سبد خرید شما خالیست

گیم کلاب لئو

5
1 نظر
60%تخفیف

شبیه ساز رانندگی در گیم کلاب لئو با 60%تخفیف

  • کل خرید4
    محدودهخلیج فارس
چرا گیم کلاب لئو

لحظات بیادماندنی را در گیم کلاب لئو تجربه کنید.

به همراه: خرین نسخه ی بازی ها  2020را  درگیم روم  3M بازی کنید همراه با آپدیت، تجربه رانندگی در محیطی خانوادگی با جدیدترین بازی واقعیت مجازی project car 2  با دستگاه شبیه ساز رانندگی به کمک فرمان لاجیتک و عینک htc حسی متفاوت و کاملا واقعی از یک مسابقه رالی در گیم کلاب LEO

زمان برای واقعیت مجازی ماشین یک run مسابقه ای:  ۱۲ دقیقه 

مخاطب: آقایان و بانوان

تهویه مناسب: دارد

دسترسی آسان به وسائل نقلیه

شرایط استفاده

تاریخ استفاده: از 1398/10/21 تا 1399/11/21

هماهنگی پیش از مراجعه الزامی است.

درباره گیم کلاب لئو

اینکه فکر کنید انجام دادن بازی های مختلف فقط مختص دوران بچگی و کودکی شماست و دیگر این کارها از سن و سال شما گذشته است، باید بگویم که اشتباه فکر می کنید. بازی کردن و انجام دادن بازی های گروهی و حتی تکرار کردن بازی های بچگی سن و سال نمی شناسد و اتفاقا در این روزگار که همه ی شما و اطرافیانتان خود را درگیر تلفن همراه و فضای مجازی کرده اید، دور هم جمع شدن و انجام دادن بازی های مختلف هم می تواند بسیار لذت بخش باشد و هم مفید برای حافظه و ذهن شما.تمرین کردن رانندگی از بچگی تفریح مورد علاقه تمام کودکان و نوجوانان بوده است و همیشه به این علاقه دارند که قبل از بزرگ شدن، رانندگی را یاد بگیرند. گاهی هم سال ها بعد از رانندگی، بازی هایی دیده می شود که بسیار هیجان انگیزتر از خود رانندگی است و می توانید آنها را گروهی انجام دهید و لذت ببرید. گیم کلاب لئو در همین راستا برای شما بازی شبیه ساز رانندگی را در نظر گرفته است که شما می توانید در کنار دوستان و عزیزانتان لحظات بسیار مفرحی را تجربه کنید.

اطلاعات گیم کلاب لئو

(مشاهده صفحه فروشنده)

ساعت سرویس‌دهی :

از ساعت ۱۰ تا ۲۳

روزهای سرویس‌دهی :

همه روزه

آدرس : دریاچه خلیج فارس، میدان موج، پاساژ آفتاب، طبقه مثبت یک، جنب پله برقی، واحد سوم

کاربر گرامی خرید از تخفیفان شامل خدمات تخفیفان 100 می‌شود و می‌توانید از پشتیبانی کامل پس از خرید استفاده کنید. در صورت خرید مستقیم از فروشنده، تخفیفان مسئولیت پشتیبانی را به عهده نمی‌گیرد.
نمایش تلفن
مسیریابی

درصورتیکه تخلفی از فروشندگان مشاهده کردید لطفا با ما در میان بگذارید

گزارش تخلف

اگر این محصول را خریداری کرده باشید می‌توانید نظر دهید.

    سوالات خود را با ما در میان بگذارید.