هماهنگی قبلی نیست 
درباره سرزمین پروفسور بازیما

سرزمین پروفسور بازیما اولین پارک علمی تفریحی ایران و سومین پارک سفر به درون بدن انسان در دنیا است که تجربه تفریحی جدیدی در بازی و بازدید برای خانواده ها است.در ورودی این پارک اسکلت یک نهنگ واقعی ایرانی قرار دارد که با تلاش متخصصان این پارک آماده سازی شده است. در این پارک انسان های اولیه، دایناسور ها و دیگر ساکنان کره خاکی را خواهیم دید.  به ماشین زمان وارد شده ، از کنار انسان های اولیه و دایناسور ها عبور می کنیم و به درون غار و زیر دریایی اکتشافی خواهیم رفت. با دنیای عجیب جانوران اعماق آب ها تا بلندای آسمان آشنا شده و به دیدار اجداد چند میلیون ساله آنها می رویم. همراه با پزشک پروفسور بازیما از داخل دهان یک انسان غول پیکر عبور کرده و سفری به درون اندام های بدن خواهیم داشت و در بخش بازی ها از بازی های علمی و هیجان انگیزی استفاده خواهیم کرد.

اطلاعات سرزمین پروفسور بازیما

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

10 تا 22

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس : مشهد.منطقه گردشگری سپاد.مجتمع وصال.طبقه ۴

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.